Poglej enojno objavo
Staro 30.12.2006, 14:35
DrOnyx Uporabnik DrOnyx ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce DrOnyx
Član od: Dec 2005
Naslov: New Zeland
Sporočila: 531
Privzeto Re: Reševanje filma slovenskega

MOKRE SANJE DOKTOR ONYXA

Moja ideja je ta, da z natego povzročimo zanimanje pri gledalcih za slovenski film in uporabimo nekaj copy/paste trikov iz produkcij kot so kače na letalu, Čarovnica iz Blera in resničnostnih šovov.

Ker je ideja za scenarij stvar navdiha je moja ideja ta, da na forumu vsak bralec recimo lahko prispeva svojo idejo za naslednji film (recimo mi sploh nimamo še resnega horrorja ali slasherja, tudi psihološki trilerji so za nas španska vas, dobra komedija vedno sede, zadnji mladinski film je bilo Neko poletje v školki ...), potem izglasujemo dve najboljši ideji, ki gresta v PREDPRODUKCIJO.

DRUGA FAZA – PREDPRODUKCIJA NATEGE

Moroni iz hooda se razdelijo v dve ekipi, vsaka potem dela na svojem filmu (recimo za zabavo, ker denarja ni). Oblikuje spletno stran, piše scenarij, snemalno knjigo itd. Tu je natega iz filma Čarovnica iz Blera ali Kače na letalu, kjer bodoči gledalci sodelujejo že v predpripravi z idejami in se lahko kakšna njihova ideja znajde tudi v končni verziji filma.

Ko je ta faza končana že obstajati dve spletni strani z vsemi informacijami o dveh filmih v nastajanu, scenarij in ostale malenkosti, ki so še v dometu laične javnosti (če je Okren posnel preden je spoznal Srečo na vrvici z Muco maco Tu pa tam, ni hudič, da mojim homijem iz hooda ne uspe vsaj nekaj podobnega).

TRETJA FAZA – NATEGE POSTANE MESO

Ta faza je dejansko pa vrhunec NATEGE doktor Onyxa. Idejo v tej fazi prodamo (denar poberem seveda jaz, ker brez denarja ni zavedanja) neki večji komercialki (recimo TV3 ), ki tako dobi dva scenarija za film z predstavitvijo na internetu in od tu naprej se začne resničnostni šov

BODI ZVEZDA slovenskega filma
(to je prva verzija imena, če bi imel čas najdem kaj bolj originalnega)

V resničnostnem šovu se potem izbere za obe ekipi igralce, ki bodo vloge odigrali, fehtali denar sponzorjev za produkcijo, trenirali igro, montažo, snema kadre, se poti, skače, javno urinira, onaniram, masturbira, izvaja kastracijo, klistir pred kamero ... (seveda bodo v ozadju PROFESIONALCI, ki bodo skrbeli za nivo končnega izdelka, ljudje pred TV ekrani pa bodo seveda mislili, da so naturščiki vse sami naredili brez pomoči izkušenih HOMIJEV).

Tako potem poteka znana kolektivna psihoza, gledalci prek SMSov izbirajo igralce, kraje snemanja ... (tu mora svoj delež potem narediti tudi TV da jim vse ne prinsem k riti).

ČETRTA FAZA – NATEGE POSTANE FILM
Zaključek resničnostnega šova je končan film, ki pa se ne prikaže na TV v končni različici, ampak gre najprej v KINODVORANE.

Končni zmagovalec je potem tisti film, ki dobi največ SMS glasov. NEEEEEE!
DO I LOOK LIKE fuckING MORON?

Končni zmagovalec je potem tisti film, ki Recimo v enem mesecu doseže največji obisk v kinodvorani. Tako bi ljudi z NATEGO privabili k ogledu slovenskega filma in še zabavali se bodo, ko bodo videli končni rezultat tudi njihovega dela.

Če bi šlo vse po sreči in ob angažmaju nekaj boljših profijev iz HOODa bi lahko recimo dan pred zaključkom tekme prvi film imel obisk 185.000, drugi pa 184.300. Zadnji dan pridejo še rezultati iz Botswane, kjer je nek slovenski misionar prek Torrenta na črno snel film in prispeval še 10 gledalcev, kar rezultat dokončno odloči v prid drugega filma (Onyxov psihološki triler).

Naslednjič pa prinesem še idejo za scenarij doktor Onyxa.

Doktor Onyx
Predsedniški kandidat,
ki ga ne moreš samo
VOLITI
moraš ga preprosto imeti
RAD.

Doktor Onyx
Predsedniški kandidat.
Voliti kogarkoli drugega bi bilo
PORAZNO.
ZAME.

REVOLUTION IS CUMING

Še enkrat homiji iz HOODA, naš končni cilj je Đurota spraviti iz vrha postkomunistične lestvice.

Nazadnje uredil DrOnyx : 30.12.2006 ob 15:08.