Poglej enojno objavo
Staro 05.05.2008, 02:17
misteriji.net Uporabnik misteriji.net ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2007
Sporočila: 8
Privzeto Re: hokej slovenija sp 08

Citat:
Objavil-a čudežni Prikaži sporočila
Glede na dogodke lahko rečem, da smo imeli še "srečo". Dva zadetka bi Kanadčanom zlahka pripisali, sami smo pa z veliko spretnostjo Kopitarja ( čestitke za gol ) dosegli vsaj častnega ( čeprav z 5 proti 3 ). 5 : 1 ni slab rezultata proti velikemu favoritu kot je Kanada. Ob temu ne gre prezreti dejstva, da igrajo naši hokejisti skoraj da "zastonj" za reprezentanco ( sramota ) in da smo po vloženem $, številu igralcev, razmerah v klubih ( kateri se mi zdijo,da so se vseeno izboljšali ) & itd... že veliko dosegli.
Kot je to že nekoč eden izmed forumašev povedal, so pač naše zmožnosti na meji med skupino A in B. Vedno smo v skupini za obstanek in kaj več od tega je že krasen dosežek.

V bistvu smo mi B devizijo že zdavnaj prerasli. V B diviziji mi nimaMO konkurenta, vsaj resnega ne. Se spomnim ko smo Estonce enkrat 16:1 usul, al kolk je že bilo, pa so bili potem modeli drugi v skupini za nami k smo jo zmagal. Od Italijanov smo definitvno boljši, vedno ko zz njimi igramo jih usujemo. Od angležov isto-še bolj. Tudi Francoze smo v zadnjih letih pustili za sabo in naredili korak. Edino tiste ekipe, ki se nonstop sprehajajo v elito A in B: Kazahstan, Ukrajina, letos celo Avstrija(WTF), Norveška, Danska, to so nam ekipe na ravni. Ampak premagamo lahko vsako izmed njih. Po moje smo skupaj z Danci, tam nekjema dnu elite A, če kot sem omenil izštejemo ekipe ki so vedno na prepihu.