Poglej enojno objavo
Staro 07.08.2006, 15:48
čudežni Uporabnik čudežni ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 649
Privzeto Re: Je WTC porušila kar ameriška vlada sama?

Citat:
Objavil-a DrOnyx
Zanimivo je, da vlada v ZDA v medijih nekakšna samocenzura in je 911 prepovedana tema o kateri se ne razmišlja ne piše in ne poroča.
Obstaja "mainstream" verzija, ki je uradno bila povod za vojno proti terorizmu večjih razsežnosti in verzije, ki so običajno prikazane na slabo oblikovanih spletnih straneh in kažejo, da so zadeve v resnici drugačne, kot kažejo uradna poročila.

Jaz predvidevam, da je resnica žal takšna, da večini v ZDA pa naj bodo to politiki ali novinarji ni v interesu, da bi bila širše sprejeta in dokazana.
O temu je ogrmnoooo dokumentarcev, velikoooo napisanega.( sam nisem podlegel množični histeriji in sem si ogledal mogoče 1, 2..)
Seveda to ne pomeni, da ni potrebno tudi za te, ki to dokazujejo, preveriti njihove teze.
Ampak jaz pravim ,da velikokrat nisem verjel v določeen stvari, ker bi jih mogel sam preveriti.Samo zadnja leta pa ugotavljam ( kot sem že napisal in tudi rekel ), da je teh naključij veliko in da na žalost že samo naključje bi lahko bilo naključje, da ne bi mogoče bilo resnično.

Onyx, lahkos i pa poiščeš in prebereš ( mogoče si si že ) dokaj obsežno gradivo ( slabih 700 strani ) z naslovom "Crossing the rubicon".
Jaz sem samo malce prelistal, ker si nisem še vzel časa.