Poglej enojno objavo
Staro 04.01.2011, 15:40
ShadeiouS Uporabnik ShadeiouS ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2007
Sporočila: 21
Privzeto Sinope568+ Home Gateway Problem - Port Forwarding

Lep pozdrav. Preden zaklenete temo in pribijeste link ( http://forumi.siol.net/showthread.php?t=33617 ) , da tema obstaja , počakajte in preberite moj problem.

Uglavnem, uporabljam omejeni modem, sicer nimam pritožb čez njega , deluje super in nikoli se ne "obesi". Imam pa težave pri odpiranju portov. Namreč odprl bi rad port 3784 ki ga uporablja ventrilo strežnik. Seveda sem poizkusil po metodi ki je na zgornjem linku, pa še vedno se mi noče povezati na ventrilo server. Za dokaz da ne delam nič narobe je to, da če ruter popolnoma izklopim in uporabljam samo "modem" se lahko popolnoma normalno povežem na moj strežnik.

za dokaz je tukaj slika -> log ventrila

Evo Tukaj je moj primer odprtega porta. Sicer sem to delal prvič, naj bi bilo pravilno , tako mi je zagotovil tudi asistent na številki 0801000.

Tudi po tem ni delovalo. Asistent mi je nato še povedal naj naredim da bo tako. S tem naj bi odprl vse porte.

Na žalost tudi to ni delovalo.

Specifikacije:

Računalnik na katerem je ventrilo: Amd64 - prenosnik, Windows 7, način povezave WIFI
Računalnik na katerem laufa client: Intel Quad core 2400, WIndows 7 , način povezave, Kabel..

Prosim vas Pomagajte, mi!