Poglej enojno objavo
Staro 18.12.2008, 16:55
MK84 Uporabnik MK84 ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2008
Sporočila: 54
Privzeto Čakanje na vklop paketa trio?

Stvar je taka. Nekje 20 novembra sem klical na siol, da želim naročiti paket trio in dobil sem domov pogodbo, ki sem jo izpolnjeno konec novembra poslal nazaj. gospa mi je takrat rekla da bom v 14 dneh dobil opremo (komunikator,...) in čez par dni mi bodo naredili vklop.

Danes pa sem klico na siol in sem reko kako daleč je stvar in je rekla gospa da po novem letu 6.1. bo možen šele vklop, dobil pa sem neko številko centrale da naj jutri dopoldne pokličem pa vprašam. Na številki 0801000 MI NE MOREJO POMAGAT NIČ!

Takrat ko sem govoru z gospo je rekla da ko dobijo pogodbo bom mel v treh tednih stvar priklopleno in še vprašo sem jo, če bo to sigurno res in je zagotovila, da bo saj se držijo pogodbe!

In vidim da se SIOL že ne drži pogodbe ker kljub 2 tednom pri meni še ni opreme in je še nekaj časa ne bo.
Tko, da novi naročniki pozanimite se kolk dolgo boste čakal, KER KASNEJE KO PODPIŠETE POGODBO VAM NA SIOLU NE MOREJO POMAGAT NIČ.

Vrjamem, da majo gužvo sam na to bi mogli stranko že prej opozorit ne pa lažne datume dajat.

Kaj čem vendar moram biti že na začetku razočaran s siolom.
Odgovorite s citatom