Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 29.12.2008, 21:17
janezko Uporabnik janezko ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2007
Naslov: Novo mesto
Sporočila: 30
Privzeto Re: Ukinitev izbire siol tv in siol tv+

Citat:
Objavil-a DINAMIK Prikaži sporočila
Boš že videl kako je,če še nisi poiskusil..HEHE
jaz sem poskusil, trenutno sem drugje, dolga leta bil na siolu, pa v sicer kratkem času do novega ponudnika nimam nobenih zamer. korektno opravlja svoj del pogodbenih obveznosti. popolnega ponudnika ni, vsak pa sam zase ve, kaj je zanj najboljše.

ne glede na vse skupaj, pa + vmesnik sucks, žal. ko sem zamenjal ponudnika, sem potreboval natanko 15 minut časa, da sem si nastavil programe po vrsti, kot sem si jih želel. in če mi kaj ne paše ali se uvrsti nov program v shemo, ga samo vrinem in voila, zadeva je rešena, brez nepotrebnega iskanja po programski shemi. tu so programi racrščeni po vrsti, od 1 naprej, tako da samo pogledaš zadnjo številko in ugotoviš, kaj je novega. novo je vedno zadnje, če zastopiš. meni se to zdijo fine rešitve. pa tudi kvaliteta slike nekaj velja.

kot sem rekel, vsak sam zase ve, kaj je zanj boljše, če seveda ima možnost izbire, jaz jo na srečo imam. siol je bil sicer soliden, imam optiko, vendar po kratki uporabi pri drugem ponudniku lahko rečem, da me ta trenutno bolj osrečuje!

pa brez zamere!
Odgovorite s citatom
Staro 30.12.2008, 11:35
miro74 Uporabnik miro74 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Oct 2005
Sporočila: 510

Citat:
Objavil-a janezko Prikaži sporočila
jaz sem poskusil, trenutno sem drugje, dolga leta bil na siolu, pa v sicer kratkem času do novega ponudnika nimam nobenih zamer. korektno opravlja svoj del pogodbenih obveznosti. popolnega ponudnika ni, vsak pa sam zase ve, kaj je zanj najboljše.

ne glede na vse skupaj, pa + vmesnik sucks, žal. ko sem zamenjal ponudnika, sem potreboval natanko 15 minut časa, da sem si nastavil programe po vrsti, kot sem si jih želel. in če mi kaj ne paše ali se uvrsti nov program v shemo, ga samo vrinem in voila, zadeva je rešena, brez nepotrebnega iskanja po programski shemi. tu so programi racrščeni po vrsti, od 1 naprej, tako da samo pogledaš zadnjo številko in ugotoviš, kaj je novega. novo je vedno zadnje, če zastopiš. meni se to zdijo fine rešitve. pa tudi kvaliteta slike nekaj velja.

kot sem rekel, vsak sam zase ve, kaj je zanj boljše, če seveda ima možnost izbire, jaz jo na srečo imam. siol je bil sicer soliden, imam optiko, vendar po kratki uporabi pri drugem ponudniku lahko rečem, da me ta trenutno bolj osrečuje!

pa brez zamere!
Enako.
Odgovorite s citatom
Staro 30.12.2008, 18:07
Nestl Uporabnik Nestl ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2007
Sporočila: 38

Zelo sem razočaran in mi je neprijetno in hudo, saj sem v to zmešnjavo vpletel očeta in mamo! Najprej sem ju prepričeval, kako je siol OK, kako fajn vse klapa, kolk dokumentarnih programov bo lahko oče gledal, takšnih s podnapisi, kolk športa, mama bo imela na izbiro filme, itd., itd...... Ko jih končno prepričam in odpovesta kabelskega operaterja ( s katerim je bil oče zadovoljen, sem ga pač jaz prepričal da bo imel še več izbire, da je boljše....) jim nato priklopijo siol.

Ampak poglej ga hudiča..... prvi dan dela stari vmesnik, vse je OK, čez dan se ga je oče že navadil, za drugi dan mu obljubim, da mu bom na prvih deset mest dal programe, kot jih je imel na kabelski, naprej pa dokumentarce in šport. Super! Drugi dan me oče kliče v službo, da je vse narobe, da ne najde programov, da bluzi po nekih menijih, ki zahtevajo geslo za dostop... fak!!!! Kot kaže na siolu čekirajo, kateri vmesnik uporabljaš in ti nato blokirajo zadevo. Sramota!! Povem naj, da oče in mati nista več tako mlada in da jima je računalniški princip, na katerem temelji siol+ totalna neznanka. Sploh ne vem kaj naj naredim. Tisto kar sem jima obljubljal sicer obstaja, vendar je zadeva za tovrstno populacijo prekomplicirana! Jaz osebno imam siol tv od samega začetka in čeprav sem računalniško pismen, furam stari vmesnik, ker je ''bolj televizijski''.

Sploh ne vem kaj naj sedaj naredim? Počutim se krivega, ker sem ju silil v nekaj, kar sedaj ni to. Kdo mi lahko pomaga? Ali je možno, da nekako zadevo zamenjam, da bi onadva lahko uporabljala stari vmesnik, jaz se bom pač zabaval s plusom če ne gre drugače? Hvala za odgovore.
Odgovorite s citatom
Staro 30.12.2008, 19:50
karant Uporabnik karant ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2007
Sporočila: 114

Na novo resetiraj sprejemnik pri starših!
Odgovorite s citatom
Staro 30.12.2008, 20:39
Nestl Uporabnik Nestl ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2007
Sporočila: 38

resetiral neštetokrat.. tako modem kot tv komunikator....
Odgovorite s citatom
Staro 30.12.2008, 21:01
Deflektor Uporabnik Deflektor ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jun 2007
Sporočila: 580

Odgovorni pa nič, očitno se sploh ne obremenjujejo s tem
Odgovorite s citatom
Staro 30.12.2008, 22:20
boste25 Uporabnik boste25 ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2008
Sporočila: 59

Kdaj se je pa kšn od vodilnih, odgovornih ubadal s svojimi uporabniki?

Opravka s tabo (mano) majo samo takrat, ko ti morajo poslati položnico za plačilo njihovih polovičarskih vsebin...
Odgovorite s citatom
Staro 30.12.2008, 22:54
nejevernez Uporabnik nejevernez ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Aug 2007
Sporočila: 180

saj bi pomagali, pa jih je "ujela" lastna nesposobnost
Odgovorite s citatom
Staro 31.12.2008, 11:18
gloris Uporabnik gloris ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2001
Naslov: NM
Sporočila: 254

hvala bogu za amino komunikator in navaden vmesnik, naj še dolgo deluje.
Odgovorite s citatom
Staro 01.01.2009, 21:24
pcs Uporabnik pcs ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2005
Sporočila: 265

Vse ostalo še požrem, ampak če hočeš pogledat program.... tale kvazi guide je poden od podna.

Ok, gumb za vklop na daljincu je prevelik in preobčutljiv. Gumb za vklop je ponavadi majhen in včasih celo vgreznjen, da ga ja po pomoti ne pritisneš. Pri siolu grejo in dajo za vklop tako rekoč največji gumb. In jasno potem čakaš cca 20-30 sekund, da se komunikator spet vklopi.

M
See these simple words: \"File not found.\"
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
izbire, siol, ukinitev

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Ukinitev računa SIOL Plac gombi SiOL PlaC 2 21.10.2008 14:17
Siol internet in siol paketi - dodatna vprašanja pred nakupom randius O storitvah 4 28.11.2007 01:05

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 07:18.