Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 10.06.2009, 08:28
gregor975 Uporabnik gregor975 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Apr 2009
Sporočila: 263
Privzeto Re: Novosti od 1.6.2009 naprej

Tud konkurenca ne bo ostala pri teh cenah imam informacije,da so programi praktično zastonj in vsi v testnih variantah!!! Ko bo treba počasi podpisovati pogodbe,bo pa cena hop hop poskočila! Zato ne tarnajte,če je Siol trenutno dražji,kar dvomim sploh za nas ,ki imamo optiko!! Tudi drugje se bajke končujejo! Vsak udarni program bo zahteval svoj del denarja!!Z pozitivno ničlo pa verjemite,ne bo nobeden živel in ponujal več kot dober nabor kanalov!
Odgovorite s citatom
Staro 10.06.2009, 09:40
primoon Uporabnik primoon ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce primoon
Član od: Jun 2009
Sporočila: 39
Exclamation Re: Novosti od 1.6.2009 naprej

Citat:
Objavil-a rs1975 Prikaži sporočila
daj mi prosim povej kje si najdu tole ceno??? kje so pa programski paketi za TV???
Kot je že povedal "diolen", izbereš brezčasno optiko in potem dodaš 1 telefonsko številko......na

http://www.t-2.net/Popvp/dyna_cenik.html

lp
Odgovorite s citatom
Staro 10.06.2009, 10:28
Vito Corleone Uporabnik Vito Corleone ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Vito Corleone
Član od: Oct 2007
Naslov: Bela Krajina
Sporočila: 77

Citat:
Objavil-a tinamandarina Prikaži sporočila
Ej sej si car, ful pametn pa to, dej bodi še toliko car, da mi posodiš tale dnar, ki ga nimam, da plačam siolu vsak mesec več.
bodi ti še večji car, pa pejt v big bang kup si sobno anteno (v akciji 2,45€ pa še dobiš film kickboxer gratis), odjav siol pa ne cvil da nimaš dnarja...
Odgovorite s citatom
Staro 10.06.2009, 10:29
Rezilo Uporabnik Rezilo ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Rezilo
Član od: Apr 2009
Naslov: Postojna
Sporočila: 444

Citat:
Objavil-a primoon Prikaži sporočila
Kot je že povedal "diolen", izbereš brezčasno optiko in potem dodaš 1 telefonsko številko......na

http://www.t-2.net/Popvp/dyna_cenik.html

lp
jah to je res poceni če maš pred vrati optiko od T-2 če jo pa nimaš pa je edina izbira Siol optika tko je v mojem primeru
Odgovorite s citatom
Staro 10.06.2009, 15:51
tinamandarina Uporabnik tinamandarina ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2007
Sporočila: 58

Citat:
Objavil-a m12 Prikaži sporočila
Blagor tistim, ki imate to izbiro. Naša centrala je ena kontejnerska škatla velikosti 6 m2, kamor ne more prito nobeden dodaten ponudnik, o optiki lahko samo sanjamo še nadaljnih 10 let, kabelski operater pa v poletnih mesecih ob vsaki nevihti zamenja polovico opreme na 10 km kabla poleg tega pa mi je nazadnje napeljavo v hiši tako scvrlo, da so se kabli zlepli s cevmi v katerih so položeni.

Če povzamem; izbiram lahko med SiOL, Telekom Slovenije ter "ničem".

LpM

Kaj pa tele satelitske zadeve ki jih ponujajo raznorazni ponudniki?
Odgovorite s citatom
Staro 10.06.2009, 16:17
rambo013 Uporabnik rambo013 ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce rambo013
Član od: Oct 2008
Naslov: Vipavska dolina
Sporočila: 1.631

Pa kaj se jezite vsi, na žalost lahko počnejo kar hočejo. Pomislite edino lahko , tisti ki ste na optiki, ko za 20/20 plačate toliko kot 1/256. Pa primirjajte hitrost, jaz imam 4/512 pa plačam 12 € več, pa kaj hočem.
Staro 10.06.2009, 16:44
Schime Uporabnik Schime ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2006
Sporočila: 730

Kmalu bodo imeli še lepšo sliko na SD kanalih in možnost HD kanalov. Vse za tak denar, kot ga bom plačal jaz za 1/256 in mpeg4 kodiranje (razen HD vsebin verjetno).
Odgovorite s citatom
Staro 10.06.2009, 21:15
drstane8 Uporabnik drstane8 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Feb 2009
Sporočila: 155
Privzeto ZADOVOLJNOST in SIOL

Naj SIOL ne zameri, ampak moram izpostaviti tele kritične stvari.

Im am TROJČKA in za TV osnovni paket.

Vsake toliko časa se pojavljajo težave s sliko (kockanje). Če izklopim Ruchus povezavo in nato še Aminota, se stvar zelo počasi ureja. Dolgo traja, da se vse uredi.
Ti problemi bi morali biti učinkoviteje rešeni! Verjemite, da gre vsakemu na živce, če se stvari urejajo pol ure in več...
Z internetno povezavo sem še kar zadovoljen, čeprav ne doseza tistih "širin", ki so proklamirane.

Sedaj sem namesto Aminota naročil SAGEM, vendar mi je kolega povedal, da tudi ta pri njem ni naredil nobenih čudežev. Bom videl. Ne morem trditi... kako bo pri meni.

TOREJ ta, omenjeni del, (ki zadeva zlasti TV) NIKAKOR NI TAKO DOVRŠEN, da ne bi terjal upravičene kritike. UPAM, da se bo tehnična usposobljenost (za Ljubljano, kjer živim) SIOLOVIH storite, ki sem jih omenil, IZBOLJŠALA. Ali bolje; SE MORA IZBOLJŠATI, ker so nekatere težave enostavno nedopustne.

Telefon, vključen v Tvojček, mi dela ok. Nimam opomb.
Kakor za internet in še bolj za telefon, bi dejal, da je SIOL v redu.

JE PA ENA STVAR, ki jo moram JAVNO KRITIZIRATI in se SIOLU v naprej oproščam, ker ne želim biti kritikaster, ampak je ta kritika te narave, ki želi IZBOLJŠANJA.

In kaj je to? TO SO NOVE SHEME ZA TV.

Ko pogledam PRVO, osnovno, vidim, da je SIOL izločil nekatere najbolj gledane programe v EVROPI. Ti so sedaj, večinoma, v STANDARDNI SHEMI. Ker nisem velik gledalec TV, si seveda izbiram najboljše programe v različnih jezikih, ker mi evropski jeziki ne delajo težav. OSTALE "SOLATE", ki se mi zdi brezvezna, niti ne želim videti in je ne potrebujem - in tudi časa nimam, da bi se moril z njimi. Kaj mi torej koristijo?

Ali ne bi bilo od SIOLA mnogo bolj pošteno, da bi DAL NA VOLJO POSAMEZNIKU, da si izbere določeno število programov - in za te plačuje? Zakaj SIOL vsiljuje programe v nek okvir, shemo, ki jih potem nikoli ne izbiram in jih NOČEM izbrati? (Mimogrede, slovenskih programov ne gledam zato, ker moram ZANJE PLAČEVATI, ne da bi jih sploh hotel, v okvirih TV naročnine, ki je za vse obvezna - kje je tu demokratično odločanje?).
SKRATKA, sedaj se bom iz osnovnega programskega kvoruma "selil" na standardni samo zato, ker je SIOL tako izrisal programsko shemo. V prvi mi namreč JEMLJE tisto, kar je nekaj vredno - vredno ogleda. S tem me SILI v drugo. Ne vem, če je to ravno fer, pošteno in - na dolge obroke - modro. Take stvari se utegnejo maščevati.

PREDLOG, ki ga imam, je ta, da si VSAK SAM izbere programe, ki jih želi gledati. Te naj plačuje. Vso ostalo solato pa naj gledajo drugi - tisti, ki ne znajo jezikov in ki jih vrhunski programi kot so BBC PRIME, BBC WORLD in drugi sploh ne zanimajo. Ti naj jih mirne duše gledajo.

Velja premisliti o takem predlogu in možnosti MODERNE PROGRAMSKE SHEME, ki NIKOMUR ne bo nič vsiljevala. VSAKEMU pa nudila to, kar želi?

Velja premišljati v tej smeri?
Kot rečeno, ne gre za kakšno destruktivno kritiko. Gre za glasno razmišljanje o tem, kar bi utegnilo biti BOLJŠE.

HVala za potrpežljivost.

Dr. sc. STANISLAV
Odgovorite s citatom
Staro 10.06.2009, 21:17
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.776
Privzeto Re: ZADOVOLJNOST in SIOL

Za zaračunavanje bomo nazadnje plačevali več kot za vsebino...
Odgovorite s citatom
Staro 10.06.2009, 21:43
Lance_Armstrong Uporabnik Lance_Armstrong ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2007
Naslov: V sloveniji
Sporočila: 87

Naj mi zdaj nekdo nekaj pove ...

Imam trio paket, ne vem, če je osnovni ali kaki ...
Skratka, vključuje: Internet 4mb/512bk/s, TV na dve televiziji in telefon

Zanima me, če bo (zdaj plačujem za to 50 evrov) se potem podražilo ali pocenilo ali ostalo nespremenjeno.
In, če bodo vsi ti programi, ki so bili na Siol TV, in ne na Siol TV Plus, ostali v normalnem paketu, v kakem paketu se pač to gleda.

Zanima me, če bom te programe lahko še naprej gledal?

Prosim za konkreten odgovor. Hvala.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
cene, cistega, kmecko, nalijte, naprej, nove, novosti, siol, siolovci, stare, vina, zadovoljnost

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Novi modem Sinope in kockice...Beri naprej. jasa SiOL TV 18 25.11.2008 09:10
Konec in kako naprej vincet Ljubezen in spolnost 21 01.06.2008 00:38
Vse za študente in o faksih ... d28 Izobraževanje in šola 134 31.01.2008 20:27
Novosti SIOL-TELEKOM December 2007 extremni O storitvah 19 28.11.2007 12:39

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 17:35.