Poglej enojno objavo
Staro 17.10.2006, 22:04
zverina Uporabnik zverina ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce zverina
Član od: Jun 2005
Naslov: Out of Nowhere
Sporočila: 1.664
Privzeto Re: slovenska vojska

Citat:
Objavil-a SVNarmy
Ljudje kot si ti,seveda ne opazijo, kaj se dogaja 400 - 500 km od nas, imajo kratek zgodovinski spomin... Prav zaradi takšnih kot si ti, bi jaz rad videl, kaj bi se zgodilo tisti trenutek, ko bi ukinili vojsko. Ti boš rekel - seveda nič. Jaz se bom umaknil nekam, kjer bom lahko zaščitil svoje interese. Tebi je tako vseeno, kaj se dogaja. Glavno da imaš svoj forum.
Mislim, da sem že nekje na drugi strani napisal, da je debata nekoliko čudna. Kar nekam tja v tri dni, samo, da se piše. Nekoga je zanimala plača in pogoji, sedaj smo že na tem, da je vojsko treba ukiniti. Tovrstna komunikacija je seveda brez veze.
Da bi razumeli, zakaj sodobna država potrebuje lastne oborožene sile, ki jih je potrebno povezati v nadnacionalne, regionalne koalicije, je treba vedeti nekaj več, kot vsake toliko cajta prebrati Direkt in nakladati na forumu. Drugače sem pa tudi jaz za to, da ukinemo vojsko in verjamem, da jo bomo tisti trenutek, ko bo družba na takšni razvojni stopnji, da bomo imeli le šole in zdravstvo, vse ostalo (policija, dacarji, upravni organi....) pa ne bo potrebno, saj bomo vsi tako pošteni, da bomo skupne zadeve urejali, ne da bi nam kdo poslal položnice.

Take polpisneme tičke pa si prav predstavljam; nagnjenje je očitno, kaj bi še želel, zglancani pendrek?
zakaj te tako zglancani pendrek impresionira?