Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Ljubezen in spolnost

Ljubezen in spolnost pogovori o ljubezni, spolnosti, odnosih med partnerji in stvareh, kakršnih sicer ne upate vprašati ...

Orodja za teme
Staro 08.09.2006, 09:47
roxa Uporabnik roxa ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce roxa
Član od: Mar 2006
Sporočila: 2.201
Privzeto Re: skupno življenje...

Citat:
Objavil-a popka
itak, da včas ni kul. nč ne more bit čist vsak dan kul.
Zato pa včasih vse razmečem in pomečem in grem na tri konjaka ....in če me dve uri ni...reče, da me dolgo ni blo:D
Staro 08.09.2006, 09:50
mrjerry Uporabnik mrjerry ni prijavljen
Pacijent
Prikazne slike uporabnika/ce mrjerry
Član od: Aug 2003
Sporočila: 28.321

je kdo rekel konjak? :P

Vse ima svoje ups and downs, ampak tud ce sva skupej v fletu pa NI kul je se vedno bolj kul, kot ce bi bila vsak na svojem

Stvari se prej ali slej resijo. Ce ne prej pa takrat, ko oba ratata zadost potrebna
Staro 08.09.2006, 09:55
korenje Uporabnik korenje ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce korenje
Član od: Jul 2004
Naslov: #skum@http://chat.ircnet.org
Sporočila: 675

Citat:
Objavil-a roxa
Zato pa včasih vse razmečem in pomečem in grem na tri konjaka ....in če me dve uri ni...reče, da me dolgo ni blo:D
jah po dveh urah, ko stopis iz hise, se tezko dol das z drugim :D
Staro 08.09.2006, 09:57
Mojster

Citat:
Objavil-a mrjerry
je kdo rekel konjak? :P

Vse ima svoje ups and downs, ampak tud ce sva skupej v fletu pa NI kul je se vedno bolj kul, kot ce bi bila vsak na svojem

Stvari se prej ali slej resijo. Ce ne prej pa takrat, ko oba ratata zadost potrebna
Konjak je moj najljubši alkoholni družabnik...:P

No moja strategija pri prepiru je, da se oblečem in grem....drugač se lahko še stepeva :D
Ko pa pridem pa ponudim roko sprave....resnično se mi zdi, da ko je ženska tečna pomaga pa sam dober f.uk
Staro 08.09.2006, 09:58
Mojster

Citat:
Objavil-a korenje
jah po dveh urah, ko stopis iz hise, se tezko dol das z drugim :D
Spet tvoja blesava izjava...daš se lahko dol z drugim v 5 minutah..če hočeš seveda....

Včasih me pa ni celi dan
Staro 08.09.2006, 10:20
sadie_007 Uporabnik sadie_007 ni prijavljen
Komaj živ
Prikazne slike uporabnika/ce sadie_007
Član od: Jun 2002
Sporočila: 20.705

midva se mava ful luštn in za nč na svetu ne bi hotla več sama živet ... pa zdej se je glih dobr navadu, da spim s kolenom nekje v višini njegovih reber in ga skos skos mal zbadam ... pa da sem jst zjutri že sto na uro navita, on je pa čist u komi in se zgodi, da posodo od zajtrka (včasih tud telefon) zloži v hladilnik, namesto v stroj

kar se pričkanja tiče ... tega je pri nama res malo ... se spičiva orng ene dva- do trikrat na leto in takrat jst tulim on me pa kulira, pol pa rečem kej približno tko blesavga - presnet smrkavc, porkamadona, sej nisva krav skupej pasla, dons pejt kr v avto spat

no, pol pa zvečer vseen čist skregana skupej lezeva v postlco in se oba grdo drživa ... dokler se ne začneva režat in takrat so strasti že tolk pomirjene, da je ponavad čas, da se pomeniva

zmeri mava iste štose
Staro 08.09.2006, 10:24
Mojster

kako romanitčno...mene zadnje čase prežema romantika
Staro 08.09.2006, 10:27
Nodika Uporabnik Nodika ni prijavljen
Banned
Sporočila: 355

Citat:
Objavil-a sadie_007
midva se mava ful luštn in za nč na svetu ne bi hotla več sama živet ... pa zdej se je glih dobr navadu, da spim s kolenom nekje v višini njegovih reber in ga skos skos mal zbadam ... pa da sem jst zjutri že sto na uro navita, on je pa čist u komi in se zgodi, da posodo od zajtrka (včasih tud telefon) zloži v hladilnik, namesto v stroj

kar se pričkanja tiče ... tega je pri nama res malo ... se spičiva orng ene dva- do trikrat na leto in takrat jst tulim on me pa kulira, pol pa rečem kej približno tko blesavga - presnet smrkavc, porkamadona, sej nisva krav skupej pasla, dons pejt kr v avto spat

no, pol pa zvečer vseen čist skregana skupej lezeva v postlco in se oba grdo drživa ... dokler se ne začneva režat in takrat so strasti že tolk pomirjene, da je ponavad čas, da se pomeniva

zmeri mava iste štose

O KOLK LEPO! :D :D :D
Staro 08.09.2006, 10:28
Mojster

Moj pa skoz žnara, da moram gumo od pralnega stroja brisat....jaz pa zanalašč pozabim:D
Staro 08.09.2006, 10:59
Nodika Uporabnik Nodika ni prijavljen
Banned
Sporočila: 355

Kok pa eni nalagate ej!

Dejmo no, povejte kakšno res sočno prigodo!

Roxa, guma na pralnem stroju...

Sadie...v hladilnik posodo od zajtrka... đizus!

Faaak, koga to briga???

To je isto Sadie, kot tisti tvoji izlivi, če smo res vsi tko klinčevo spodobni??

Mate res vsi tko pof.ukano porihtane lajfe????

Kje je kakšna, ki je svojmu že spustila šamar al pa ga od njega dobila pa to pogoltnila, ker je njena bolestna ljubezen do njega močnejša od njenga ponosa.
Se najde kje kakšen, ki bo napisal, da jo ima enostavno dost, ker ni več to kar je bila, da ima dost njene nepobrite muce in njene vsak dan večje zanemarjenosti.
Nej kdo odkrit pove, da bi svojo z lahkoto mal zamenjal, ker mu ga pa tko slabo potegne, da to pa res ni več človeku dostojno.
Je kje kakšna, ki ima občutek, da pa svojemu ni več dovolj?
A obstaja tuki gor kdo, ki se je že odselil, ker mu je blo enkrat dooost??
A je kera že zlila v skret lonc župe, zabrisala krompir pa meso v kanto, ker ga po treh obljubah da pride dam ob 4. ni blo do 11. zvečer, ga fino na****.la in mu še spakirala kufre in jih postavlja pred vrata???
Kje je kdo, ki ne prenese partnerjevih staršev, njegove cele družine, ker so mu enostavno anojing in se zaradi tega tudi parkrat na let fajn spičta???
Je kje kdo, ki pade v obdobje, ko se mu pa res kakšen mesec z ženo ne fu.ka ali obratno?
Je kera svojga že zaklenila vn in ključ pustila v vratih, ker mu v polurnem kregu ni mogla dotajčit enih stvari, da ni blo druzga za nardit, da se je lahko pomirila, ko si je on vzel pavzo za čik.

Dejmo, zlijte se p.ič.ke, povejte tko kt je.

So lepi trenutki, dragi moji, hudo lepi trenutki, so pa tut trenutki, ko ne veš kako naprej, ko misliš, da se ti podira svet, ko je vse narobe in proti tebi. Ko ti je tko hudo da bi se kr ubil!

Ampak o tem se ne govori naglas ane.

Značke
skupno, življenje

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 16:59.