Poglej enojno objavo
Staro 18.12.2008, 07:41
king16 Uporabnik king16 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2007
Sporočila: 1.215
Privzeto Re: Pahorjeva Vlada

Citat:
Objavil-a Milton Friedman Prikaži sporočila
Da osvežim temo. Ste veseli nad prvimi dejanji nove vlade?

Naj opomnim na nekaj kiskov:

1) Pahor + Rupel . Kar malo slabo mi postane ko pomislim, kakšne kupčije so bile zadaj,
2) Vajgl v Srbiji obljubi plačilo izbrisanim. Naj me kdo popravi, ampak če me spomin ne vara na volitvah ni nihče volil Vajgla torej naj tip ne blebeta nekaj v prazno.
3) Križanič, naš vrli strokovnjak, kateremu se reži že cel svet. Tip je očitno izgubil pamet. No, ampak imeli bomo pa 1000 EUR minimalne plače...super.
4). Pahor v Bruslju ob 17:00 naslovi kolege z Good morning....seveda se ga je prijel vzdevek Bush.
5) smo sredi gospodarske krize in človek bi pričakoval, da se bodo politiki zganili in skušali spodbuditi gospodarstvo. Naši politiki to res storijo vendar dejanj še vedno ni. Edino trošerine bodo spet rasle, vendar s tem potrošniku ne bodo pomagali ampak mu bodo škodili...
6) V ZDA so senatorji predstavnike GM, Forda in Cryslerya napisdili, ker so prileteli s privatnim letalom fehtat keš. No, pri nas pa Turk veselo zapravlja na popotovanjih v BIH in na Češko. Dejansko imamo na čelu države človeka, ki razume stisko malih ljudi...
...
1. Se strinjam tako kot verjetno 80% Slovencev.
2. Tudi če bi bil Vajgerl izvoljen, tega ne bi smel in mogel obljubljat. Nerazumna izjava nekega starega politika - diplomata.
3. Še ni naredil nič narobe in se pustimo presenetit. Tista izjava glede 1000 eu pa je verjetno res za lase privlečena tako kot Erjavčeva o penzijah.
4. tega pahorjevega pozradrava ne poznam in če je bil, kar dober kiks, ki pa za nas ne bo imel posledic, za pahorjev renome pa sigurno
5. trošarine so po mojem potrebne, saj je treba nekaj denarja nabrat sedaj, ko je nafta in benzin poceni, trošarine in s tem cene goriv pa se bodo lahko obdržale na istem nivoju - nizkem, ko bo nafta zopet dražja. Dvig cen nafte je Opeca napovedal ravno včeraj.
6. Takšno trošenje predsednika je vsega obsojanja vredno in upam, da se to ne bo ponovilo.