Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Svet

Svet aktualni dogodki v svetu

Orodja za teme
Staro 02.07.2009, 08:59
1knap Uporabnik 1knap ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce 1knap
Član od: Sep 2002
Sporočila: 2.035
Privzeto Re: "Zeitgeist Exposed"

Citat:
Objavil-a Liberalec Prikaži sporočila
Ravno tako kot verniki verjamejo vodilnim v sektah, ti verjaemš v Zeitgeist......vse skup je pa le hrana lačnim nekega višjega, ki vse razodane....

Btw: Si vedel, da je bila titotova zadnja plača 280.000 tedanjih mark????
Tito je bil že za časa svojega življenja razglašen za enega najbogatejših zemljanov...

Recimo, da je Zeitgeist velik nateg... mi lahko dokažeš, da Biblija ni nateg?
Da pravljica o desetih božjih zapovedih ni zgolj pripovedka...
Imaš dokaze o čudežih, ki jih je delala skrinja zaveze?
Staro 02.07.2009, 10:51
Barak Uporabnik Barak ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Barak
Član od: Feb 2006
Sporočila: 326

Citat:
Objavil-a 1knap Prikaži sporočila
1. Alah ni Bog ampak prerok (samo bedaki ga razglašajo za Boga) je kot Jezus, Mitra... za razliko, da je on sam napisal Koran, ki temelji na eni veliko starejši bukvi...
Za ostale preroke velja, da se o njih učimo od tretje osebe...

PS
Nimam duše in verujem v hrustljavo zapečenega prašiča.
Mal mešaš Alaha pa Mohameda. Je pa Koran ravno tolk drugačen, da ga ne mormo direkt povezat, kot rekonstrukcijo biblije. Sicer pa to ni moja poanta, poanta je da se na veliko ukvarjamo z vsemi verstvi in to na nivoju njihovega nastanka, interpretacije, zanikanja dejstev..razen Islama. Zakaj oba dobro veva in ker ne prihaja do ravnovesja enakopravne obravnave se demonizira tudi del kulture na kateri je zrastla zahodna civilizacija. To je pa na dolgi rok samodestruktivno in žal Evropa pri tem krepko vodi!!

ps.
Zadnjič mal raziskujem po you tube pa naletim na eno Henckovo: pusti vino pust prašiča dohtar ti svetuje še en prikrit islamist
Staro 02.07.2009, 11:08
Mojster

Pust religijo, da se neboš kje razstrelil...
Trenutno se ukvarjamo z filmom Ceitgeist in ne z islamom, ki me zares ne zanima ker zanika kralja živali njihovo visokost prasca.
Dejstvo je, da je ni ribe čez svinske ribice in je ni ptice čez prasice...
Zeitgeist se ukvarja z prevaro "zahodne" civilizacije in med te prevare sodijo: biblija, sveto pismo, jezus itd.

Prevedi mi ime Alah... prosim

Nazadnje uredil 1knap : 02.07.2009 ob 11:14.
Staro 02.07.2009, 17:31
Liberalec Uporabnik Liberalec ni prijavljen
Banned
Član od: May 2009
Sporočila: 261

Citat:
Tito je bil že za časa svojega življenja razglašen za enega najbogatejših zemljanov...

Recimo, da je Zeitgeist velik nateg... mi lahko dokažeš, da Biblija ni nateg?
Da pravljica o desetih božjih zapovedih ni zgolj pripovedka...
Imaš dokaze o čudežih, ki jih je delala skrinja zaveze?
Hočeš reči, ker ni dokazov za dejanja, ki so opisana v Bibliji tudi ni dokazov, ki bi ovrgla Zeitgeist in zato se mu slepo verjame? Al kaj....v bistvu te sploh ne razumem...
Staro 03.07.2009, 09:59
Mojster
Talking Re: "Zeitgeist Exposed"

Citat:
Objavil-a Liberalec Prikaži sporočila
Hočeš reči, ker ni dokazov za dejanja, ki so opisana v Bibliji tudi ni dokazov, ki bi ovrgla Zeitgeist in zato se mu slepo verjame? Al kaj....v bistvu te sploh ne razumem...
Lahko dokažeš, da Jezus,Buda; Mitra niso astrološko kreiranega "čudežna" bitja katerih trupla so se po treh dneh teleportirala v nebo?
Ti pač veruješ v nadaljevanko "zvezdne steze" kjer se ljudje kar teleportirajo v nebo

Zeitgeist samo opisuje podobnost med "božanskimi bitji" in ne dokazuje njihovega NE obstoja.
Se ne ukvarja z zanikanjem ampak primerja "čudodelna" bitja in njihove življenske zgodbe...
Če ti njihove življenske zgodbe niso všeč jih napiši na novo...
Staro 03.07.2009, 10:37
Pripravnik

Citat:
Lahko dokažeš, da Jezus,Buda; Mitra niso astrološko kreiranega "čudežna" bitja katerih trupla so se po treh dneh teleportirala v nebo?
Ti pač veruješ v nadaljevanko "zvezdne steze" kjer se ljudje kar teleportirajo v nebo

Zeitgeist samo opisuje podobnost med "božanskimi bitji" in ne dokazuje njihovega NE obstoja.
Se ne ukvarja z zanikanjem ampak primerja "čudodelna" bitja in njihove življenske zgodbe...
Če ti njihove življenske zgodbe niso všeč jih napiši na novo...
Še enkrat si poglej linke v uvodnem postu, ter mi na to povej in dokaži, kaj ni res!! To ni moje področje niti tvoje niti večine nas tako, da Zeitgeist Exposed jemlji, kot "moj" demant Zeitgeista.
Zeitgeist bi lahko bil verodostojen če bi podal vire, reference mnenja ljudi iz tega področja pa nič samo meče neka dejstva za katera ne vemo ali so prava ali so samo spretno interpretirana neka resnična dognanja ali pa je čista laž. To je problem ne pove od kot podatki, od kot taka interpretacija nič, nič nič.
Staro 03.07.2009, 11:04
Pripravnik

Citat:
Pust religijo, da se neboš kje razstrelil...
Trenutno se ukvarjamo z filmom Ceitgeist in ne z islamom, ki me zares ne zanima ker zanika kralja živali njihovo visokost prasca.
Dejstvo je, da je ni ribe čez svinske ribice in je ni ptice čez prasice...
Zeitgeist se ukvarja z prevaro "zahodne" civilizacije in med te prevare sodijo: biblija, sveto pismo, jezus itd.

Prevedi mi ime Alah... prosim

Hehehehe sej to je problem samodestruktivni narod, ki posredno demontira lastno kulturo, ki je zasnovana tudi na eni od religiji. Zdej če je le ta čisti nateg ali ne sploh ni bistveno, bistveno je da če misleš preživet, kot narodna edintiteta ne smeš samo pljuvat v lastno skledo sicer na dolgi rok pa, pa!! In točno to počnete z Zeitgeistom če so po tvoje vsi to eni in isti bogovi, preroki, ki imajo samo drugačno ime čemu le je nekdo izpuščen?? Mal poglej okol sebe pa še malo v bolj širno oklico (west eu) pa ti bo jasno. Si v službi islamskega multikulturizma čeprav se tega sploh ne zavedaš!!
Staro 03.07.2009, 11:42
Mojster
Talking Re: "Zeitgeist Exposed"

Citat:
Objavil-a Barak Prikaži sporočila
Še enkrat si poglej linke v uvodnem postu, ter mi na to povej in dokaži, kaj ni res!! To ni moje področje niti tvoje niti večine nas tako, da Zeitgeist Exposed jemlji, kot "moj" demant Zeitgeista.
Zeitgeist bi lahko bil verodostojen če bi podal vire, reference mnenja ljudi iz tega področja pa nič samo meče neka dejstva za katera ne vemo ali so prava ali so samo spretno interpretirana neka resnična dognanja ali pa je čista laž. To je problem ne pove od kot podatki, od kot taka interpretacija nič, nič nič.
Baraka razumem tvoje globoko razočaranje nad dejstvom, da religije, ki temeljijo na bibliji izgubljajo upliv nad Gojimi.
Ampak tega procesa neboš mogel zaustavit z nobenim nasprotovanjem filmu Ceitgeist.
Ceitgeist je pač film, ki nekatera zamolčana zgodovinska dejsta prikazuje po svoje in ti očitno gre to hudo v nos.
Od Boga izbrano ljudstvo se bo pač moralo prilagodit novim razmeram na verskem teatru zahodne civilizacije.
RKC bo čez čas le še obrobna sekta brez upliva na družbo.

In GOIM zaradi biblije in holokavsta nebo več sužen svete nacije
Počil je lonec in pravljice je konec.

Nazadnje uredil 1knap : 03.07.2009 ob 11:47.
Staro 03.07.2009, 13:38
Pripravnik

Citat:
Baraka razumem tvoje globoko razočaranje nad dejstvom, da religije, ki temeljijo na bibliji izgubljajo upliv nad Gojimi.
Ampak tega procesa neboš mogel zaustavit z nobenim nasprotovanjem filmu Ceitgeist.
Ceitgeist je pač film, ki nekatera zamolčana zgodovinska dejsta prikazuje po svoje in ti očitno gre to hudo v nos..
Se spet sprenevedaš. Daj povej kje je dobil ustvarjalec tega skropucala konkretne vire, od kje?? Samo to me zanima povej od kje konkretno je dobil vse podatke in kdo konkretno za temi podatki in dognanji stoji pa zgodbo z Zeitgeistom zelo hitro zaključmo. Ampak ker je to skropucalo, ki ga je naredil nekdo v omami opojnih supstanc (kot muhamed) ne bo nič!!

Citat:
Od Boga izbrano ljudstvo se bo pač moralo prilagodit novim razmeram na verskem teatru zahodne civilizacije.
RKC bo čez čas le še obrobna sekta brez upliva na družbo.

In GOIM zaradi biblije in holokavsta nebo več sužen svete nacije
Počil je lonec in pravljice je konec.
Lej izbrano ljudstvo se bo kljub tvojim črnogledim preroškim napovedim širilo in krepilo medtem, ko se bodo po tvoji ljubi Sloveniji cerkve osovražene rkc spreminjale v džamije in molilnice. Pa se mi ne gre tolk za neke uboge duše ala Knap, sam če Evropa pade smo v ku*u vsi!
Staro 03.07.2009, 23:57
Mojster

Citat:
Objavil-a Barak Prikaži sporočila
sam če Evropa pade smo v ku*u vsi!
Evropo ste že pokopali tako kot ste pokopali Isralel...
Zato je tvoje cviljenje preko filmčka Zeitgeist gebelska antipropaganda, ki je v končni fazi obsojena na propad.
preveč spletk je je šla zvišena rasa in prav te svinjarile opisuje filmček (2. in 3. del)...
Tako kot ste si postlali tako bote spali...

PS
Viri Zeitgeista so javni.
Vse razsodbe sodišč v ZDA, ki so obsodile ljudi za sodelovanj z naciji so javno dostopne in ni jih bilo malo in v večini so bili obsojeni prav Židi kot je David Rockfeller...

Nazadnje uredil 1knap : 04.07.2009 ob 00:00.

Značke
zeitgeist exposed

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 20:14.