Tema: Egipt
Poglej enojno objavo
Staro 22.08.2007, 14:02
liljana Uporabnik liljana ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2007
Sporočila: 35
Smile Re: Egipt

Citat:
Objavil-a fra Prikaži sporočila
Oj,
tako kot Dayano tud mene zanima potovanje po Nilu. Ker se kar hitro bliža oktober in s tem ta dsetinacija bi želel, da poveste nekaj svojih izkušenj: katero agencijo priporočate, smer potovanja(ali začetek v Kairu ali Hurgadi?)
Hvala in lep pozdrav!
ojla ! Mi smo bili na križarjenju z agencijo Palma. Sem nkihova stranka že več let na vse destinacije in sem zelo zadovoljna so prijazni in tist kar napišejo tudi velja.Nimam pomislekov z drobnim tiskom in je cena drugačna. Priletel smo v Kairo in nadaljeval po nilu navzdol. Izlet Abu Simbl smo plačal pri naši vodički in smo šli zgodaj zjutraj z konvojem.Vredno ogleda če poznaš kaj zgodovine.Velik vidiš vsak dan drugje hoteli kraji zgodovine ne zmanjka mi smo imeli vodičko super super.Bili smo tudi Oktobra.Vreme super.
Na ladji vsak večer se je kaj dogajal.Zelo prijazni ni bilo drago. Vsak dan pri obrokih si naročiš kaj boš pil in to na koncu dajo na račun sobe ter predno zapustiš ladjo plačaš. Bili smo presenečeni z ceno. Zdel se nam je mal.Ja imel smo tudi Njihovega Egiptolaga, ki je bil ves čas z nami na potovanju. Od njega smo velik zvedl in postali smo tudi prijatelji. Še danes imamo stike.Skratka super. Ne bo vam žal.
Uživaj !
lp