Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 29.12.2008, 14:30
DINAMIK Uporabnik DINAMIK ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Oct 2007
Sporočila: 254
Privzeto Re: Ukinitev izbire siol tv in siol tv+

Samo nekaj jamrate tja v3 dni....vmesnik+je prav dober,hitrost je uravnovešena,ker imamo že tako prehitro življenje in se vedno mudi...,pregleden je zadosti,če se mu malo posvetiš in ne gledaš sosedo skozi okno,ko hočeš izbrati film v videoteki....,tudi kanali so dobro postavljeni,kajti večina vas sploh navodila ni prebrala,da jih lahko daš med priljubljene.....,skratka odličen vmesnik,če ga le znaš uporabljati,kajti stari vmesnik je bil res prehiter za današnji čas in je posledično temu imelo več ljudi lego kockice,ker ste tako hitro preklapljali...HEHEHE....lp!!!
Odgovorite s citatom
Staro 29.12.2008, 14:41
celi Uporabnik celi ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2008
Sporočila: 11

heh, no ja... eventualno ga povprečni uporabnik pokapira...
Samo ti to eni bakici dopovej, ko mora čez popoldan 3 limonade na treh različnih programih pogledat, pol zvečer še dnevnik in zjutraj Dobro jutro Slovenija, vmes še kakše kuharske idile...
In potem zamenja program, vidi vso ono zmešnjavo od menujev, dokler išče željeni program ter po možnosti še ne vidi brati premajhnega fonta na 55cm TV-ju... pa se naprenja ter jezi... dokler je kakšen infarkt ne zadane - evo vam enega naročnika manj

...malo za šalo, malo za res
Odgovorite s citatom
Staro 29.12.2008, 14:49
Pripravnik

@celi....,čisto enostavno ji daj tiste njene programe med priljubljene in bo hitro mir....,ker...,če zna sedaj preklapljati bo znala tudi malo drugače...,no če ni farbnblint...Lepo navodila preberi,ker vidim,da jih še nisi.....????
Odgovorite s citatom
Staro 29.12.2008, 14:53
Novinec

nah, meni osebno ne dela težav uporaba, je pa zakompliciran za brezveze - osnovni vmesnik je bil popoln.
Zakompliciranost se pa pozna v krogu družine in njih vrstnikov, kjer člani niso preveč vešči s tehnologijo, kljub navodilom za uporabo.
Odgovorite s citatom
Staro 29.12.2008, 14:59
Pripravnik

Zakaj lažeš celi?????Če bi podrobno prebrali navodila,bi spoznali,da je prav enostaven......Samo nekaj jamrat in pljuvat čez Siol in njegov vmesnik+ je najbl enostavno,še čevelj se sam ne obuje dragi moj!!!!
Odgovorite s citatom
Staro 29.12.2008, 15:05
gbauer1 Uporabnik gbauer1 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2007
Sporočila: 106

Citat:
Objavil-a DINAMIK Prikaži sporočila
Samo nekaj jamrate tja v3 dni....vmesnik+je prav dober,hitrost je uravnovešena,ker imamo že tako prehitro življenje in se vedno mudi...,pregleden je zadosti,če se mu malo posvetiš in ne gledaš sosedo skozi okno,ko hočeš izbrati film v videoteki....,tudi kanali so dobro postavljeni,kajti večina vas sploh navodila ni prebrala,da jih lahko daš med priljubljene.....,skratka odličen vmesnik,če ga le znaš uporabljati,kajti stari vmesnik je bil res prehiter za današnji čas in je posledično temu imelo več ljudi lego kockice,ker ste tako hitro preklapljali...HEHEHE....lp!!!
Mislim takih bedastih komentarjev pa še nisem bral... Potem pa najboljše, da upočasnijo kar vse... Internet na hitrost ISDN, ker po tvoje gre vse skupaj itaq prehitro.. itd...

Siol vmesnik + je za navadnega uporabnika zaradi nepreglednosti in hitrosti popolnoma neuporaben. Dajanje kanalov med priljubljene pa ni niti priblžno isto poljubnemu določanju vrstnega reda... Glede zadnjega komentarja in kockanja pa brez besed ...
Odgovorite s citatom
Staro 29.12.2008, 15:05
Novinec

Citat:
Zakaj lažeš celi?????Če bi podrobno prebrali navodila,bi spoznali,da je prav enostaven......Samo nekaj jamrat in pljuvat čez Siol in njegov vmesnik+ je najbl enostavno,še čevelj se sam ne obuje dragi moj!!!!
ne govorim tega le s svojega stališča, ker kar se mene tiče ti pravim, mi ne dela težav, samo še vedno se mi ne dopade, kaj ti ni jasno?

IN JA, prebral sem navodila - ker sem jih začuda moral. Po pol ure pritiskanja čez vse kombinacije sem bil prisiljen vzeti v roke navodila, ker mi še vedno ni bilo nič jasno! Zanimivo pa je to, da pri kakšnih USPEŠNIH sistemih, namenjenih širokemu spektru uporabnikov, ponavadi navodila za uporabo niso potrebna, ker so sistemi funkcionalni in pregledni.
Siol+ je funkcionalen, ni pa pregleden, ne dovolj za uporabnike, katerim je namenjen. Obratno pa lahko trdim za navadni vmesnik, nanj pa nikoli nisem imel pripomb.

Nazadnje uredil celi : 29.12.2008 ob 15:14.
Odgovorite s citatom
Staro 29.12.2008, 15:08
Pripravnik

Citat:
Objavil-a celi Prikaži sporočila
ne govorim tega le s svojega stališča, ker kar se mene tiče ti pravim, mi ne dela težav, samo še vedno se mi ne dopade, kaj ti ni jasno?

celi se popolnoma strinjam s tabo...
Odgovorite s citatom
Staro 29.12.2008, 15:11
Pripravnik

Citat:
Objavil-a celi Prikaži sporočila
Meni je jasno,da nisi prebral navodil in večina tukaj bi rada imela vmesnik+,ki zna tudi kuhati...RAZVAJENCI!!!!
Odgovorite s citatom
Staro 29.12.2008, 15:13
Pripravnik

Citat:
Meni je jasno,da nisi prebral navodil in večina tukaj bi rada imela vmesnik+,ki zna tudi kuhati...RAZVAJENCI!!!!
se zelo motiš ... velika večina bi rajši imela navaden vmesnik ...
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
izbire, siol, ukinitev

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Ukinitev računa SIOL Plac gombi SiOL PlaC 2 21.10.2008 14:17
Siol internet in siol paketi - dodatna vprašanja pred nakupom randius O storitvah 4 28.11.2007 01:05

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 10:48.