Poglej enojno objavo
Staro 09.01.2014, 15:35
Mali vrt Uporabnik Mali vrt ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2014
Sporočila: 1
Privzeto Re: Varstvo otrok (iščem, nudim) [Občasna varstva, brez komercialnih oglasov]

Pozdravljeni!

Sem 31-letna Ljubljancanka, absolventka biologije in studentka hortikulture. Ker imam rada otroke, rada poucujem in imam veliko delovnih izkusenj, sem se odlocila ponuditi varstvo in/ali pomoc pri ucenju za malcke in solarje od starosti 2 do 12 let in instrukcije za osnovnosolce in srednjesolce. Ponudba je aktualna od januarja do oktobra 2014.

V upanju na uspesno sodelovanje vas lepo pozdravljam,

Nina

Kontakt:
Za dodatna vprašanja, povprasevanje in narocila varstva oz. instrukcij sem dosegljiva po e-posti varstvo.mali.vrt@gmail.com

Znanje, izkusnje:
absolventka biologije, prostovoljka (ucna pomoč, krozki in tabori za OS in SS), pedagoska praksa (poucevanje biologije), pocitniske delavnice in pocitnisko varstvo (otroci v starosti 4-12 let)

Nudim:
ustvarjalno, naravoslovno obarvano, varstvo za otroke v starosti 2-12 let v slovenskem ali angleskem jeziku, pomoc pri ucenju in domaci nalogi za 1.-5.r. OS, instrukcije naravoslovja, biologije, matematike in fizike za 6.-9.r. OS in za SS

NE nudim:
pomoci v gospodinjstvu (likanje, pranje, pospravljanje, nakupovanje)

Kraj:
varstvo na vasem domu v Ljubljani, za instrukcije pridem na dom/dogovorjen kraj (npr. knjiznica) v Ljubljani

Cas:
po dogovoru (dopoldan/popoldan/zvecer, delovniki/vikendi/prazniki, 1 ura/vec ur/cel dan)

Cena:
cena varstva po dogovoru (odvisno od dolzine varstva – st. ur, ali gre za enkratno ali redno varstvo; min. 5 eur/obisk oz. srecanje), 5 eur/60 min instrukcij (1 ali 2 ucenca/ki)

Placilo:
preko studentskega servisa