Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Kultura in literarni kotiček

Kultura in literarni kotiček prireditve, dosežki, novosti, knjige, pesmi, literatura ...

Orodja za teme
Staro 15.02.2006, 17:34
Hel Uporabnik Hel ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Hel
Član od: Jun 2004
Sporočila: 203
Privzeto Re: Pisatelji pozor!

Citat:
Objavil-a Arjuna
"Jej, jej, ti si pa res čisto nepripravljen. A ti ni Franci povedal, da je tale tip največki čudak v svoji stroki. Ne vem, kako lahko babe to prenašajo, ampak vsaki med delom zatlači šop zelene v usta in natakne na glavo čelado. Ženske si potem to povejo po stari babji navadi, zato vsaka pričakuje tak sprejem."

"Aha, malo bolj mi je jasno. Samo... Čuj.... Zakaj za vraga sva šla pa potem sploh nastavljat mikrofone, če vnaprej veš, da se ne bo slišalo nič?!"
Staro 15.02.2006, 17:53
Pripravnik

Citat:
Objavil-a Arjuna
Še preden je do konca izrekel vprašanje, sta zaslišala v slušalkah znano pesem, do bolečine glasno:

"Mrak se skupio u kap,
rano jutro kao slap
Ulazi u sobu
Dal si ikad pitala
tamne senke zidova
Ujutro gde odu

Oči su ti sklopljene,
usne su ti umorne
Ne ljubi me njima

Nisu čvorci pevali
dok je iznad krovova
Svirala tisina"

Nato pa strašne krike dveh bitij, ki sta se drli druga čez drugo.
:big:
Od hudega šoka sta padla v nezavest.

Medtem pa v stanovanju...
Staro 15.02.2006, 18:01
Pripravnik

Citat:
Objavil-a Arjuna
"Kje je moja pfoteza, kje je moja pfoteza. Takoj najdi mojo pfotezo" se je drl ženski glas.
"Tam je, če vedno se drži tiste zelene. Ko sem ti zeleno izdrl iz gobca, je odšla iz ust tudi proteza. Pa kaj se živciraš, kaj se nerviraš, " je zapel moški glas.
"Hvala, gospod doktor. Nihče ne raztegne in umeri proteze tako temeljito kot vi." je zažvrgolel zdaj že pomirjen ženski glas.

"Ni za kaj, račun boš dobila po pošti. Pa da ne bo spet trajalo tri mesece, da boste plačali!"
Staro 01.03.2006, 18:48
Vlado Gajšek Uporabnik Vlado Gajšek ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Vlado Gajšek
Član od: Feb 2006
Sporočila: 7

Prosim, ne začenjajte z reportažami! Reportaža še ni roman!

[quote=raksha]Pri tej temi lahko sodelujejo le tisti, ki imajo vsaj kanček domišljije. (ker bomo pisali zgodbico!!)
Sem si rekla,da je treba pogruntat eno temo, da bo tle kej dogajalo in bomo začel mal pilit svoje pisateljske sposobnosti..rada bi pa, da če že kdo sodeluje, naj sodeluje resno.Hvala!
Torej-uvod vam dam, ostalo boste spisali sami(če ste za to ofkors :big: )..ajde:

Večer v mestu. Na cesto se spušča mrak. Izza vogala nekega hotela švigne senca... krik v daljavi.
V baru Tudoberžur(francoska beseda, a ne iščite jo po slovarjih:big: ) ob tem času le mladoletni nadebudneži iščejo frklje za svoje potrebe.. Do 11.-ih, ko jih mamice spravijo spat in se v baru začne odvijati taprava stvar. Začne se zbirati folk, DJ se spravi v svojo kletko in začne nabijati glasbo, za šankom pa strežejo lepotice v stilu filma Coyote Ugly hladne bire in mešajo koktejle.. nakar vstopi On..[/
QUOTE]

Prosim, ne začenjajte z reportažami! Reportaža še ni roman!
Staro 01.03.2006, 19:24
korenje Uporabnik korenje ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce korenje
Član od: Jul 2004
Naslov: #skum@http://chat.ircnet.org
Sporočila: 675

Po bujnih sanjah se je naše bitje zbudilo iz sanjskega spanca.
"Le kaj, le kaj sem sanjal. Kaj je ta svet. Zakaj vse tako čudno."
Nezavedujoč, da sanja alternativno realnost, ki po znanosti daljno presega svoj svet, se naš junak odpravi prakticirati črno magijo k svojemu mentorju, čarovniku Blizzard, da se nači nove magije s katero bo spravil zimo nad daljne planjave in tako odgnal zlovešče gobline, ki ubijajo vsetakonedolžne kmete.

Značke
pisatelji, pozor

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 06:45.