Poglej enojno objavo
Staro 05.02.2007, 23:41
Medved Pu Uporabnik Medved Pu ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Medved Pu
Član od: Mar 2006
Sporočila: 1.213
Privzeto Re: Avtoradiji - oldtimerji iz 70ih ter 80ih let

Citat:
Objavil-a Karl Prikaži sporočila
Hvala za ponudbo, vendar ne bo šlo. Gre namreč za sentimentalno vrednost oziroma za navezanost na točno te primerke. Tale Kamosonic avtoradio morda res ni bil mercedez, je bil pa vzdržljiv in je zadostoval takratnim potrebam. Spomnim se tudi stolpa Kamosonic, ki ravno tako ni bil slab (po nekaj letih je odpovedal "le" display), vendar so bili to začetki 80ih. Yoko pa je dejansko po nekaj letih začel "nagajati", pri čemer sicer ni šlo za odpoved elementov, pač pa za slabe (hladne) lote oziroma če povzamem - nevzdržljivost pri tresljajih, ki so prisotni v avtomobilih - vse to zaradi slabše (cenene) izdelave. Zoprno je, ko ti začne levi ali desni kanal med poslušanjem kasete brumeti.

Z Blaupunktovim modelom iz začetka 90ih sem se že srečal. Lahko si vzel ven cel radio, vendar je bilo ob ponovni vstavitvi potrebno vpisati kodo. Display pa je imel poleg oranžne tudi možnost zelene barve. Delal pa je kolikor se spomnim še dolgo (morda deluje še danes).
Mel si izbiro, da si kodo izklopil, jaz sem jo. Čaka te v nadlcu, če se boš premislil..