Poglej enojno objavo
Staro 13.07.2008, 07:31
elephant Uporabnik elephant ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2006
Sporočila: 20
Privzeto tih, poceni in kakovosten prenosnik

Potrebujem čim bolj kakovosten prenosnik za čim manj denarja - denar bom raje naložil v nakup mobilnega interneta.
Ponudba je ogromna, jaz pa ne vem kje bi začel. Grafična kartica je lahko vgrajena (dosedaj sem uporabljal prenosnik Fujitsu Siemens Amilo Pro V2060,grafična kartica intel GMA 915 in je bila dovolj dobra, procesor pa pentium 1.7 -zelo zadovoljen! ); želel bi si samo da je stvarca čim bolj tiha in da si ne bom opekel prstov na tipkovnici in da prenosnika ne bom preplačal. Pri Amilo Pro sem pred dvema letoma izgubil živce ker mi v Seiersbergu niso želeli prodati rakete od prenosnika na bančno kartico Visa. Prvo kar sem naredil po prihodu iz avstrije - šel sem v Merkur in zgrabil tale moj amilo pro prenosnik in ga mastno plačal čeprav je bil veliko slabši od amilota iz avstrije , Plačal sem več kot 1000 EUR..

Problem je tudi ta, da sem pred tednom dni za moje dekle kupil multimedijski prenosnik z 17 inčnim lcd-jem v avstriji in cena je bila skupaj z dostavo 836 EUR(HP Pavilion dv9690 -intel core 2duo 2*2,2 GHz, 4GHz Ram, geforce 8600M GS, 250 GB trdi disk, ang.Vista Home Premium).
Sedaj pa se mi zdi vsak navaden prenosnik zelo predrag v primerjavi z pavilionom. Mobilni internet pa tudi ni poceni - sem izračunal da bom moral plačati 35*24 mesecev = 840 EUR!!
Tak da bo vsak prihranek prišel prav, da ne bom na koncu najbolj sodoben klošar :D

Hvala za nasvet.