Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 09.07.2007, 12:21
Apokalipsa_ Uporabnik Apokalipsa_ ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2007
Sporočila: 5
Privzeto Re: Telefonija na Proteusu

Heh!
Mislim, da če nekaj drago plačaš, da naj bi to tudi delalo tako kot je treba!! Sicer pa smo v demokratični družbi kjer naj bi se svobodno izražalo!
Na žalost sem pa spet tam kjer sem že pretekle 3 mesece, bedak sem jaz vsi okrog mene so pa pametni!! Aja, heh pa del pobesnele horde... samo zanimivo, da ni problem samo pri meni, da nas je veliko takih tako da se je res za vprašat kdo koga tukaj nateguje in kdo je nategnjen! Sicer pa je bil moj namen DOBITI pomoč glede tega ne pa neko butasto "moraliziranje". Toda vidim da je tudi tukaj ne bom dobila. Škoda časa...vidim...
Odgovorite s citatom
Staro 09.07.2007, 17:02
sss Uporabnik sss ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2005
Sporočila: 39

Nekateri očitno ne znate najbolje interpretirati napisanega

Citat:
Objavil-a Apokalipsa_ Prikaži sporočila
Zakaj imam občutek, da je to namerno šikaniranje naprav...in potemtakem nižja oziroma nična uporaba interneta! Vsi vemo, da nas je vedno več uporabnikov internetnih storitev, infrastruktura pa je pač taka kot je! Zastarela!
Tu, Apokalipsa namiguje, da TK zararadi svojega slabega omrežja namerno onemogoča naprave nekaterim posameznim uporabnikom ipd., zato, da bi pridobili na pasovni širini.

Jst sm na to odgovoru, da TK tega nebi počela ker si ne želi nezadovoljnih uporabnikov
Odgovorite s citatom
Staro 09.07.2007, 18:04
Novinec

^^ Vidim da je dovolj časa za pisanje pa zagovarjanje, ko bi ga bilo vsaj pol toliko za odpravljanje problemov...pa mogoče potem ne bi bilo "pobesnelih hord" or wathewer...heh...no ja...sej še vedno obstaja 3tja alternativa, da enostavno odideš, mar ne...sej kdo potegne takratko pa itak vsi vemo! ^^
Odgovorite s citatom
Staro 09.07.2007, 18:09
Novinec

Citat:
Objavil-a sss Prikaži sporočila
Nekateri očitno ne znate najbolje interpretirati napisanega

Tu, Apokalipsa namiguje, da TK zararadi svojega slabega omrežja namerno onemogoča naprave nekaterim posameznim uporabnikom ipd., zato, da bi pridobili na pasovni širini.

Jst sm na to odgovoru, da TK tega nebi počela ker si ne želi nezadovoljnih uporabnikov
Pa tole si ko boš imel/a čas preberi...
ena druga tema tukej na temle forumu ----> odpiranje portov v Ganymede822+ Router
Odgovorite s citatom
Staro 10.07.2007, 09:38
s@ma_j@ma Uporabnik s@ma_j@ma ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce s@ma_j@ma
Član od: May 2007
Sporočila: 146

Glede na polemično debato med "Apokalipso" in "sss", predvidevam, da je "sss" bližnji sorodnik ponudnika, ali celo ponudnik sam.
Če sem prav ugotovil, mislim, da "sss" s svojimi uporabniki ne ravna prav, ker to komentiranje ni v cilju približevanja storitev uporabnikom, dvigu kvalitete in konkurenčnosti ter zadovoljstva uporabnikov. S svojim izvajanjem, niža zaupanje pri uporabnikih.
Kritika je zdrava in koristna za obe pogodbeni stranki zato bi moral biti ponudnik tovrstnih kritik le vesel, ker tako lažje hitreje izboljša svojo ponudbo in tako lažje postaja vedno bolj konkurenčen.
Žal iz teksta te težnje ponudnika, ni zaznati.

Nazadnje uredil s@ma_j@ma : 10.07.2007 ob 10:22.
Odgovorite s citatom
Staro 10.07.2007, 18:18
sss Uporabnik sss ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2005
Sporočila: 39

Če poskuša človek normalno razmišljati in celo ne piše v efektu (ker ima težave z netom) je pa seveda al "bližnji sorodnik ponudnika" al pa celo ponudnik sam (i am SiOL-TK, one and only)
Bog ne daj, da pohvalimo SiOL, ker pol smo pa najmanj podkupljeni, je naš oče direktor al pa delamo tam
Odgovorite s citatom
Staro 11.07.2007, 06:05
s@ma_j@ma Uporabnik s@ma_j@ma ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce s@ma_j@ma
Član od: May 2007
Sporočila: 146

Citat:
Objavil-a sss Prikaži sporočila
Če poskuša človek normalno razmišljati in celo ne piše v efektu (ker ima težave z netom) je pa seveda al "bližnji sorodnik ponudnika" al pa celo ponudnik sam (i am SiOL-TK, one and only)
Bog ne daj, da pohvalimo SiOL, ker pol smo pa najmanj podkupljeni, je naš oče direktor al pa delamo tam

Se oddaljuješ od teme !
Usmeri svojo barko proti Proteusu, da se ne izgubiš na razburkanem morju
Debata je o Proteusu.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
proteusu, telefonija

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Telefonija gc550 O storitvah 163 09.04.2009 08:27
siol telefonija gogo Tehnična pomoč 3 18.04.2007 17:50
telefonija! jas25 O storitvah 3 15.01.2007 16:54
IP telefonija in se eden problem.... AlienRex Tehnična pomoč 2 09.09.2006 15:36

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 10:42.