Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 30.05.2006, 18:46
GOLYAT Uporabnik GOLYAT ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce GOLYAT
Član od: Oct 2004
Sporočila: 1
Privzeto Katastrofa In Obljube

To kar delata Siol in Telekom z nami je prava katastrofa.
Naredijo reklame in obljubljajao ,ko pa je treba storitev in obljubo urediti pa traja cel mesec ali več. Prvo so me pošiljali na telekom podpisat pogodbo ko sem hotel to storit v trgovini niso vedeli ničesar. Potem so malo popravli prijavo na internetu tako da smo lahko naročali višje hitrosti in spreminjali pakete. Ampak ko si to vse izpolnil si moral zopet v tele trgovino kjer je gospod še vse enkrat izpolnil to kar smo mi storilii že po internetu. Iimajo celo datum kdaj bojo stranko kontaktirali pozabli so napisat čez koliko mescev ali let.Uporabnik sem že od začetka Siol tv in interneta ko so začeli tržit te storitve.Sedaj ko pa hočem na Trio pa se zadeva vleče že dva mesca in pošiljanje od vrat do vrat in tel. na telefon tako da mi je počasi vse skupaj že brez veze in mislim da ima Siol toliko uporabnikov ,da več ne potrebuje starih. Ne razumem te birokratske fore med Telekomom in Siolom ,da ne morejo zadeve poenostavit tako kot smo to delali do sedaj lepo si šel in odkljukal kar si želel na servisnih straneh in je bila zadeva urejena Telekom in Siol pa naj papirje rešujeta med seboj mi pa bomo že podpisali kjer bo treba ko pride mojster ker sami tako ne moremo priklopit trio zadeve če imaš razvezan dostop ker je treba neke parice ali kaj zamenjat HEHEHE.Na koncu pa bodo še verjtno hoteli imeti naročnino za tri mesce ker sem pogodbo podpisal že pred akcijo tri mesce zastojn. BREZ VEZE IN KATASTROFA.

GOLYAT
Odgovorite s citatom
Staro 30.05.2006, 20:07
drnovurb Uporabnik drnovurb ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce drnovurb
Član od: Jan 2006
Sporočila: 213
Privzeto Re: Katastrofa In Obljube

Vzemi T2 in prišparaj za novega BMW-ja...
Odgovorite s citatom
Staro 31.05.2006, 08:12
storz Uporabnik storz ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce storz
Sporočila: 861

Citat:
Objavil-a GOLYAT
To kar delata Siol in Telekom z nami je prava katastrofa.
Naredijo reklame in obljubljajao ,ko pa je treba storitev in obljubo urediti pa traja cel mesec ali več. Prvo so me pošiljali na telekom podpisat pogodbo ko sem hotel to storit v trgovini niso vedeli ničesar. Potem so malo popravli prijavo na internetu tako da smo lahko naročali višje hitrosti in spreminjali pakete. Ampak ko si to vse izpolnil si moral zopet v tele trgovino kjer je gospod še vse enkrat izpolnil to kar smo mi storilii že po internetu. Iimajo celo datum kdaj bojo stranko kontaktirali pozabli so napisat čez koliko mescev ali let.Uporabnik sem že od začetka Siol tv in interneta ko so začeli tržit te storitve.Sedaj ko pa hočem na Trio pa se zadeva vleče že dva mesca in pošiljanje od vrat do vrat in tel. na telefon tako da mi je počasi vse skupaj že brez veze in mislim da ima Siol toliko uporabnikov ,da več ne potrebuje starih. Ne razumem te birokratske fore med Telekomom in Siolom ,da ne morejo zadeve poenostavit tako kot smo to delali do sedaj lepo si šel in odkljukal kar si želel na servisnih straneh in je bila zadeva urejena Telekom in Siol pa naj papirje rešujeta med seboj mi pa bomo že podpisali kjer bo treba ko pride mojster ker sami tako ne moremo priklopit trio zadeve če imaš razvezan dostop ker je treba neke parice ali kaj zamenjat HEHEHE.Na koncu pa bodo še verjtno hoteli imeti naročnino za tri mesce ker sem pogodbo podpisal že pred akcijo tri mesce zastojn. BREZ VEZE IN KATASTROFA.

GOLYAT
če imaš še kej volje mi pošlji tvoj username na PM
Odgovorite s citatom
Staro 31.05.2006, 21:53
tgpz1 Uporabnik tgpz1 ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2006

To je točno identično mojemu problemu pri vzpostavitvi trio paketa.
Odgovorite s citatom
Staro 01.06.2006, 12:40

pri njegovmu sem najdu kje se je ustavilo. Pošlji mi še ti pa bomo videli.
Odgovorite s citatom
Staro 02.06.2006, 00:36
Marpa Uporabnik Marpa ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2004
Sporočila: 35

Citat:
Objavil-a storz
pri njegovmu sem najdu kje se je ustavilo. Pošlji mi še ti pa bomo videli.
Pri meni še nisi najdu ??

lp
Odgovorite s citatom
Staro 02.06.2006, 00:49
click Uporabnik click ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2006

ka pa pri mojmu? zadeva cisto ista....so se baje zgubili papirji!!!
lepo vas prosim..2 meseca polna ze!
Odgovorite s citatom
Staro 02.06.2006, 07:28

pošljite mi PM (z up. imenom in kratkim opisom kaj se je dogajal) pa bom pogledu. Če ste mi kej že pošiljal mi dejte raje še enkrat ker imam predl velik samo za 500 sporočil in moram kar redno brisat.

lp,
storz
Odgovorite s citatom
Staro 07.06.2006, 19:42
bluemasta Uporabnik bluemasta ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 2

Očitno na Siolu radi zgubljajo papirji, pozabijo povedat da je treba kaj izpolnit, ... Sam sem moral it 5x rihtat ene pa iste papirje, ker so preleni da bi takoj pogledali če kaj majnka. Po mesecu in pol pa so se končno skup spravli pa naredli svoje... Enim pa res dol visi za stranke.
Odgovorite s citatom
Staro 07.06.2006, 20:27
boldy Uporabnik boldy ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce boldy
Član od: Jun 2006
Sporočila: 8

Tudi sam imam dobro "štorijo".Že pred 2mesecema sem dal poizvedbo za TRIO. Na 080/8000 in preusmerili so me na 080/1000 in ponovitev istega-kaj hočem in kje. Odgovor naj bi sledil v 10 dneh. Po 10 dneh sam klicarim in dobim odgovor ZAVRNJENO, brez obrazložitve. Takoj sem dal poizvedbo za DUO in glej čudo, že po 3 urah ZAVRNJENO, zopet brez obrazložitve. Takoj sem dal poizvedbo za samo TELEFONSKI PRIKLJUČEK. Odgovor je bil : v petih dneh bomo naredili ogled za priklop. Po 10 dneh dobim odgovornega za te stvari in mi pove, da še ni bilo ogleda (petek) in, da bo narejen v ponedeljek. V torek navsezgodaj zjutraj glej čudo, poziv po telefonu in zopet "ČUDOOOOO". Oni,ki bi morali vse vedeti, sprašujejo mene LAIKA, če slučajno vem s katere telefonske centrale gre po drugi strani ceste mimo hiše telefonski kabel. Tudi to sem jim povedal in sedaj samo še ČAKAM in ČAKAM. Kaj o vsem temu mislite ostali ? Pisal sem to štorijo tudi na Agencijo za telekomunikacije RS, ali kako se jim že reče učeno in tudi od njih že kar lep čas ČAKAM in ČAKAM odgovor.
Toliko o lepih in dobrih poslovnih običajih teh naših MONOPOLISTOV, ki pa se to upajo zanikati in lagati celo pred vesoljno EVROPO in še celo javno.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
katastrofa, obljube

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 17:58.