Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 15.09.2008, 10:05
Tzuli Uporabnik Tzuli ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2007
Sporočila: 5
Privzeto Problem daljinec in Sagem IAD81HD

Kakšen teden sem nov uporabnik Siol TV. Imam optiko in dva TV komunikatorja. V eni sobi mi dela povsem normalno v drugi sobi pa komunikator Sagem IAD81 HD slabo prepoznava daljinec. Mislim da ni problem v komunikatorju ali daljincu saj sem zamenjal tako enega kot drugega z tistim iz druge sobe in še vedno se slabo odziva na daljinec.

Klical sem na Siol tehnično podporo kjer so mi rekli da če je komunikator zraven LCD TVja potem slabo dela. In moj je zraven LCD TVja. Ampak ne vem a je to joke ali kaj da komunkator ne dela dobro zraven LCDja v dobi ko je večina televizij LCD. Ima še kdo podoben problem, oziroma še bolj pomembno a zna kdo rešiti ta problem?
Odgovorite s citatom
Staro 15.09.2008, 10:23
Dunja Uporabnik Dunja ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jan 2008
Sporočila: 1.019
Privzeto Re: Problem daljinec in Sagem IAD81HD

ena opcija je da se lučko levo od re in tudi malce površine levo od lučke prelepi z izolir trakom...naj bi to pomagalo. probaj
Odgovorite s citatom
Staro 15.09.2008, 10:45
Tzuli Uporabnik Tzuli ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2007
Sporočila: 5

A si lahko malo bolj natančna? Katero lučko, kje? Kaj je to RE? Predvidevam da govoriš o lučki na settop boxu?
Odgovorite s citatom
Staro 15.09.2008, 11:29
Terminator70 Uporabnik Terminator70 ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2007
Sporočila: 85

Citat:
Objavil-a Tzuli Prikaži sporočila
Kakšen teden sem nov uporabnik Siol TV. Imam optiko in dva TV komunikatorja. V eni sobi mi dela povsem normalno v drugi sobi pa komunikator Sagem IAD81 HD slabo prepoznava daljinec. Mislim da ni problem v komunikatorju ali daljincu saj sem zamenjal tako enega kot drugega z tistim iz druge sobe in še vedno se slabo odziva na daljinec.

Klical sem na Siol tehnično podporo kjer so mi rekli da če je komunikator zraven LCD TVja potem slabo dela. In moj je zraven LCD TVja. Ampak ne vem a je to joke ali kaj da komunkator ne dela dobro zraven LCDja v dobi ko je večina televizij LCD. Ima še kdo podoben problem, oziroma še bolj pomembno a zna kdo rešiti ta problem?

Enake probleme imam jaz s Panasonic plazmo in Sagem komunikatorjem.
Za silo imam rešeno, kot je že opisano, se pravi z izolir trakom prekrito led diodo, ki je na mojem Sagemu na desni poleg USB odprtine.
Razmišljal sem o kakšnem univerzalnem daljincu, ki morda ni tako občutljiv na sevanje.Ne vem, ali kakšen deluje na Sagem ?
Odgovorite s citatom
Staro 15.09.2008, 16:17
Dunja Uporabnik Dunja ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jan 2008
Sporočila: 1.019

se opravičujem... lučko levo od ure* sem mislila in ja, na tv komunikatorju(settop box)

lp
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
daljinec, iad81hd, problem, sagem

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Sagem Wifi in iPod Touch problem JuventusBoy Tehnična pomoč 1 05.08.2008 16:59
Siol Tv komunikator Sagem, problem dpovalej SiOL TV 4 11.03.2008 14:07
Sagem - problemi robertts SiOL TV 1 05.01.2008 21:44
Sagem - problem! matjaz82 Tehnična pomoč 82 31.10.2006 15:58
Sagem vs. Callisto mikrohard Tehnična pomoč 13 05.09.2006 18:58

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 15:37.