Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 29.04.2012, 21:10
Pibo Uporabnik Pibo ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Pibo
Član od: Feb 2009
Naslov: S5
Sporočila: 61
Privzeto Re: Program zvestobe

Citat:
Objavil-a peropro Prikaži sporočila
Ok,

cena za samsungov tv je res ugodna v primerjavi z ostalimi trgovinami ...

zanima me zakaj je cena

LED TV LG 47LV470S

pa višja, kot v mnogih trgovinah?
http://www.ceneje.si//avdio-video/te...s_-_CX00269622

Glede na to, da je program zvestobe in nej bi bla neka ugodnost, bi pričakoval, da je vsaj najceneje vzeti tu .. ne vem pa zakaj bi ga vzel tukaj, če ga lahko pri nas kupim cenej ...

se te cene v programu zvestobe kaj spreminjajo? lahko pričakujem kako znižanje, ali je to to .. ker tv bi nabavil, oziroma ga bom, samo ne tu, ker je dražji ...
Takrat, ko je SIOL prvič prodajal ta TV (takoj po 1. 3. 2012) je bil sorazmerno poceni glede na druge trgovine.

V dveh mesecih pa so šle cene pač dol. Vedno je bilo tako, če si kupoval na obroke.
Se nima smisla obremenjevat s tem.

Ko kupiš nov avto za 15000€ si v trenutku zgubil 10%. Tukaj pa komplicirate za razliko 40 €? Dajte ga no lomit.

Ta LG-jev TV je pač sorazmerno nov model in bilo je za pričakovat, da bo šla cena dol.

Navsezadnje pa je bil zraven še WiFi dongle.

LP P.
Odgovorite s citatom
Staro 01.06.2012, 11:55
ICs Uporabnik ICs ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2010
Sporočila: 14

Pozdravljeni!
Zanima me ena stvar glede Samsung UE40EH5000W LED TV-ja iz programa zvestobe. Ima 2 HDMI vhoda in sicer HDMI 1/DVI in HDMI 2 (kot je videti iz slik, ki sem jih našel na netu). Ali na prvega, se pravi HDMI 1/DVI lahko - da normalno dela seveda, priključiš recimo SiOL komunikator ali Blu Ray, ali pa je ta vhod namenjen samo za priklop PC-ja? Ker jaz rabim (vsaj) dva polno funkcionalna HDMI vhoda in to je v bistvu edina malenkost, ki me še zadržuje, da ne oddam naročila. :-)
Lp
Odgovorite s citatom
Staro 03.06.2012, 19:47
UrosJ Uporabnik UrosJ ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2012
Sporočila: 8

Citat:
Objavil-a ICs Prikaži sporočila
Pozdravljeni!
Zanima me ena stvar glede Samsung UE40EH5000W LED TV-ja iz programa zvestobe. Ima 2 HDMI vhoda in sicer HDMI 1/DVI in HDMI 2 (kot je videti iz slik, ki sem jih našel na netu). Ali na prvega, se pravi HDMI 1/DVI lahko - da normalno dela seveda, priključiš recimo SiOL komunikator ali Blu Ray, ali pa je ta vhod namenjen samo za priklop PC-ja? Ker jaz rabim (vsaj) dva polno funkcionalna HDMI vhoda in to je v bistvu edina malenkost, ki me še zadržuje, da ne oddam naročila. :-)
Lp

Sta oba popolnoma funkcionalna. ga mam doma in je sprobano.
Mam iz komunikatorja in wd tv live speljan hdmi v onkyo ojačevalec in iz njega na tv hdmi 1.

ps. 2 tedna nazaj sem ga tudi nadgradil, vendar nisem našel kaj je novega. :D moram raziskat. :D

lp
Odgovorite s citatom
Staro 03.06.2012, 20:26
Novinec

Super, hvala. Torej je zadeva kot mora biti. Povej mi, kako si zadovoljen s sliko? Ta TV iz nove generacije naj bi, kolikor sem jaz razumel zadevo, imel neko novo izvedbo LED osvetlitve zaslona. Zato naj bi tudi bil tako debel (cca 9 cm), kar se meni po pravici povedano še vedno zdi malo nenavadno. Sam imam doma prav tako Samsungov LCD starejšega datuma, pa sem kar zadovoljen, le diagonala zaslona mi je z leti postala premajhna. :-)
Odgovorite s citatom
Staro 04.06.2012, 07:47
UrosJ Uporabnik UrosJ ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2012
Sporočila: 8

Citat:
Objavil-a ICs Prikaži sporočila
Super, hvala. Torej je zadeva kot mora biti. Povej mi, kako si zadovoljen s sliko? Ta TV iz nove generacije naj bi, kolikor sem jaz razumel zadevo, imel neko novo izvedbo LED osvetlitve zaslona. Zato naj bi tudi bil tako debel (cca 9 cm), kar se meni po pravici povedano še vedno zdi malo nenavadno. Sam imam doma prav tako Samsungov LCD starejšega datuma, pa sem kar zadovoljen, le diagonala zaslona mi je z leti postala premajhna. :-)

Čuj jaz sem zaenkrat kar zadovoljen, pač vzemeš v račun da ni 100hz drugo pa je ok, slika je kar ostra in vredu. NAjdi na netu najboljše nastavitve za ta tv pa nastavi pa bo.

jaz ga gledam z 2,1 m in sem kot pravim zadovoljen. Za ta denar je super.

lp
Odgovorite s citatom
Staro 04.06.2012, 18:43
Novinec

Moram reči, da sem "siten" in ne kupim zadeve dokler mi niso jasne vse stvari okoli nje. Po brskanju po netum sem okoli te televizije zasledil toliko nasprotujočih si podatkov, da človek ne ve več čemu verjeti. Bral sem neke recenzije okoli tega izdelka, pa je nekje zapisano, da uporablja Edge led tehnologijo, spet drugje da je Full Array LED Backlight. Pa nekje pišejo, da je osveževanje 50 Hz, drugje da je 100 Hz in to za isti model UE40EH5000W (!). Pa recimo na nekaterih slikah ima elipsast podstavek (avtera.si - ki je med drugim tudi dobavitelj telekomu), na nekaterih pa je le ta pravokoten (slika pri programu zvestobe - SiOL). Saj vem, da največ povejo izkušnje vas uporabnikov, ki zadevo imate, pa vendar ne bi rad kupil mačka v žaklju. O tehničnih podrobnostih sem povpraševal še drugje, pa sedaj čakam odgovor. In če se bom eventuelno odločil za naročilo, vam sporočim kako bom zadovoljen. To me že sledi, ker toliko sitnarim tukaj..... :-)
Odgovorite s citatom
Staro 16.07.2012, 21:28
mumiran Uporabnik mumiran ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2008
Sporočila: 26

Še bom jaz nekaj napiso.V torek 10.07 sen poslal aneks za Samsung Tab tega iz programa zvestobe.V petek isti teden ga imam doma.Vglavnem imam samo dobre izkušnje.
Lp Miran
Odgovorite s citatom
Staro 22.07.2012, 16:16
Novinec

No da izpolnim obljubo...TV sedaj imam, vendar ne tistega, ki smo ga v debati omenjali, ampak Samsung UE40EH6030. Čisto na kratko, zadeva je, kar se kvalitete slike tiče (in to je najbolj važno), čisto v redu. Ima 200 CMR osveževanja, tako da ni panike pri hitrem premikanju v kadru. In pa seveda full array LED osvetlitev zaslona - zato je tudi debelejša, pa to ne moti nič. S funkcijo prilagajanja črnine, je slika takorekoč odlična, ni kaj reči. To bi bilo to....

P.S.: Na tem mestu se še enkrat zahvaljujem vsem vpletenim na SiOL-u, ki so zame hitro in prijazno (se da, samo če se hoče ) uredili spremembo naročila, tako da sem na koncu lahko prišel do zgoraj omenjene naprave.

Nazadnje uredil ICs : 22.07.2012 ob 16:27.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
program, zvestobe

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
novi program zvestobe, po 28.2 howrude1 O storitvah 74 22.04.2010 20:26
Program zvestobe do 31.10.2009 Lance_Armstrong O storitvah 23 20.10.2009 23:29
Program zvestobe pcs O storitvah 5 05.09.2009 21:49
Program zvestobe nejco O storitvah 3 11.03.2009 20:29
Program zvestobe - Fotoaparat Panasonic markokov O storitvah 10 08.03.2009 20:06

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 10:40.