Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 13.02.2020, 23:08
navi Uporabnik navi ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2010
Sporočila: 20
Privzeto Re: NEO Smartbox tehnične težave

Citat:
Objavil-a janck Prikaži sporočila
Jaz bi probal tole, greš na nastavitve, vizitka, odstrani daljinec, tovarniška ponastavitev. Potem boš videl kaj se bo zgodilo. Če ne bo delalo pa na Telekom.
Hvala. Naredil po nasvetu in zadeva deluje...
Odgovorite s citatom
Staro 17.02.2020, 12:21
grega34 Uporabnik grega34 ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2012
Sporočila: 83

Zdravo,

Že kar nekaj časa se mi dogaja, da pri gledanju TV kar naenkrat ugasne, neo pa je prižgan. Počakam nekaj sekund in nazaj prižgem TV z daljincem od TV-ja. Na začetku pa vedno prižgem vse skupaj samo z daljincem od neota. Se to še komu dogaja??? TV je phillips.
Odgovorite s citatom
Staro 21.02.2020, 14:53
goranj Uporabnik goranj ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2019
Sporočila: 5

Pri meni se tudi dogaja da se TV sam od sebe ugasne in ponovno prižge. Očitno CEC nekaj nagaja. Sem že mislil da je s TVjam nekaj narobe.
Odgovorite s citatom
Staro 21.02.2020, 15:22
anderssen Uporabnik anderssen ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2007
Sporočila: 114

Zaradi tega sem šel kupit nov hdmi kabel.
Še vedno občasno izgine slika.
Odgovorite s citatom
Staro 26.02.2020, 18:57
goranj Uporabnik goranj ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2019
Sporočila: 5

Zadnje čase NEO dela kr dober. Počasi bodo pa odpravljene vse napake. Imam pa predlog da bi dodali funkcijo PIP. Vsaj meni bi kar dostikrat prišla prav pa še ena stvar katero konkurenca še ne ponuja.
Odgovorite s citatom
Staro 01.03.2020, 07:57
nejccar Uporabnik nejccar ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jul 2007
Sporočila: 427
Angry Re: NEO Smartbox tehnične težave

Citat:
Objavil-a nejccar Prikaži sporočila
Jao, skos moram snemat. Evo spet sem se spravil na Godlerja, to je edina oddaja, ki jo spremljam. Primerjava BOX S vs. NEO, NEO odreže nekaj sekund videa. Lahko pa si izberete katerokoli oddajo želite, ker pri vseh dela isto.

Ta teden z Juretom Godlerjem, Planet TV, Sreda 9.10. zvečer.

SIOL BOX S
https://drive.google.com/open?id=1xo...IfNshyS86DKhqp

NEO

https://drive.google.com/file/d/1m9U...ew?usp=sharing

Citiram sam sebe izpred pol leta. Zadevo sem prvič prijavil že leto dni nazaj. 1.3.2020 še vedno isti problem odgovora nobenega.
Odgovorite s citatom
Staro 01.03.2020, 08:03
nejccar Uporabnik nejccar ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jul 2007
Sporočila: 427

Zakaj se NEO prižiga sam od sebe, zvečer ga dam v pripravljenost lučka se zatemni, zjutraj ko pridem gori? To je že od lansiranja december 2018 prijavljeno.

Tist k pravi da dela zadnje čase je ali preprost uporabnik ki rabi samo osnovne funkcije ali pa ni dovolj pozoren. A je kdo kdaj testiral pametni dom, jaz sem imel žarnico ki sem jo vrnil.

Lahko greste po tej temi samo moje opazke/komentarje/brezplačna testiranja poskusnega zajčka gledat in stestirat in boste videli da jih 75% še zdaj ne dela.
Odgovorite s citatom
Staro 01.03.2020, 10:45
janck Uporabnik janck ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2019
Sporočila: 45

Citat:
Zakaj se NEO prižiga sam od sebe, zvečer ga dam v pripravljenost lučka se zatemni, zjutraj ko pridem gori? To je že od lansiranja december 2018 prijavljeno.

Tist k pravi da dela zadnje čase je ali preprost uporabnik ki rabi samo osnovne funkcije ali pa ni dovolj pozoren. A je kdo kdaj testiral pametni dom, jaz sem imel žarnico ki sem jo vrnil.

Lahko greste po tej temi samo moje opazke/komentarje/brezplačna testiranja poskusnega zajčka gledat in stestirat in boste videli da jih 75% še zdaj ne dela.
Men tudi ni jasno zakaj lučka začne bolje svetit, čeprav je zatemnjena ko ga ugasnem. Čeprav je NEO ugasnjen, zgleda pa kot da je prižgan.
Odgovorite s citatom
Staro 02.03.2020, 18:08
lokev Uporabnik lokev ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Oct 2011
Sporočila: 948

Citat:

Če si preprost uporabnik, težav ni. Potem pa ko enkrat narediš xyz (oznaka za vse možne "posege" (npr, govorim napamet spajanje NEOta z računalnikom, tremi modemi in ruterji pa povazavah nevem še kakšnih), pa stvar verjetno več ne deluje. Pač ni namenjen temu.
Odgovorite s citatom
Staro 02.03.2020, 18:10
lokev Uporabnik lokev ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Oct 2011
Sporočila: 948

Citat:
Objavil-a janck Prikaži sporočila
Men tudi ni jasno zakaj lučka začne bolje svetit, čeprav je zatemnjena ko ga ugasnem. Čeprav je NEO ugasnjen, zgleda pa kot da je prižgan.
Postani preprost uporabnik, pa bo mir.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
neo, smartbox, tehnične, težave

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Težave z sliko in zvokom?! tattoer SiOL TV 2 27.11.2010 06:55
Težave s sliko in zvokom Dunja SiOL TV 0 17.08.2009 11:01
Težave s SiOL TV vmesnikom Dunja SiOL TV 0 17.08.2009 11:00

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 13:10.