Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Dom in družina

Dom in družina družinske tematike, starševstvo, otroci, stanovanja, gospodinjski nasveti ...

Orodja za teme
Staro 02.02.2008, 10:21
Inika Uporabnik Inika ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2008
Sporočila: 1
Privzeto Re: Varstvo otrok (iščem, nudim)

Sem študentka, stara 19 let... Veseli me delo z otroci zato sem se odločila, da bi letošnje počitnice ( od začetka Julija do vključno septembra) rada ponudila varstvo malemu nadebudnežu ali nadebudnici

Varstvo bi potekalo v Celju ali bližnji okolici.

Vsi zainteresirani mi pišite na mail: varstvo.ina@gmail.com

Lep pozdravček!
Staro 02.02.2008, 21:56
julam Uporabnik julam ni prijavljen
Novinec

Iščemo občasno varstvo za dva fantka, 16m in skoraj 3 leta. Varstvo potrebujemo v času bolezni, ko otrok/a ni/sta primerna za v vrtec. Sinova sta namreč kar precej bolana, meni pa služba ne dopušča nenehne bolniške odsotnosti. Varstvo bi torej potekalo na našem domu, tudi in predvsem v dopoldanskem času - za enega ali po potrebi oba fantka.

Cena po dogovoru!
Staro 04.02.2008, 13:48
iza.dojer Uporabnik iza.dojer ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2008
Naslov: ljubljana
Sporočila: 2

Citat:
Objavil-a julam Prikaži sporočila
Iščemo občasno varstvo za dva fantka, 16m in skoraj 3 leta. Varstvo potrebujemo v času bolezni, ko otrok/a ni/sta primerna za v vrtec. Sinova sta namreč kar precej bolana, meni pa služba ne dopušča nenehne bolniške odsotnosti. Varstvo bi torej potekalo na našem domu, tudi in predvsem v dopoldanskem času - za enega ali po potrebi oba fantka.

Cena po dogovoru!
Pozdravljeni,
sem študentka 4. letnika pedagoške fakultete...
Ker zaključujem s študijem imam vedno več časa, sploh pa od aprila dalje, tako da mi pišite, če me potrebujete na iza.dojer@gmail.com...

Lep pozdrav Iza
Staro 10.02.2008, 20:20
odejica Uporabnik odejica ni prijavljen
Novinec

Živjo!
Od 1. marca 2008 bi potrebovali pomoč pri varstvu našega malčka. Varuško bi potrebovali 3-4 ure v dopoldanskem času. Doma smo v Domžalah.
Staro 18.02.2008, 12:47
*Manca* Uporabnik *Manca* ni prijavljen
Novinec
Naslov: Ljubljana-bežigrad

Živjo!
Stara sem 20 let in izredno študiram predšolsko vzgojo. Nudim varstvo otrok na vašem domu v Ljubljani (bežigrad, nove jarše, center,...) Imam izkušnje saj sem delala v različnih vrtcih v Ljubljani v vseh starostnih skupinah. Če vas zanima lahko pošljete sporočilo ali pokličete na tel. št. 051/413-064 za več informacij.
Lep pozdrav!
Manca
Staro 21.02.2008, 15:56
nezaf Uporabnik nezaf ni prijavljen
Novinec

Prijetna družinica išče varstvo za dvoletnega fantka na našem domu za Bežigradom - v neposredni bližini fakultet. Potrebujemo varstvo od ponedeljka do petka, 8-9 ur dnevno v obdobju od marca do septembra 2008. Kontakt 041 344 198.
Lp
Staro 01.03.2008, 20:40
barbarasegula Uporabnik barbarasegula ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2008

Iščem varstvo za deklico, ki bo julija dopolnila eno leto. Z varstvom bi začeli le občasno (da se spoznamo), od julija naprej pa nadaljevali celodnevno varstvo za 6 ur, predvidoma do septembra ,lahko pa tudi dalj časa. Varovanje lahko poteka na našem ( cesta na brdo , naselje Nova Grbina) ali vašem domu. Deklica se lahko priključi tudi mali skupini otrok .

Ker vem, da je poleti težko ves čas ostati doma, se lahko dogovorimo tudi za varovanje v dveh izmenah.

Lahko me pokličete na 041 362 478 ali pišete na ZS ali mail: barbarasegula@yahoo.com
Barbara
Staro 04.03.2008, 09:41
jon tana Uporabnik jon tana ni prijavljen
Novinec

Nujno! Iščem redno varstvo za fantka od junija dalje. Takrat bo star 11 mes. Varstvo naj bi bilo na vašem domu od cc 8.00-16.00. Smo iz okolice Kranja. Resni kontaktirajte na tel: 041 860 737, Veronika.
Staro 11.03.2008, 13:45
spelau Uporabnik spelau ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 3

Pozdrav!

Nujno in hitro iščemo varstvo na našem domu za 16-mesečnega fantka za Bežigradom v bližini fakultet.

3,5 eure na uro

Mesec marec in april vsak dan od 8.h do 15.h, potem občasno po dogovoru.

031/582-480
Staro 13.04.2008, 08:44
bubica Uporabnik bubica ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2008

Pozdravljene!

Nudim varstvo vašega otroka na mojem domu v Litiji. Varstvo se lahko začne ob petih zjutraj, pa do petih popoldan, po potrebi tudi dalj časa. Vašim malčkom bo poleg varovanja in igranja zagotovljena tudi topla prehrana. Za dodatne informacije se obrnite na moj e-mail naslov dragica1m@yahoo.com.

Značke
anglescina, au-pair, aupair, iščem, komercialnih, london, nudim, občasna, oglasov, otrok, varstva, varstvo, varuska

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 13:10.