Poglej enojno objavo
Staro 16.06.2006, 21:26
JLap Uporabnik JLap ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2006
Sporočila: 4
Privzeto Nedelovanje SIOL TV

Najprej lep pozdrav vsem,

30. 5. sem prešel na Trio paket zaradi SIOL TV-ja. Imam pa konstantne izpade slike. Stvar dela 2-3 ure potem pa 12 ur tema. Če v teh treh tednih bi seštel ure delovanja in nedelovanja, bi dobil negativen rezultat - stvar ne deluje.
Klical sem pomoč n-krat, kjer smo skupaj končno ugotovili (po resetiranju in nadgradnji modema,...ipd), da je napaka na centrali. Zadeva naj bi bila predana Telekomu, ki že kar nekaj časa "rihta", zadeva pa še vedno ne deluje. Kličem na telekomove reklamacije, kjer mi govorijo, da bo stvar v toku dneva porihtana?!!!

Enkrat so me klicali iz novomeške centrale in rekli, da so zamenjali nek "hardware"in da upajo, da bo zdaj delalo. Je delalo, ampak samo nekaj ur, potem pa vse po starem.
Zanimiva pa se mi je zdela gospodova izjava, da bo SIOL moral nekaj ukreniti, saj je teh televizij že preveč in da to ni v redu.

Zanima me, kaj vi menite o tem. Ali na centrali Novo mesto ne znajo konfigurirati zadeve, da bi delovala kot se spodobi, ali SIOL prodaja pakete, čeprav morda to že presega kapacitete določenih central?

Moram še naglasiti, da sem zaradi SIOL TV prešel na bližnjo centralo in zaradi tega seveda moral zamenjati telefonsko številko.
Sem v dvomih, kaj narediti. Ali naj še upam, ali pa odpovem vse skupaj.

Hvala za nasvete.
Odgovorite s citatom