Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 01.05.2013, 11:11
Dravlje Uporabnik Dravlje ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jul 2004
Sporočila: 385
Privzeto Re: Ko izgine kljukica...

Citat:
Objavil-a Veron Prikaži sporočila
Doma imamo 1x Box in 1x Box S, na obeh je možen ogled nazaj 48h.
Razlika je ta, da na Box-u lahko še kaj posnameš. Recimo če sta 2 programa istočasno, pa želiš oba pogledati. Enega snemaš, drugega gledaš, kasneje pogledaš posnetega.

Vsaj jst razumem to tako, da je samo umaknjen box iz subvencioniranega nakupa pri totrio mini hbo, če pa imaš box že doma ali ga kako drugače kupiš, pa boš lahko tudi snemanje in vse ostalo uporabljal.

Media center je pa nekaj, kar boš opazil, ko vklopiš kak usb ključ/disk v box/box s
Gledaš filme/slike/itd iz zunanje usb naprave ali preko omrežja iz računalnika
Zanime me ali USB priklop deluje na Siol Box-ih, ali lahko na USB ključek tudi snemaš oziroma ali ga lahko uporabljaš le za gledanje tistega kar imaš na ključku.
Odgovorite s citatom
Staro 01.05.2013, 14:26
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.695

@Dravlje USB priklop na komunikatorjih SiOL BOX in SiOL BOX S lahko uporabljate za priklop tipkovnice in priklop USB ključkov ali diskov.

Preko USB ključkov/diskov lahko vsebine le predvajate. Snemanje nanje ni možno.

Predvajanje vsebin iz ključkov/diskov USB je možno le v primeru naročenega Dodatka SiOL BOX.

LP

Sandi
Staro 01.05.2013, 14:29
Schime Uporabnik Schime ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2006
Sporočila: 768

Ogled nazaj za 48ur je isto kot pri t-2, kjer si za 48 ur nazaj lahko ogledaš določene programe na katerih je le ta omogočen.
Časovni zamik pa lahko uporabljaš samo na siol box, ki ima vgrajen trdi disk. S to funkcijo lahko ustaviš trenutno gledan kanal in kasneje nadaljuješ ogled od te točke naprej. Mislim, da lahko ustaviš program za max 2h.
Odgovorite s citatom
Staro 01.05.2013, 14:34
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.695

Citat:
Objavil-a Bad_CRC Prikaži sporočila
Sem še vedno pri T-2 in po novem na drugi lokaciji še na Siolu, ker T-2 tam ni mogoč. In T-2 ima jasno in elegantno rešen časovni zamik, pri Siolu pa mi še zdaj ni jasno, kaj bom imel z Box S na voljo. Kakšen je ta ogled 48 ur nazaj? Lahko skačem v teh 48 urah naprej, nazaj, previjam, dam pavzo, preskočim reklame al ne? Ne razumem namreč, kako lahko imaš ogled za 48 ur nazaj, nimaš pa opcije zaustavitve programa? Kaj pa je zaustavitev programa drugega kot ogled za nazaj ko enkrat spet pritisneš play? Je pač to ogled za nazaj za 5 minut al kako dolgo je pač bil program ustavljen?

A je Siol res tako kompliciran al sem že jaz po malem ******?
Ogled nazaj deluje na podlagi sporeda. S pritiskom na rumeno tipko na daljincu lahko vstopite v seznam oddaj v zadnjih 48 urah na posameznem programu.

Med gledanjem rednega programa tipko "Pause" lahko uporabite le na komunikatorju SiOL BOX. In s tem uporabite njegovo funkcijo Časovni zamik.

Pri SiOL BOX S komunikatorju ta funkcija ni na voljo. Lahko pa z uporabo Ogleda nazaj tudi trenutno oddajo začnete spremljati od začetka in jo prevrtite, do željenega časa predvajanja.

LP

Sandi
Staro 01.05.2013, 21:19
Bad_CRC Uporabnik Bad_CRC ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2013
Sporočila: 8

Najlepša hvala za pojasnila. Mogoče mi nekdo pove samo še to, ali je ogled nazaj 48 ur mogoč na vseh kanalih ali samo na izbranih? Če slednje, kje se najde seznam izbranih?
Odgovorite s citatom
Staro 02.05.2013, 07:50
Schime Uporabnik Schime ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2006
Sporočila: 768

V primerjavi s t-2 je bolj bogi. Drugače pa na tv vidiš kateri kanal omogoča to funkcijo s tem, ko ima zraven pri opisu trenutne oddaje rumeno piko.
http://www.siol.net/televizija/dodat...led_nazaj.aspx

Hm mogoče tukaj vprašanje za uradnike, če imajo v planu kaj razširiti ponudbo kanalov kjer je mogoč ogled nazaj.

Nazadnje uredil Schime : 02.05.2013 ob 07:55.
Odgovorite s citatom
Staro 02.05.2013, 11:35
Novinec

To je res bolj bogo... Glede na cene, ki jih imajo, bi definitivno pričakoval veliko več. Tudi sheme so boge. In ravno to so stvari, zaradi katerih se ne bi odločil za Siol, če ta ne bi bil edina opcija na dani lokaciji.
Odgovorite s citatom
Staro 02.05.2013, 12:19
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.068

Citat:
To je res bolj bogo... Glede na cene, ki jih imajo, bi definitivno pričakoval veliko več. Tudi sheme so boge. In ravno to so stvari, zaradi katerih se ne bi odločil za Siol, če ta ne bi bil edina opcija na dani lokaciji.
Malo pretiravaš. Sheme so kar primerljive.Sigurno pa za vse ne bo nikoli idealno.

lp
Odgovorite s citatom
Staro 02.05.2013, 13:48
Novinec

Mogoče imam tako specifičen okus, da se zdi da pretiravam. Pa vendar po hitri primerjavi, gled na to, da sem naročnik tako pri T-2 kot bodoči naročnik Siol, ob pregledu paketa zame, vidim, da:

Pri T-2 za 45€ mesečno dobim:
Internet 20/2
TV s 163 programi (11 HD) - vključno s kvalitetnimi programi (npr. FOX, ki jih Siol nima nobeni shemi)
Časovni zamik 48 ur na vseh kanalih
Zaustavitev in snemanje

Pri siolu pa za za 47 EUR (2€ več kot T-2) dobim:
Internet 10/?
TV s 110 programi (3 HD)
Časovni zamik 48 ur na komaj 27 kanalih
Zaustavitev in snemanje.

Pretiravam? Ali sem samo zahteven? Ne vem....
Odgovorite s citatom
Staro 02.05.2013, 18:27
alex1 Uporabnik alex1 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 452

Citat:
Mogoče imam tako specifičen okus, da se zdi da pretiravam. Pa vendar po hitri primerjavi, gled na to, da sem naročnik tako pri T-2 kot bodoči naročnik Siol, ob pregledu paketa zame, vidim, da:

Pri T-2 za 45€ mesečno dobim:
Internet 20/2
TV s 163 programi (11 HD) - vključno s kvalitetnimi programi (npr. FOX, ki jih Siol nima nobeni shemi)
Časovni zamik 48 ur na vseh kanalih
Zaustavitev in snemanje

Pri siolu pa za za 47 EUR (2€ več kot T-2) dobim:
Internet 10/?
TV s 110 programi (3 HD)
Časovni zamik 48 ur na komaj 27 kanalih
Zaustavitev in snemanje.

Pretiravam? Ali sem samo zahteven? Ne vem....
Veliko nas je takšnih, ki imamo lahko samo SiOL ali nič. Zato se ponudnik internetnih storitev ne obremenjuje, da bi veliko uporabnikov prestopilo zaradi boljše ponudbe. Žal !
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
izgine, kljukica

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Zvok izgine bosoturk SiOL TV 23 10.05.2011 19:16

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 19:13.