Poglej enojno objavo
Staro 18.03.2012, 12:58
RobertR Uporabnik RobertR ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2011
Sporočila: 4
Arrow Re: Siol Box S in Logitech Harmony

Opisal bom kako je potekalo pri meni, očitno pa se od modela do modela razlikuje, zato bo verjetno treba mal kombinirat. Mora pa daljinec imeti programljive dodatne tipke. Kot daljinec določi Netgem N8100-1TC, če vpišeš katerega drugega, ki ni v bazi, ti sam ponudi zamenjavo, ki pa je lahko tudi drugačna, npr.2TC. Ta pa pri meni ne ponudi pravih ukazov.
Greš pod Settings, izbereš Customize Buttons. Zdaj se pri meni pojavita dva zavihka, Standard Buttons in Additiona Buttons. Standard Buttons so tipke, ki so fižično na daljincu, Additional Buttons pa so tipke, ki se izpišejo na enkranu.
Pri Standard Buttons je takole... pod Mute sem označil Green, OK je OK, Meni je Info, Exit je PIP, Guide je Guide ... od pomembnih. Ostale so že bile nastavljene. Potem je treba nastaviti še ostale tipke pri Additional Buttons. Teletekst je *, Fullscreen je List, PowerToggle je PowerToggle, Brisanje je Return. Ostalo nisem nastavljal. Tako mi deluje "vse", se pa tudi sam še lovim, saj uporabljam Harmonya šele par dni. Upam, da komu pomaga, ob enem pa se zahvalim "osnovenemu" avtorju za začetno pomoč.
Odgovorite s citatom