Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Ljubezen in spolnost

Ljubezen in spolnost pogovori o ljubezni, spolnosti, odnosih med partnerji in stvareh, kakršnih sicer ne upate vprašati ...

Orodja za teme
Staro 17.03.2009, 15:00
User Uporabnik User ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce User
Član od: Mar 2009
Sporočila: 128
Privzeto Re: Ne vem kako naprej

Citat:
Objavil-a kristi Prikaži sporočila
V bistvu niti ne vem kako naj začnem..najbolje da tukaj sem poročena štiri leta,na začetku zakona je bilo vse okej,ljubezen,zaljubljenost,tudi spolnost je bila super,šla sva se razne igrce(res da vedno na mojo pobudo a vendar),romantiko itd...nato pa pred kakim letom bum nič več ljubezni,naveličanost(z moje strani)izguba želje po njegovem dotiku itd,vsakič ko pač pride do spolnosti ne uživam,ampak se pretvarjam..o tem sem mu tudi povedala,a mi ne verjame..misli da se hecam..se je pa še nekaj vmes zgodilo(kar vem da ni bilo prav a vendar..)zaljubila sem se v drugega,bila sem čustveno-intimno povezana z njim(bilo je mislim čustveno obojestransko)tako lepo kot sem se imela z njim,tako kot sem lahko govorila z njim-kaj takega se mi še nikoli ni zgodilo bila sva res povezana..nato pa sem naredila usodno napako pri njemu- preverjala sem z druge cifre koliko mu je do mene(namesto da bi ga to vprašala),tega mi ne more oprostiti da sem mu lagala,pa čeprav sem se mu že velikokrat opravičila-jaz pa imam zlomljeno srce-vztrajam pri možu čeprav ga ne ljubim,čeprav si želim njega nazaj..ne vem kako naprej,kako naj njemu dopovem da ga imam rada,da je bil in je zrak ki ga diham,da se dušim brez njegovih objemov,poljubov,besed?Ne dopusti mi do sebe,jaz pa zaradi tega trpim...hvala za vaše nasvete....
a ni bolš če se pač ločta pa žvita vsak svoj lajf kolkr kermu paše ?
Staro 19.03.2009, 08:39
legenda Uporabnik legenda ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce legenda
Član od: Jun 2006
Sporočila: 850

Citat:
Objavil-a ciko74 Prikaži sporočila
Zdi se mi, da je to ena razvajena bejba, ki ne ve a bi mela moža, lubčaka al kr oba, eden je že spregledu s kako bejbo ma opravka, drugi še pa bo in ji kovčke postavu pred vrata. Ko enkrea varaš boš še večkrat. Pa še to KAR SI SKUHALA BOŠ MOGLA SAMA POJEST.
Kaj pa oduščanje? Ni rečeno da ko enkrat veraš, da boš nadeljeval s tem...
Ato kar si je skuhala, pa lahko podeli z kom drugim in ta drugi je oseba, ki ga ima rada in on njo.
Ne biti črnogledi, popravit tisto kar se da če je možno. Če ne, potem pa žal, ne gre.
Staro 19.03.2009, 15:59
nattka Uporabnik nattka ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce nattka
Član od: Sep 2004
Sporočila: 1.329

Citat:
Objavil-a legenda Prikaži sporočila
Kaj pa oduščanje? Ni rečeno da ko enkrat veraš, da boš nadeljeval s tem...
Ato kar si je skuhala, pa lahko podeli z kom drugim in ta drugi je oseba, ki ga ima rada in on njo.
Ne biti črnogledi, popravit tisto kar se da če je možno. Če ne, potem pa žal, ne gre.
v eni temi zagovarjaš zvestobo ... v drugi zagovarjaš prešuštnike ...
pa naj te zdej razume, kdor te more ...
Staro 19.03.2009, 19:44
lila5 Uporabnik lila5 ni prijavljen
Mojster
Član od: Jun 2001
Sporočila: 3.935

Če se pa grehi vedno odpustijo.......
Staro 20.03.2009, 07:56
Uporabnik

Citat:
Objavil-a nattka Prikaži sporočila
v eni temi zagovarjaš zvestobo ... v drugi zagovarjaš prešuštnike ...
pa naj te zdej razume, kdor te more ...
Ne me razumet slabo Nattka. Zagovarjam zvestobo iz celega svojega bitja, toda poznam zakonski par, ki je to preizkušnjo dal čez.
Žena prevarala...bla-bla-bla.
Mož ji je odpustil, jo ljubi... Nikoli ji ni vrgel na nos pozneje v zakonu, dovolj je bila kazen ker se je spoznal z osebo,ki je skočila čez plot.Tisti ni vedel da je poročena... Danes so prijatelj, tisti se je poročil ima otroke....
Menim da ženska ki je varala, je dovoljna kazen da ga vidi...
Kaj je njeni glavi pa samo Bog ve...
Dejstvo je da se odpusti, V Pismu je Jezus je prešuštnici odpustil, samo ji je povedal ; Pojdi in ne greši več"!
Staro 20.03.2009, 09:15
Rusy Uporabnik Rusy ni prijavljen
Mojster
Član od: May 2006
Naslov: Postojna
Sporočila: 2.263
Thumbs down Re: Ne vem kako naprej

Če si je ženska ali pa moški enkrat že varal-a bo tut v prihodnje tko da jst osebno tega ne maram slišat...in ne odobravam...
Staro 20.03.2009, 13:01
Babi2 Uporabnik Babi2 ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Babi2
Član od: Dec 2007
Naslov: Gorenjska
Sporočila: 555

Citat:
V Pismu je Jezus je prešuštnici odpustil, samo ji je povedal ; Pojdi in ne greši več"!
To že, ampak biblija nič ne govori o tem, da ji je odpustil tudi mož ...
Staro 20.03.2009, 15:11
mrjerry Uporabnik mrjerry ni prijavljen
Pacijent
Prikazne slike uporabnika/ce mrjerry
Član od: Aug 2003
Sporočila: 28.321

touche
Staro 20.03.2009, 15:14
Uporabnik

ja, res je.
Samo poanta je pa tudi da moški, ki je prešuštvoval z njo se niti ne omenja kaj so naredili z njim, samo ženska...
Poanta je v odpuščanju in zapuščanju slabega.
A Rusy pa tak povem eni lahko odpustijo, eni pa ne.
Če sem iskren do samega sebe, sprašujem se če bi jaz znal odpustiti prešuštvo.
Staro 20.03.2009, 17:02
Andreea Uporabnik Andreea ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Aug 2006
Sporočila: 1.103

Citat:
ja, res je.
Samo poanta je pa tudi da moški, ki je prešuštvoval z njo se niti ne omenja kaj so naredili z njim, samo ženska...
ddd - se gre za krščanstvo, remember?
ženske so itak napol čarovnice in zapeljujejo nič krive moške. nemogoče, da bi bil moški česa kriv
.................................................. ..........

kar se pa kristi tiče... mislim... v fuku z možem ne uživaš in si mu povedala, da se pretvarjaš, on pa misli, da se hecaš? nekak se ne morem odločit, ali je to komično ali tragično...
1) če si možu povedala, da ne uživaš, najbrž želiš, da bi vedel, da ne uživaš. torej - čemu se (še) pretvarjaš?
2) po domače povedano, mešaš drek, sama varaš in hkrati preverjaš (wtf??) svojega ljubimca, po tem se pa še čudiš, da "ti ne more oprostit" (kaj sploh to pomeni, ne more oprostit, te je ljubimec zapustil ali fizično še vztraja s tabo in je taka p, da ti naprej meče tvoje preverjanje?)
3) nadalje... "kako naj mu dam dopovedati da nisem več tista ženska ki jo je spoznal-ampak ženska ki ima rada svojo voljo"... kakšno "svojo voljo" imaš, če počneš tisto, česar nočeš zato, ker te on v to prepriča?

ko se boš sama pri sebi odločila, kaj RES hočeš, in boš temu tudi sledila, se bodo tvoje težave razrešile same od sebe. dokler pa boš igrala vlogo "žrtve", tudi takrat, ko to nisi, boš pač "zmedena". ker ti tak položaj ustreza, je najbolj enostaven in ne zahteva nobenega napora pri sprejemanju odločitev in prevzemanju odgovornosti za le-te.

Značke
kako, naprej, vem

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Kako povečam hitrost ADSL povezave? howrude Tehnična pomoč 13 22.08.2009 21:24
kako najti... sunnygirl Svet in ljudje 11 22.05.2008 20:21
Kako uporabljati Duo z drugim telefonskim vmesnikom? schnapsi Tehnična pomoč 2 29.11.2007 13:22
Kako dolgo se povprečno čaka na SIOL TV ?!?! mzvikar2 O storitvah 9 02.11.2007 12:16
Pedofilija med duhovniki Sharkica Religija in filozofija 269 23.06.2007 22:20

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 10:36.