Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Avtomobilizem

Avtomobilizem avtomoto problematika, neonska podvozja...

Orodja za teme
Staro 09.04.2007, 21:14
Z750 Uporabnik Z750 ni prijavljen
Veteran
Prikazne slike uporabnika/ce Z750
Član od: Mar 2005
Sporočila: 5.400
Exclamation Motoristi prosim vas

dajte vozit tudi malo z glavo ne samo z zapestjem
smo se z famili malo pelali naokrog in glej ga zlomka 10 min od doma nas prehiti mladenič na gsx 600 malo pred ovinkom in ga je odneslo motor v odbojno ograjo, on hvala, nevem komu, meter mimo v graben počakam letim do njega, ga vprašam če je OK, pa me model na****i, da sem mu zaprl pot ... fa ko of ko sem ga videl v špeglu sem zmanjšal brzino in šel na desni rob, to mu razložim, nakar prizna, da je bilo preveč vsi pogledamo nazaj po cesti in vidimo da je na cesti ful peska, al je to še od cestarjev ali od deževja ali ga je že kdo prej oral po bankini ok mu zrihtam prikolico pa čao.

vse lepo pa prav, stoenka za volanom, fičo je spil kao dval pira, pa ne vozi pol in gremo proti domu, se peljemo, poslušava čebljanje na zadnjih sedežih se smejiva ... nakar kot strela z jasnega iz ovinka nasproti model že čist leže, pa ga je še držu in ga spelje mimo avta po desni :O :O kako smo se sreča,l se z stoenko še nisva zmenila vglavnem jest sm tipa vidu da ga je nesl pol je pa poglihu in izbral drugi rob vozišča, stoenka pa paravi, da mu je bila to bližja - hitrejša pot ok no

no vglavnem dejte malo bol po pamet, asfalt je še hladn, peska je še velik na cest pa avtomobilisti vas še tudi nismo navajeni

Nazadnje uredil Z750 : 09.04.2007 ob 21:19.
Staro 09.04.2007, 21:41
fazan Uporabnik fazan ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce fazan
Član od: Dec 2005
Sporočila: 729
Privzeto Re: Motoristi prosim vas

Citat:
Objavil-a Z750 Prikaži sporočila
dajte vozit tudi malo z glavo ne samo z zapestjem
smo se z famili malo pelali naokrog in glej ga zlomka 10 min od doma nas prehiti mladenič na gsx 600 malo pred ovinkom in ga je odneslo motor v odbojno ograjo, on hvala, nevem komu, meter mimo v graben počakam letim do njega, ga vprašam če je OK, pa me model na****i, da sem mu zaprl pot ... fa ko of ko sem ga videl v špeglu sem zmanjšal brzino in šel na desni rob, to mu razložim, nakar prizna, da je bilo preveč vsi pogledamo nazaj po cesti in vidimo da je na cesti ful peska, al je to še od cestarjev ali od deževja ali ga je že kdo prej oral po bankini ok mu zrihtam prikolico pa čao.

vse lepo pa prav, stoenka za volanom, fičo je spil kao dval pira, pa ne vozi pol in gremo proti domu, se peljemo, poslušava čebljanje na zadnjih sedežih se smejiva ... nakar kot strela z jasnega iz ovinka nasproti model že čist leže, pa ga je še držu in ga spelje mimo avta po desni :O :O kako smo se sreča,l se z stoenko še nisva zmenila vglavnem jest sm tipa vidu da ga je nesl pol je pa poglihu in izbral drugi rob vozišča, stoenka pa paravi, da mu je bila to bližja - hitrejša pot ok no

no vglavnem dejte malo bol po pamet, asfalt je še hladn, peska je še velik na cest pa avtomobilisti vas še tudi nismo navajeni
Kar si napisal zelo drži vendar motoristi se tega ne držijo in v slučaju nesreče so krivi vozniki in predno dokažeš ,da nisi neč kriv pa traja.Res je fajn španat motor zanimivo je gledat te fante na motorjih,ki drvijo vendar ali so ceste pripravljene za motoriste-mislim pesek na cesti in pa določene luknje na nekaterih odsekih cest po vsej državi.
Staro 10.04.2007, 06:34
freya Uporabnik freya ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce freya
Član od: Mar 2003
Sporočila: 12.841

Včeraj je bl shod motoristov v Mirni peči, žegnajne, zato jih je bilo toliko na cestah.
Ko se začenja motoristična sezona je vedno največ nesreč, kjer so vključeni motoristi, ker še "nimajo pravega občutka" po dolgi zimi, poseben problem so adrenalina polni mladci.
jaz sem jih včeraj srečala verjetno kakih sto, ampak vseh očitno dozorelih cestnim razmeram.
Staro 10.04.2007, 08:10
mrjerry Uporabnik mrjerry ni prijavljen
Pacijent
Prikazne slike uporabnika/ce mrjerry
Član od: Aug 2003
Sporočila: 28.321

Ta vikend se je zgleda zacel, ja

Tudi jaz srecal same vzorne, a kaj ko mi gredo ze pregovorno na organ
Staro 10.04.2007, 10:16
freya Uporabnik freya ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce freya
Član od: Mar 2003
Sporočila: 12.841

Po moje se bo naslednja leta začelo prej in trajalo dlje, ker je bil letos pri registracijah za celo leto ogromen popust ( običajno registrirajo samo za pol leta).
Staro 10.04.2007, 10:21
Pacijent

wheepie

Ceprav mi niso vsec bi morda vseeno razmislil o nakupu kakega SUVja
Staro 10.04.2007, 19:28
Jakec Uporabnik Jakec ni prijavljen
Mojster
Član od: Mar 2004
Sporočila: 2.194

bil včeraj zunaj ob cesti in to ni blo res kaj delajo. meni ni več čisto nobenega žal ko se razbije! počasi se jim bom nehal še umikat...
Staro 21.05.2007, 10:06
Miccy Uporabnik Miccy ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2007
Sporočila: 18

dejte no.. in Jakec, prosim..
neki vam bom povedala..
sama dva s tipom sva motorista. in zaradi takih budal, kot je blo opisano v situaciji zgoraj smo vsi na slabem glasu, ja, če maš motor si prf.uknjen, nisi normaln, se boš ubil..
taki ljudje, ki nimajo bremze v glavi in delajo neumnosti po cestah, niso motoristi. so idioti. in, taki, ki se vozjo brez opreme (hlač, jakne..) tud niso motoristi. in, taki, ki grejo prehitevat v levi ovink,ki ni pregleden, tud niso motoristi.. torej, o čem že govorimo? o motoristih sigurn da ne..
bom pa povedala še eno lasno prigodico..
se peljeva s tipom.. normalna turica, sama dva, brez norenja.. se peljeva 100 (izven naselja, da me ne bo kdo obtoževal neprilagojene hitrosti..) in kaj.. ena budala zategnjena se spravi obračat polkrožno. vozila je iz nasprotne smeri. cesta je bla prazna. za nama so sicer vozili še avti, ampak v tistem trenutku ni blo nobenga razen naju in debila z avtom. tip sploh ni gledal, sploh naju ni videl, trobla sva mu, blendala.. nič! in on krene. in se počasi pomika v 100 let trajajočem njegovem polkrožnem obračanju. midva bremzama kolk je šlo.. dvakrat nama je zadnja zablokirala(guma je zažgana od bremzanja).. tip pošreko sred ceste in midva direkt v njegova desna vrata! tele zabito naju sploh ni vidlo.. k sreči nimava hujših poškodb razen pretresa možganov, (jst sem letela na streho avta, na prvo haubo in se skotalila po tleh) mojga tipa pa je zabilo v stebriček od sprednje šipe in prve stranske šipe in ima zlomljeno roko..
in kaj hočem povedat.. oni, ki je vozo avto se sploh ni zavedal, kaj je blo.. napihal je pa 1,7 (po starem..)
motor je totalka,ker je potrgalo vilce..

zato, prosim, nehite s takimi izjavami, da se ne bote umikal.. in v vednost.. ni vsak, ki sedi na motorju, motorist!

Nazadnje uredil Miccy : 21.05.2007 ob 10:09.
Staro 21.05.2007, 10:45
Pacijent

Zal je vsak, ki sedi na motorju, motorist in ko se mu peljes nasproti pac ne mores vedeti, ali gre za enega ali drugega. Seveda povsem enako velja tudi za voznike osebnih vozil in druge pripadnike poljubnih skupin v zivljenju nasploh.
Staro 21.05.2007, 15:23
Miccy Uporabnik Miccy ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2007
Sporočila: 18

vrjetno čisto drugače gledam na celotno stvar kot ostali.. če voziš, potem veš, kako je..
je pa tako, da smo najbloj ranljivi, pa ne zaradi prepričanja, da v avtu imaš nekaj pred sabo, tud pa ne.. ampak zaradi takih, ki mislijo, da so asi in cari..
od nekdaj nabolj spoštujem prav motoriste in ne delam nekih scen, ko vozjo za mano, da se jim kaj posebej umikam in to.. ker sama vem, da ravno take reakcije včasih pripeljejo do kakega booma.. vozi normalno in je..

pa še nekaj.. če se navezujem na svoj prejšnji post.. edina dva, ki sta se ustavila, vprašala, če je vse ok, ponudla pomoč, sta bla motorista.. pa se je zraven peljalo ene 15 avtov.. pa ne pričakujem kakega pompa, ampak tud v avtu niso najbolj bleščeči vozniki..

Značke
motoristi, prosim, vas

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
NOKIA (info + novosti) [Brez reklam] znamkar Mobilna telefonija 296 24.06.2011 10:32
Vse ankete in podobno... ali prosim izpolni anketo ViSoKa180 Izobraževanje in šola 138 14.05.2010 20:31
Ideje za imena otrok (prosim pomagajte s svojimi predlogi) Labud Dom in družina 25 30.05.2007 21:37
Tatarska omaka - recept prosim :) maestro II. Gastronomija 2 02.09.2006 20:33

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 15:17.