Tema: Vdsl 2b
Poglej enojno objavo
Staro 17.09.2012, 09:13
mnheia Uporabnik mnheia ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce mnheia
Član od: Nov 2011
Sporočila: 852
Privzeto Re: Vdsl 2b

Citat:
Objavil-a rambo013 Prikaži sporočila
Če zadeve ne boš reklamiral bo račun enak in nič manjši.
Res je. Račun moraš reklamirati po uradnih poteh sicer ne bo nič.

Citat:
Objavil-a s52mw Prikaži sporočila
Točno tako.Osnovne luknje naj se popravijo preden gre modem v uporabo.
To sem hotel napisati že včeraj pa sem izgubil potrpljenje z stalnim resetom modema.Skratka,uporabniki NE MOREMO BITI POKUSNI ZAJČKI za novo strojno opremo siola.Vsaka nova stvar mora biti pred začetkom uporabe testirana.
Težave se pojavljajo že od začetka vdsl 2b.Od četrtka pa je porazno.
Zato tukaj na tem forumu javno zahtevam da se mi za mesec september pošlje zmanjšan račun za storitve siol.Najbolje bi bilo da bi zaradi živciranja sam poslal račun na siol.
Prijava je bila dana v petek,danes je nedelja pa mi modema še niso dostavili.Menda je v okolici Kranja strela naredila veliko škode zato takšna zamuda.Siol bi v tem primeru lahko odreagiral tako da bi sam odračunal dneve ko so bile težave.Vendar temu ne bo tako. Žal.
Tukaj se strinjam s tabo. Kot se testirajo vse druge aplikacije bi morali preizkusiti tudi nadgradnje modema. Zakaj tega niso naredili mi ni jasno - kolikor spremljam testirajo prav vse in zakaj za vraga tega niso naredili pri eni izmed najbolj pomembnih stvari je neznanka. Morda so imeli še večjo luknjo, ki so jo hoteli na hitro zakrpati.

Na žalost par funkcij na modemu že od začetka ni delovala. Sedaj ko ima zadnjo aktualno verzijo pa jih deluje še manj. Vsekakor sem pa vesel, da se vsi zavedamo težav in upam, da jih bodo kmalu odpravili.

+1 Vsaj modem je postal bolj stabilen in ne povzroča več težav pri telefoniji kot jih je prej. =)

Nazadnje uredil mnheia : 17.09.2012 ob 09:16.
Odgovorite s citatom