Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 29.03.2007, 14:49
fazan Uporabnik fazan ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce fazan
Član od: Dec 2005
Sporočila: 732
Privzeto Re: SIOL TV - Nedelovanje dolocenega programa

Upam,da bo kdo od tehnikov siola odgovoril zakaj meče ven tv to je od nedelje,dok dela cuka sliko pop tv popačen zvok.Ali se to vse upošteva ,če se napiše reklamacijo,ker na tak način se tv da gledat s tem da imaš zraven dost tablet da te pomirijo.Dogaja se točno ob določenih urah ali pa siol želi določene uporabnike na tak način odvrnat ,da so njihovi zvesti naročniki drugačew si ne znam predstavlčjati zadeve.Delalo je brez hibno po enih težavah zdaj pa spet težave ni kriva oddaljenost ampak napaka za katero pa ve samo siol in niče povedat za kaj dejansko gre ali pa zato kakor sem napisal.
Odgovorite s citatom
Staro 29.03.2007, 15:34
QDX Uporabnik QDX ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2007
Sporočila: 7

Citat:
Objavil-a Manual Prikaži sporočila
Mogoče kdo ve kako se da geslo za pron izvedeti, ker ga je tamali zvedu in ga spremenil?
Voham batine...:D

Nazadnje uredil QDX : 29.03.2007 ob 15:50.
Odgovorite s citatom
Staro 31.03.2007, 12:02
me_bla Uporabnik me_bla ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 5

Tut pri nas mamo stalne probleme. Sliko kocka, pa zmrzne, pa barve spreminja. Na Siolu pravjo, da to da spreminja barve ni njihov problem. Vse se pa pojavlja istočasno. Tko da je to zihr njihov problem. Na Siolu že od januarja kao probajo rešt problem, pa se do dons ni nič premaknilo.
Neki časa smo probal rešvat težave preko 080 1000, zdej pa samo še reklamacije pišemo.
Odgovorite s citatom
Staro 31.03.2007, 23:28
Novinec
Thumbs down Re: SIOL TV - Nedelovanje dolocenega programa

Siol TV spet kocka. A se začne kaka zanimiva oddaja TV dobi kocke. Pa res bi lahko že kej nardil na tem planu.
Odgovorite s citatom
Staro 01.04.2007, 12:04
bejba020 Uporabnik bejba020 ni prijavljen
Pripravnik
Sporočila: 482

a je še pri komu čuden zvok na POP tv sploh se ne da gledat, muzka naglas, ko kdo govori pa full potiho???
Odgovorite s citatom
Staro 01.04.2007, 16:04
lila5 Uporabnik lila5 ni prijavljen
Mojster
Član od: Jun 2001
Sporočila: 3.935

Citat:
Objavil-a bejba020 Prikaži sporočila
a je še pri komu čuden zvok na POP tv sploh se ne da gledat, muzka naglas, ko kdo govori pa full potiho???
Ja, tudi pri nas je tako......

pa včeraj sem spet opazila kocke, na vseh kanalih.......zdaj jih že kar nekaj časa ni bilo.......
Odgovorite s citatom
Staro 01.04.2007, 19:38
fazan Uporabnik fazan ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce fazan
Sporočila: 732

Pop tv popačen glas pa cuka sliko.Neso amiono na servis pa nadomestni prav tako cuka zvok neuporaben pri pop tv.Jutri nesem še modem na servis.
Odgovorite s citatom
Staro 02.04.2007, 19:58
sinner Uporabnik sinner ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce sinner
Član od: Dec 2006
Sporočila: 33

fazan tud mene kdaj vrže ven, imava iste težave!Podnapisi na National Geographic so čisto zgrešeni,fix the problem!A je fore če mali gleda pron, sej bo tko al tako čez nekaj cajta to sam izkusu pa bo pol vidu hehe.
LP Aleš
Odgovorite s citatom
Staro 02.04.2007, 21:31
Novinec

Citat:
Objavil-a fazan Prikaži sporočila
Pop tv popačen glas pa cuka sliko.Neso amiono na servis pa nadomestni prav tako cuka zvok neuporaben pri pop tv.Jutri nesem še modem na servis.
Pri nas tut Pop TV problematičen. Slika cuka, glas popačen, ko govorijo je ful potih, ko je pa muska in reklame je pa ful naglas. Modema na servisu nimajo nadomestnega in ne vejo kdaj ga dobijo.
Odgovorite s citatom
Staro 05.04.2007, 08:14
Senko Uporabnik Senko ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 1

Bodite srečni, da je samo POP TV. Pri meni se pri vseh programih pojavljajo kocke, popačen zvok in to dnevno, vsako uro, včasih vsakih 5 minut, dosti krat se slika čisto vstavi in se osveži čezt kakih 5-10sek(ful primerno, ko gledaš fuzbal), največkrat pa komunikator čisto freezne in se pojavi beli ekran in lahko samo dol vgasneš, pa greš na pir, ker veš, da nekaj časa ne bo delalo.

Da ne začnem o izposoji filmov preko Siol-a, ko ga gledaš 30min, pa se ti vstavi in filma ni mogoče pogledati do konca, ko pa želiš drugi dan film ponovno pogledat, ga moreš spet kupit(sposodit). Ajde, res, da je testno, ampak se mi zdi, da bodo težave tudi, ko ne bo več testno.

SIOL - prosim, da rešite moje težave; pisal sem vam mail(ni bilo odgovora), klical na 080-1000(ni bilo rešitve), preostane mi še samo prekinitev pogodbe v vašo škodo, saj ne izpolnjujete niti osnovnih členov, zapisanih v njej.

P.S.: Kje lahko preverim svoj download in upload?

P.P.S.: Če bi vedel kak dela SIOL TV(internet laufa odlično), bi ostal na kabelski. KATASTROFA!!!

Lp,
Renato MB

Nazadnje uredil Senko : 05.04.2007 ob 13:54.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
channel, dela, dolocenega, history, hrt, info, kabelski, nedelovanja, nedelovanje, pink, programa, siol, sip, spremljanjem, tedn, težava, tvzvok, že

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 17:39.