Poglej enojno objavo
Staro 03.07.2014, 15:46
ciriana Uporabnik ciriana ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2014
Sporočila: 2
Privzeto Re: Varstvo otrok (iščem, nudim) [Občasna varstva, brez komercialnih oglasov]

Sem 22 letna bodoča študentka Kultorologije iz Ljubljane.

Z otroki imam kar nekaj izkušenj: Slabo leto sem preživela v Angliji kot Au Par - varuška prikupnemu dvo letnemu fantku. Prav tako sem celo poletje 2012 preživela v Ljubljanskem Lumpi Parku v Ljubljani kot animatorka otrok in vodja praznovanja rojstnih dni., imam mlajše bratrance, s katerimi sem preživela in še vedno preživljam veliko časa, delala sem tudi v vrtcu...

Z otroki zelo rada preživljam čas, saj me navdušuje njihova iskrenost, svobodomiselnost in predvsem njihova sposobnost biti srečen. To ljudje nekak izgubimo skozi leta odraščanja.

Sama sem mnenja, da lahko otroku marsikaj razložiš, če se le potrudiš in mu situacijo opišeš tako, da uporabiš primere iz njegovega življenja. Otrokova sposobnost razumevanja je mnogokrat podcenjena.

Zelo rada se igram z otroki, se smejem, pojem, rišem, barvam, oblikujem, režem..

Če se vam zdi, da bi lahko svojega malčka zaupali meni, ali imate kakršno koli vprašanje me prosim kontaktirajte! (Lahko kar tukaj, ali ZS)

Lp, Nastja