Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 30.11.2004, 14:31
lubica
Guest
Sporočila: n/a
Privzeto

Citat:
quote:Originalna objava markomarko

kaj je z vami? a ne vidite, da nas cist ignorirajo...ne vem ce ima sploh kaksen smisel tukaj kaj pisat...
Jaz sploh ne vem, zakaj ta tema, ker zakaj bi pa mi morali pisati, kateri program dela in kateri ne... a od njih nima noben SIOL TVja doma al kva... da ne vedo... al pa enga v sluzbi, da bi vidl, kva dogaja?
Odgovorite s citatom
Staro 30.11.2004, 19:24
kokrsiol
Guest
Privzeto

Bravo, za pozitivn zaključek mesca, dela tudi TV-PIKA.

Pred istočasno uporabo, uspavalnih in odvajalnih tablet, se posvetujte z zdravnikom!!
Odgovorite s citatom
Staro 01.12.2004, 21:31
aci Uporabnik aci ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2004
Sporočila: 147
Privzeto

Eh pa je zaštekal TV Pink pa nebo filma popolnoči frkkkk
Odgovorite s citatom
Staro 05.12.2004, 20:17
Sved
Guest
Privzeto

Prosim lepo Klemena administratorja, naj pove oziroma napise zakaj je na nasih programih SLO in ostali toliko motenj. Trenutno ni signala za NTV mir (porgram 111) in HTV 1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kreta Rules, PLANINA
Odgovorite s citatom
Staro 06.12.2004, 14:54
3nity Uporabnik 3nity ni prijavljen
Komaj živ
Prikazne slike uporabnika/ce 3nity
Član od: Nov 2001
Naslov: Sm se nehala iskat, ker je itak BV
Sporočila: 21.664
Privzeto

BBC Prime (za po****it, boste kaj naredili glede tega.Kaj me brigajo, če nemški programi delujejo, naj dela tudi ta)
HRT 1
HRT 2

Zakaj nemški programi delujejo brez problemov???

------------------------------------------------------------------------
Everything that has a beginning has an end.

Odgovorite s citatom
Staro 07.12.2004, 16:15
Marjan1 Uporabnik Marjan1 ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2004
Sporočila: 8
Privzeto

Pri BBC Prime je ponavadi problem prenizka hitrost na liniji. Če se pojavljajo kockice je to TO.
Odgovorite s citatom
Staro 07.12.2004, 18:07
dusko_
Guest
Privzeto

ma jaz že celi teden ne glede kaj gledam kolkokrat resetiram modem,amino, ali vlečem še kaj dol z neta ali ne. gledam v spodnjem delu slike kocke na 10 sekund.
A iima še kdo podobne težave? Sicer mam namen jutri povprašat malo na 116 da mi zmerijo linijo ker nevem kaj je to zadnja dva tedna ali pa teden.
Odgovorite s citatom
Staro 07.12.2004, 19:08
lubica
Guest
Privzeto

Citat:
quote:Originalna objava dusko_

ma jaz že celi teden ne glede kaj gledam kolkokrat resetiram modem,amino, ali vlečem še kaj dol z neta ali ne. gledam v spodnjem delu slike kocke na 10 sekund.
A iima še kdo podobne težave? Sicer mam namen jutri povprašat malo na 116 da mi zmerijo linijo ker nevem kaj je to zadnja dva tedna ali pa teden.
Sej pr nas tud ni tko, kot bi mogl bit... kockice pa kr nekam cudna slika
Odgovorite s citatom
Staro 07.12.2004, 19:26
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780
Privzeto

Zgleda da so nekaj spreminjali na programski opremi. :question:

Mene tud cca. en teden nagaja SLO2 in zgoraj omenjeni kanal. Parkrat sem opazu tudi na SLO1. A zelo redko in le zvečer?! Vsake tolko enostavno zmanjka del podatkov (DUmeter). Zjutraj in sredi noči recimo manj pogosto. Konc tedna pa je blo zvečer na SLO2 že kar krizno. Download dodatnega MB podatkov stvari ne poslabša.

Pred časom sem brez problema vzporedno pognal 2 VLC-ja. Podatki so neprestalno prihajali do maksimalne zmožnosti moje ADSL povezave. Sedaj zadeva "zašteka". Prenosa podatkov sploh ni ko sta zahtevana dva različna kanala, ki sta preširoka za linijo. En kanal v dveh izvodih špila. Tečeta recimo tudi Animal in Science. Ko pa zahtevam recimo slo1 in SLO2 pa prenosa podatkov sploh ni. Skratka imam občutek da server oz. DSLAM ustavi pošiljanje podatkov, ko ti ne morejo v celoti skozi.

Ali to tudi kaj vpliva na te podatkovno bolj zahtevne kanale?

Klemen prosim pojasnilo.
Odgovorite s citatom
Staro 07.12.2004, 22:16
3nity Uporabnik 3nity ni prijavljen
Komaj živ
Prikazne slike uporabnika/ce 3nity
Član od: Nov 2001
Naslov: Sm se nehala iskat, ker je itak BV
Sporočila: 21.664
Privzeto

Citat:
quote:Originalna objava Marjan1

Pri BBC Prime je ponavadi problem prenizka hitrost na liniji. Če se pojavljajo kockice je to TO.
in kaj pomaga. boljši paket?

------------------------------------------------------------------------
Everything that has a beginning has an end.

Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
channel, dela, dolocenega, history, hrt, info, kabelski, nedelovanja, nedelovanje, pink, programa, siol, sip, spremljanjem, tedn, težava, tvzvok, že

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 14:47.