Poglej enojno objavo
Staro 16.12.2017, 16:58
Sandi: Uporabnik Sandi: ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2017
Sporočila: 6
Privzeto Daljinec ob plazma TV-ju ne dela

Imel sem Siol Box iz leta 2012. V zadnjem obdobju se je non stop resetiral, še posebej ob gledanju HD kanalov. Zato sem vzel nov Siol Box.

Pri novem STB-ju daljinec ne dela. Zadevo sem reklamiral v Telekom centru BTC Ljubljana, kjer sem novi STB tudi vzel. Prvi dan so me obrnili domov, ker je daljinec pri njih delal. Ob drugem obisku so mi zamenjali STB in daljinec. Tudi zamenjani daljinec ne deluje.

Končno sem dobil na tehnično pomoč 080 1000 nekoga, ki je vendarle znal povedati, da so problemi ob plazma TV-jih. Imam plazmo LG 50PS3000. Torej bo nabiranja kilometrov vendarle konec in v Telekom centru me ne bodo gledali kot čudaka, zakaj nazaj nosim delujočo opremo. V Telekom centrih pa naj malo pospešijo izmenjavo informacij.

Podatek iz tehnične pomoči je bil vendarle pravi. Če TV ugasnem, daljinec deluje brezhibno. Ne pomaga niti, da STB dam v odprto omaro pod TV-jem. Težave to tolikšne, da smo z veliko težavo z daljincem prišli skozi osnovni setup, da lahko začasno uporabljamo aplikacijo za nadzor TV.

Kaj je dejansko narobe sem hotel sporočiti v Telekom center BTC, vendar povratnega maila ne sprejemajo. Če nočejo kontaktov, pa naj pregledujejo sicer delujoč komplet.

Telekom je očitno pozabil na podobne probleme pred par leti, ko so tudi ponujali daljince na svetlobni komunikaciji in jih menjali za radiofrekvenčne.

Nazadnje uredil Sandi: : 16.12.2017 ob 17:05. Vzrok: tipkarka napaka v naslovu
Odgovorite s citatom