Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL telefonija

SiOL telefonija Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL telefoniji...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 17.09.2008, 18:01
genius66 Uporabnik genius66 ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce genius66
Član od: Aug 2005
Sporočila: 29
Privzeto Siol telefonija neomejeno

Že nekaj dni si poskušam na Siolovih straneh vklopiti ugodnost za naročnike in sicer telefonijo na SIOL neomejeno. Na koncu aplikacije vedno izpiše:

OPIS NAPAKE: Pri pridobivanju podatkov o priključku ni bilo mogoče pridobiti vseh podatkov o priključku za tel.številko.... Telefonska številka še ni vkjučena v RK.

Prvo klical na 080 1000, rekli kliči na 080 8000. Operaterka povedala, da aplikacija ne deluje. Dala mi je nkeko številko 691( ne vem če sem jo dobro razumel), glas pove, da sem vnesel nekativirano kodo.

Kdaj bo apliakacija delalal oz. kdo lahko vključi to ugodnost? In kaj je RK?

Hvala.
Odgovorite s citatom
Staro 17.09.2008, 21:08
tslifi Uporabnik tslifi ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2008
Sporočila: 35
Privzeto Re: Siol telefonija neomejeno

Meni je javljalo isto. Imaš mogoče optiko? Jaz sem naredil napako in označil, da imam telefonski priključek. Moja številka na optiki se začne z 0599xxxxx in to ni telefonski priključek. Če imaš optiko moraš označiti, da nimaš telefonskega priključka in ne vnašaš telefonske številke.

LP
Odgovorite s citatom
Staro 17.09.2008, 22:14
Zefram Uporabnik Zefram ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Zefram
Član od: Sep 2008
Sporočila: 111

Koliko časa pa siol rabi da vklopi to storitev?
Kako potem sploh veš da imas neomejeno telefonijo? A spremenijo v aktivnih storitvah?
V soboto sem si zadevo kao aktiviral, ampak dokler mi tega dejansko ne vklopijo ne bom prepričan da sem vse pravilno vpisal (upam da mi česa za nameček ne izklopijo)

Aja meni je prejšnji teden tudi non stop neko napako javljalo, pa sem poklical in so v dveh dneh poštimali.
Odgovorite s citatom
Staro 01.10.2008, 12:06
080 Nina Uporabnik 080 Nina ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Član od: Aug 2008
Sporočila: 329

RK je nekaj, v čemer ni več tvoje telefonske številke (01 xxx xxxx, 02 xxx xxxx ,.... ), če jo preneseš k drugemu operaterju

Če imaš številko prenešeno v SiOL (številka ostala še vedno 01 xxx xxxx, 02 xxx xxxx, ....) ali pa imaš 599 xxxxx moraš označiti, da nimaš TK priključka (kot je že rekel tslifi).

Svoj trenutno aktivni paket lahko preveriš na servis.siol.net .

Značke
neomejeno, siol, telefonija

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
SIOL telefonija mikkeni Tehnična pomoč 0 11.07.2008 19:24
Siol Telefonija mi ne deluje na Sinope modemu Dravlje Tehnična pomoč 3 11.06.2008 07:34
Siol telefonija rockytmin O storitvah 28 15.02.2008 19:56
Telefonski Odzivnik In Siol Telefonija stalin29 Tehnična pomoč 0 07.02.2008 13:54
Siol internet in siol paketi - dodatna vprašanja pred nakupom randius O storitvah 4 28.11.2007 01:05

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 17:41.