Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Potovanja

Potovanja potovanja, izleti, nasveti, potopisi ...

Orodja za teme
Staro 06.06.2011, 19:00
incibinci Uporabnik incibinci ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2011
Sporočila: 1
Privzeto Re: vprašanja, nasveti,potopisi + opozorila za popotnike + iščem sopotnike ...

Zdravo!
Mene tudi zanima, če ima kdo izkušnje z LHBC marketingom. Namreč, s fantom sva šla na promocijo in zakupila počitnice. Sedaj me je strah, kaj naju čaka, saj sem slišala da je to velik riziko s temi firmami.

Lep pozdrav
Staro 10.06.2011, 20:59
Polona Uporabnik Polona ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 3
Privzeto Re: vprašanja, nasveti,potopisi + opozorila za popotnike + iščem sopotnike ...

Pozdravljeni!

V mesecu februarju sva bila s partnerjem na predstavitvi počitnic v hotelu Union, ki ga je predstavljal LHBC Marketing. Tam sva po dolgem prepričevanju počitnice tudi vplačala (takih nas je bilo tam veliko).
V roku enega tedna sva želela počitnice rezervirati, vendar pa je imela "gospa S.", ki je imela čez rezervacije, nenehne izgovore in vsak teden je bilo nekaj drugega...

Pred časom sem na forumu izklop opazila to tematiko (tam so sicer bivše zaposlene pisale, da jim niso plačali opravljenega dela in da je samo še vprašanje časa, kdaj bodo izklopili telefone in jih ne bo več moč priklicati) in jo tudi kometirala... vem, da se vas je tam tudi nekaj javilo, ki ste te počitnice tudi vplačali...,vendar pa so na izklopu to temo pred časom umaknili (baje zarati tožbe te "gospe S.").

Sedaj po 2 mesecih pregovarjanja (vsak teden sva dvakrat klicala), sva se s partnerjem odločila, da ker se s firmo ne da nič dogovoriti, da greva kar osebno tja. Tam so nama ponovno objubljali da so imeli gužvo in da bodo to v roku enega tedna rešili, vendar sva jim dala pogoj 2 dni. Čez dva dni so bile ČISTO vse številke nedoseglije (zasebne, domače, od podjetja ipd)...in ugotovili smo, da je "gospa S.", ki je imela rezevacije čez, v ponedeljek 6.6. pobasala ves naš denar in zbežala....vendar tudi to je po mojem mnenju laž... saj je tudi direktor velik nategun!!!

skratka, danes sem stala pred njihovo pisarno (ponovno je druga, tokrat ena garaža na TRŽAŠKI 330- nasproti paviliona na Brezovici) in nobenega ni bilo nikjer, čeprav nama je direktor zagotavljal, da pride čez eno uro...čez čas so telefonisti začeli hoditi vem iz zaprte garaže (tudi okna imajo zaruletana)...
izvedela sem, da še kar delajo in kličejo ljudi in da bodo jutri še dve PREDSTAVITVI te nategunske promocije....

TO PIŠEM ZGOLJ ZATO, DA VSI KI STE TO VPLAČALI, BOSTE VEDELI KAJ SE DOGAJA OZ. DA STOPIMO SKUPAJ IN DA TISTI, ČE VAS BO KDO KLICAL ZA KAKRŠNE KOLI PROMOCIJSKE POČITNICE (LHBC MARKETING), VEDITE, DA JE VSE LARI-FARI....
PROSIM TO RAZŠIRITE TUDI NAPREJ...

p.s.: V PONEDELJEK BODO NA TEDNIKU....kmalu pa tudi na PREVERJENEM!

lep dan
Staro 13.06.2011, 13:04
PIPPO09 Uporabnik PIPPO09 ni prijavljen
Novinec

Živjo,
s podobnimi težavami se trenutno ukvarjam tudi sam - nedosegljive številke, neodgovorjeni klici, ignoranca, izmikanje, prelaganje odgovornosti... Po navedbah bivših zaposlenih, ki naj bi jih tudi nategnili in navedbah nekaterih njihovih strank, so ljudje začeli zahtevat vplačan denar nazaj. In to na mestu samem. Podjetje naj bi bilo tudi predmet kriminalistične preiskave in tudi jaz sem slišal, da naj bi nekateri zaposleni pobrali denar in zbežali.
Fajn bi se bilo združit in opozorit na nepravilnosti ter zahtevat vračilo. Kot vem so v zadnjih tednih nekateri to že naredili. Aja, pravi naslov je Tržaška c. 334, na semaforju pri Paviljonu se zavije proti Dobrovi in takoj prvi uvoz levo za 180 stopinj.
LP
Staro 13.06.2011, 14:59
Novinec

Pippo, res je zmotila sem se glede naslova hvala za popravek...
Danes smo bili tudi tam...seveda nikjer ni bilo nikogar...smo pa izvedeli, da jim je gospa tudi prekinila najem prostorov, tako da je samo še vprašanje časa kdaj in kam se bodo PONOVNO selili.
No, čez čas so prišli čudni telefonosti in so seveda obvestili svoje nadrejene o našem prihodu, tako da seveda niso prišli in tudi telefonisti niso mogli delati...jah, kaj naj vam rečem: če se upate nategniti toliko ljudi, ne vem zakaj se strivate.

sedaj se nas je našlo že kar nekaj, vsi, ki bi radi vedeli več ali se nam pridužili mi pustite kakšen kontakt pod zasebno.

Lep dan
Staro 14.06.2011, 09:47
sasa14 Uporabnik sasa14 ni prijavljen
Novinec

Pozdravljeni,

sem še ena takih, ki so jih nategnili...
Polona, pod zasebno se ti pa ne da pustit sporočila - ni aktivirano??? V glavnem, sem ZA, da se kaj ukrene!

Lp,

Sasa
Staro 14.06.2011, 14:20
s11 Uporabnik s11 ni prijavljen
Novinec

Pozdravljeni!

Ogledal sem si včerajšnji Tednik, tudi sam sem v takem položaju kot Polona, pippo, sasa. Zanima me, ali se kaj povezujete ali kako ukrepate?

Lp
Staro 14.06.2011, 16:27
Novinec

ojla!

vsi "nategnjeni" smo se včeraj zbrali v slonu, kjer smo si izmenjali tudi telefonske, kjer bomo na vezi...ustanovi smo tudi e-pošto marketing.tenerifi@gmail.com, zato vsi ki imate kakršne koli infomacije ali jih potrebujete, pišite na ta mail
Staro 24.06.2011, 15:52
johnorka Uporabnik johnorka ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 4
Privzeto Ogled vojaškega muzeja

Živjo !

Julija se odpravljam na ogled vojaškega muzeja v Postojno, pa me zanima, če

vozijo tudi avtobusi LPP.

Prosim za kakšen nasvet.

Lp, John
Staro 25.06.2011, 23:19
rambo013 Uporabnik rambo013 ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce rambo013
Član od: Oct 2008
Naslov: Vipavska dolina
Sporočila: 1.664

Poglej malce tule...
LPP
Staro 07.09.2011, 17:18
ssedonj1
Guest
Sporočila: n/a
Privzeto Zgradba Adrie Airways?

Pozdravljeni,

rad bi vas vprašal kje se nahaja zgradba Adrie Airways na Letališču Jožeta Pučnika. Hvala.

Značke
iran, iščem, kompas, narava, nasveti, obramba, offroad, opozorila, popotnike, potopisi, psi, raid, razočaranje, rekreacija, sopotnik, sopotnike, tajska, vprašanja

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
vprašanja: iščem, kje se kupi, ima kdo, pozna kdo ... Sebbi Prosti čas in igre 141 09.03.2013 11:58

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 01:28.