Poglej enojno objavo
Staro 05.05.2008, 02:05
misteriji.net Uporabnik misteriji.net ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2007
Sporočila: 8
Privzeto Re: hokej slovenija sp 08

Citat:
Objavil-a sportas Prikaži sporočila
Ivo Jan

Citat za prebrat, pred 12 urami
MMC RTV SLO

Res, ni me na seznamu? Ne, nihče me ni nič poklical. No, kakor hočejo ...

Hokejist Ivo Jan je bil začuden, ker ga ni na širšem seznamu kandidatov za igranje na svetovnem prvenstvu v Kanadi, Ekipa.

Predlagam novinarjem, da malo povprašajo Waltina in predvsem njegovega pomočnika (Kopitarja) po kakšnih kriterijih so nekateri igralci bili izbrani na spisek za priprave na SP. Vsak, kateri se vsaj malo spozna na hokej ve, da je predstavljen spisek naravnost smešen in je pravi absurd.
aha, se opravičujem, nisem prišel do tvojega posta...se pravi drugega najboljšega hokejista v državi enostAVNO NI NIHČE POKLICAL!!! Pa to ni res, mogoče ga un Šved sploh pozna ne, al pa mu celo nihče ni povedal zanj. Neverjetno in sramotno, jest tega ne razumem, kako se lahko to zgodi da Iva Jana praktično, legendo in virtuoza slovenskega hokeja nihče ne pokliče v repko!! WTF?!WHAT DA ****???!!!

A so to mogoče igrice med Ljubljano in Jesenicami? Ne razumem, res, ne gre mi v glavo, a mi lahko kdo to razloži, če se spozna in je blizu hokejski sceni. A je mogoče v slabi formi, kljub temu, model igra v nemški prvi ligi, pravijo, da je to najmočnejša, če ne najmočnejša pa najbolj konkurenčna evropska liga in tam igra dokaj vidno vlogo. Al je mogoče res že tolk star, pa so se odločili bolj za mladost kot izkušnje, men se zdi to škandalozno, ker on je igralec, ki je sposoben igrati na najvišjem nivoju, mogoče ne vseh 60 minut, pa vseeno. Definitivno pa gre za tehnično daleč najbolj podkovanega Slovenca- če ne štejem Kopitarja-in hudičevo nevarnega strelca. Tko kot ga on zabije, ga ne zabije niti Vnuk niti Razinger, ki pa me je dosedaj prikazanem totalno razočaral. Razinger je očitno totalno izven forme....

Pa Kontreca tudi pogrešam, baletko na ledu, izjemen je ena na ena pri njemu je tudi za največje, odvzem ploščka, izziv. Izjemna kontrola in vodljivost, predvsem pa se mi zdi da je v stari generaciji bil daleč najboljpši drsalec. Kontrec je se mi zdi že malo starejši, ampak toliko star pa spet ne more bit, konec koncev ima 26 letno ženo.

Pol pa vidiš v repki pajapatke ala Pajič, Milovanovič, predvsem pa Murič. Pa unadva Rodmana sicer redna, ampak me še nikoli nista navdušila in pri meni ne en ne drug ne uživa, kak poseben rešpekt. Od ta starih je samo še razinger pa Varl, ki pa tudi ni več tisto kar je bil.

Jao, jao sam Ivo Jana bi pA krvavo rabil, na takega igralca se enostavno ne pozablja, saj v Sloveniji ne rastejo na drevju.