Poglej enojno objavo
Staro 07.01.2015, 14:44
tomy11 Uporabnik tomy11 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Aug 2014
Sporočila: 316
Privzeto Težava z linijo

Najprej naj pohvalim za resnično hiter odziv v ponedeljek popoldan sem prijavil napako, da linija že cca. mesec niha in sinhronizacija modema čedalje bolj pada, po pregledu je takoj javil napako naprej včeraj je bil serviser pri meni sva naredila meritve in sva ugotovila da je verjetno napaka v omarici ampak ne v tej na hiši ampak na razdelilni omarici, ki je na naši parceli par metrov od hiše, danes so prišli od GVO in so zadevo popravili, rekel mi je da naj stestiram linijo naredil sem par testov začetni je bil vredu tudi sinhronizacija je bila malo čez 17100, nakar naredim preden so šli še enkrat test in vidim da je linija nazaj padla na 9MB resetiram modem sinhronizacija ponovno pod 15MB, nato sem še delal teste in parkrat resetiral modem in zadeva ni nič boljša sinhronizacija pod 15MB. Nakar kličem tako kot mi je bilo naročeno od GVO-ja da glede na to da ni vredu naj ponovno javim napako, ker mi je rekel že tudi serviser da pri meni glede na oddaljenost cca. 300m od centrale mora delat vse na max in imam premajhno sinhronizacijo. Pred to napako sem jo imel zmeraj nad 17 oziroma mal mi je nihala med 16600 pa do mislim da 17800 tako nekako sedaj pa ne dosežem niti 15. Nakar kličem prej ponovno da podam prijavo da napaka zgleda ni odpravljena se najde en ki mi je nekaj močno pametoval češ da imam za oddaljenost čist vredu linijo pa še kar nekaj močnih je bilo med drugim tudi če se mi gre sedaj za tista 2MB kar je več kot 2MB pa ne vem kaj še vse, ta pa je dal slabo luč za firmo, ker se mu zgleda ni ljubilo niti linije pretestirati...
Malo me zanima kakšno imate drugi sinhronizacijo pri 15MB internetni liniji in vklopljenih 4 TV kanalov, malo kokr sem gledal pri drugih ki so oddaljeni od centrale po 1km ali celo več imajo vsi sinhronizacije nad 17MB pa kar dokaj konstantne, ker če imajo drugi ki so bolj oddaljeni in glede na to da sem tudi sam imel prej kar precej višjo sinhronizacijo in stabilno linijo bi morala biti tudi sedaj, kar pa ni, pa tudi serviser je rekel tako.

Drugače pa tudi lahko rečem, da sem kar se tiče odzivnosti in nasplošno zelo zadovoljen z Telekomom, samo včasih se pač najde tudi kakšen tak da kvari ugled firme, kot ta ki se mi je prej javil...
Odgovorite s citatom