Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 08.08.2011, 13:02
darkmaster071 Uporabnik darkmaster071 ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2010
Sporočila: 12
Privzeto Siol spet znižuje hitrosti :)

Junija so mi pospešili hitrost tako kot je bilo napovedano, vendar nedavno sem opazil da je ta hitrost bila zopet zmanjšana za polovico. Še kdo drug opaža isto?
Odgovorite s citatom
Staro 08.08.2011, 13:49
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.563
Privzeto Re: Siol spet znižuje hitrosti :)

V kolikor opažate težave z delovanjem interneta opravite test hitrosti (navodila na povezavi http://www.siol.net/pomoc_in_podpora...veti.aspx#osem) in nam rezultate skupaj z uporabniškim imenom za SiOL Internet in opisom težave pošljite na ZS.
Staro 19.08.2011, 17:14
RAPEDbySIOL Uporabnik RAPEDbySIOL ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2011
Sporočila: 5

torej.. že od samega začetka siola sem njihova stranka. problemov sem do sedaj imel že morje, ampak itak ne pričakujem da bo vedno vse delalo 100%.. no, da crkne televizija vsak drugi dan, da skuri modem 1 na pov leta.. da internet dela kakor veter piha.. da mi tehnik ki je naročen na dom, potem ko nekdo namenoma ostane zjutraj doma, pošle sms v katerem napiše da so me obiskali na domu oz napako odpravili.. medtem ko na dom ni prišel nihče? to je tu fakin mač.

torej, naročen imam paket 10mbit/512kb, ter televizijo. nekega dne dobim pošto- đabe dvigujemo hitrosti do 15mbitov? wtf? siol đabe? hudooooooo! stvar začne delovati, hudooo! ampak itak, čez par dni.. vse crkne.

kličem siol- ja veste prevelika hitrost za linijo bla bla bla fakin bla. kako za vraga mi lahko pošljete uradno pismo v katerem navanjate da mi boste pohitrili internet brez stroškov, potem pa čez par dni ugotovite da to pač ne dela. sori, preslaba linija, bomo dal nazaj na 10. wtf?! čez 2 dni, probam hitrost neta, kašnih 10! še manj! kličem siol.. ja veste imate variabilni paket bla bla.. halo?! kašn variablni?!!? od kje?! zakaj?! kako??? ne! plačam vam konstantno 10, s tem da ste mi sami dal 15! zahtevam kar plačam oz kar ste mi đabe dal. ok dajo nazaj. stvar dela en teden.. danes spet vse crkuje. kličem siol, ob 3 popoldne čakam praktično 1 uro? itak. (btw, 1x sem klical ob 3 zjutraj, kakšne 2-3ure je zvonilo, dokler ni crknila baterija- naslednji dan je nadrejeni veselo trdil da je nekdo delal, in da ni spal- looooool). torej, danes spet vse skup ***e. tv šteka oz se kdaj niti ne prižge, internet gre iz 10mbit, na 15mbit, pa vse tja do 200kbs. kličem siol..

in glej ga glej. spet imam fakin variablni net?! pa od kje?! mi je kdo sporočil da mi sami od sebe drkate po paketih in spreminjate po mili volji?!!?! kako si dovolte spreminjat pakete brez da bi me o tem obvestil?!?! kako za vraga si dovolte vzet še tisto kar plačam!?! ko po drugi strani moj kolega, ki ste ga poslal na sodišče ker vam pred leti ni plačeval računov, je sedaj spet dobil priključek, dobil đabe dvig linije, ampak tam vse dela. kako za vraga njemu vse lepo fino dela (živiva v istem kraju), hitrejša linija brez problemov deluje.. jaz, ki sem pri vas od začetka, me pa tkole ropate?!!?

na srčeo niste edini ponudnik interneta v sloveniji. ste zgolj najbolj gnili pri tem delu.
Odgovorite s citatom
Staro 19.08.2011, 18:22
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

Kot prvo pošlji uporabniške podatke prek ZS tehnični pomoči.

Drug ponudnik bo pa kaj? Vlekel nove drote, če je obstoječi hin? Imaš kabelsko? Boš lovil iz hribov?
Najprej se v sosesčini pozanimaj kaj folk dejansko dobi prek ostalih ponudnikov vkolkor je parica edina opcija. Če je to več ali vsaj tolko kot ti trenutno omogoča TK. Sam sem bil že odločen se preselit zarad časovnega zamika k T2 pa sem še malo po vasi povprašal in dobil precej slab občutek. Saj morda bi mi zrihtal 2 TV ampak se raje ne špilam in raje gledam prek TK 1080i in kampiram tu morda kar dokler nas kak fiber ne doseže.
Odgovorite s citatom
Staro 19.08.2011, 21:48

Citat:
Objavil-a RAPEDbySIOL Prikaži sporočila
torej.. že od samega začetka siola sem njihova stranka. problemov sem do sedaj imel že morje, ampak itak ne pričakujem da bo vedno vse delalo 100%.. no, da crkne televizija vsak drugi dan, da skuri modem 1 na pov leta.. da internet dela kakor veter piha.. da mi tehnik ki je naročen na dom, potem ko nekdo namenoma ostane zjutraj doma, pošle sms v katerem napiše da so me obiskali na domu oz napako odpravili.. medtem ko na dom ni prišel nihče? to je tu fakin mač.

torej, naročen imam paket 10mbit/512kb, ter televizijo. nekega dne dobim pošto- đabe dvigujemo hitrosti do 15mbitov? wtf? siol đabe? hudooooooo! stvar začne delovati, hudooo! ampak itak, čez par dni.. vse crkne.

kličem siol- ja veste prevelika hitrost za linijo bla bla bla fakin bla. kako za vraga mi lahko pošljete uradno pismo v katerem navanjate da mi boste pohitrili internet brez stroškov, potem pa čez par dni ugotovite da to pač ne dela. sori, preslaba linija, bomo dal nazaj na 10. wtf?! čez 2 dni, probam hitrost neta, kašnih 10! še manj! kličem siol.. ja veste imate variabilni paket bla bla.. halo?! kašn variablni?!!? od kje?! zakaj?! kako??? ne! plačam vam konstantno 10, s tem da ste mi sami dal 15! zahtevam kar plačam oz kar ste mi đabe dal. ok dajo nazaj. stvar dela en teden.. danes spet vse crkuje. kličem siol, ob 3 popoldne čakam praktično 1 uro? itak. (btw, 1x sem klical ob 3 zjutraj, kakšne 2-3ure je zvonilo, dokler ni crknila baterija- naslednji dan je nadrejeni veselo trdil da je nekdo delal, in da ni spal- looooool). torej, danes spet vse skup ***e. tv šteka oz se kdaj niti ne prižge, internet gre iz 10mbit, na 15mbit, pa vse tja do 200kbs. kličem siol..

in glej ga glej. spet imam fakin variablni net?! pa od kje?! mi je kdo sporočil da mi sami od sebe drkate po paketih in spreminjate po mili volji?!!?! kako si dovolte spreminjat pakete brez da bi me o tem obvestil?!?! kako za vraga si dovolte vzet še tisto kar plačam!?! ko po drugi strani moj kolega, ki ste ga poslal na sodišče ker vam pred leti ni plačeval računov, je sedaj spet dobil priključek, dobil đabe dvig linije, ampak tam vse dela. kako za vraga njemu vse lepo fino dela (živiva v istem kraju), hitrejša linija brez problemov deluje.. jaz, ki sem pri vas od začetka, me pa tkole ropate?!!?

na srčeo niste edini ponudnik interneta v sloveniji. ste zgolj najbolj gnili pri tem delu.
Prosimo posredujte vaše uporabniško ime na ZS in preverili bomo, kje prihaja do težav

Lp Jaka

Nazadnje uredil 080 Tehnična pomoč : 22.08.2011 ob 12:38.
Odgovorite s citatom
Staro 20.08.2011, 20:42
simnovv Uporabnik simnovv ni prijavljen
Pripravnik
Član od: May 2006
Sporočila: 111

Pa to so pokvarjeni cel teden vse ok v nedeljo zvečer pa vse crkne ker je več ljudi in navalijo in centrala po šivih poka. In potem je vedno kriva oddaljenost... Spolh niso nič nadgradili samo povečali hitrost.(do in ne več zagotovljene)
Odgovorite s citatom
Staro 23.08.2011, 16:54
RAPEDbySIOL Uporabnik RAPEDbySIOL ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2011
Sporočila: 5

@technicna pomoc: kadarkoli sem vam zaupal svoj username, ste mi ali zmanjšali hitrost, ali spremenili paket, ali pa naredili čisto nič, v večini primerov so blili problemi še večji.

no, pa da seveda ne omenjam, da vsakič ko pokličem vašo help linijo, vedno slišim kdaj me študent na drugi strani daje na mute. lep odnos, ni kaj.

btw.. danes zju3 je spet internet bil za 9. gorami, ko sem ga le uspel usposobit, je crknil tv. zdaj šteka vsake 3 sekunde. fakin awesome!!!! niti dan ne mine da nebi vse skup ribalo. aja, vrjetno je spet nevihta nekje 500km stran?
Odgovorite s citatom
Staro 23.08.2011, 17:05

Pozdravljeni!

Kot je bilo že navedeno nam lahko na zasebno sporočilo zapišete vaše uporabniško ime in bomo preverili kje se pojavljajo težave.
Brez vaših naročniških podatkov to seveda ni mogoče.

Lep pozdrav
Miha
Staro 23.08.2011, 17:17
mckmck Uporabnik mckmck ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2009
Sporočila: 70

RAPEDbySIOL pa kje ti človek živiš da imaš take probleme?
Jaz živim na 900m nadmorkse višine, 4km oddaljen od centrale pa mi dela vse špica.
Odgovorite s citatom
Staro 23.08.2011, 19:00
pal Uporabnik pal ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Oct 2007
Naslov: Bovec
Sporočila: 855

ja, hude probleme ima fant.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
hitrosti, siol, spet, znižuje

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
NOKIA SIOL KOMUNIKATOR VoIP NASTAVITVE jrobic SiOL Komunikator 32 22.01.2011 22:53
SiOL znižuje cene in nagrajuje zvestobo G3nius O storitvah 244 09.09.2006 11:05

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 06:36.