Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 10.10.2015, 18:18
MIKO Uporabnik MIKO ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce MIKO
Član od: Jun 2008
Sporočila: 638
Privzeto Re: Javni dopis Telekomu Slovenije

Epilog:
v petek me je prijazen fant klical z Telekoma. Me prepričeval, da se lahko zmenimo prehod na drugi paket brez stroškov. Očitno se da če je volja. Sem pač povedal, da sem podpisal že pri T2 za tako ugodno ponudbo, katere mi telekom ne more dat, tako da sem se lepo zahvalil.

Še to:
Na T2 ne bom plačeval tako imenovan "paket na optiki". Res da je pri sedanjem(kot tudi modrem) ta postavka zaračunana v samem paketu, toda še vedno je na računu, da jo plačujem. Se mi zdi to enako kot da plačujem dvojno. Če je všteto v paketu naj je cena na paket, ne pa so pol neke postavke not ki jih ne razumem, saj so itak plačane v paketu.
Staro 10.10.2015, 18:25
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

Ali ni to postavko glede omrežnine zahteval regulator trga? Pomoje je zakonsko nujno da je posebaj.
Ko se v branžo vplete EU birokracija gre večinoma vse le navzdol. V SLO se je takrat praktično ustavila izgradnja optike. Le nekaj kozmetike se dogaja. Edino pri mobilni telefoniji znotraj TK je morda luč na koncu predora. A trnutno mi še ni jasno kako se bodo lokalne cene zaradi tega spremenile. Najverjetneje pa bomo kar naj bi operaterji izgubili z roamingom dodali lokalci.???
Staro 10.10.2015, 19:24
palceksmuk Uporabnik palceksmuk ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce palceksmuk
Član od: May 2008
Naslov: Maribor
Sporočila: 462

Citat:
Objavil-a MIKO Prikaži sporočila
Epilog:
v petek me je prijazen fant klical z Telekoma. Me prepričeval, da se lahko zmenimo prehod na drugi paket brez stroškov. Očitno se da če je volja. Sem pač povedal, da sem podpisal že pri T2 za tako ugodno ponudbo, katere mi telekom ne more dat, tako da sem se lepo zahvalil.

Še to:
Na T2 ne bom plačeval tako imenovan "paket na optiki". Res da je pri sedanjem(kot tudi modrem) ta postavka zaračunana v samem paketu, toda še vedno je na računu, da jo plačujem. Se mi zdi to enako kot da plačujem dvojno. Če je všteto v paketu naj je cena na paket, ne pa so pol neke postavke not ki jih ne razumem, saj so itak plačane v paketu.
Na T2 ni športklubov , zato je ceneje. Športa verjetno ne spremljaš!
Odgovorite s citatom
Staro 12.10.2015, 08:04
-JM- Uporabnik -JM- ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Dec 2008
Sporočila: 687

Citat:
Epilog:

Še to:
A ti imaš sedaj T2 na Telekomovi optiki ?
Odgovorite s citatom
Staro 12.10.2015, 08:07
Uporabnik

Ja, bom imel ja. Drugi teden mi priklopijo.
Staro 12.10.2015, 08:29
Uporabnik

Citat:
Ja, bom imel ja. Drugi teden mi priklopijo.
Pa je možno na Telekomovi optiki dobiti paket T4 MEGA, ker na Telekomovi optiki bi naj bil ta cenik: http://www.t-2.net/paketi/optika-ts
Odgovorite s citatom
Staro 12.10.2015, 13:11
ursarobi Uporabnik ursarobi ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Dec 2011
Sporočila: 884

Mene to zanima ali je to enkraten znesek ali poleg 46,90 ( tera 4 ) še vsak mesec 5€?

OPOMBA: Za naročnike na optičnem omrežju Telekoma Slovenije je potrebno doplačilo 5,99 EUR optičnega dodatka.
Odgovorite s citatom
Staro 12.10.2015, 13:46
Uporabnik

Citat:
Objavil-a ursarobi Prikaži sporočila
Mene to zanima ali je to enkraten znesek ali poleg 46,90 ( tera 4 ) še vsak mesec 5€?

OPOMBA: Za naročnike na optičnem omrežju Telekoma Slovenije je potrebno doplačilo 5,99 EUR optičnega dodatka.
To je mesečno doplačilo vendar ga novi naročniki, ki se vežejo za 24 mesecev ne plačajo (piše zgoraj)
Odgovorite s citatom
Staro 21.10.2015, 07:05
Uporabnik

Citat:
Objavil-a palceksmuk Prikaži sporočila
Na T2 ni športklubov , zato je ceneje. Športa verjetno ne spremljaš!
Sedaj so vsi Sportklubi tudi na T2, tako da ...
Odgovorite s citatom
Staro 21.10.2015, 19:42
Uporabnik

To pa je podn od podna, da ne morem drugače rečt.
Danes je bil preklop na T2(kjer moram rečt, da je prvi vtis več kot odličen!)

Telekom, mi je izbrisal mail na katerega dobivam račun, pa še kako storitev mam preko. In kako mi boste sedaj poslali račun? Papirnato obliko imam izklopljeno. Zanimivo, servisne strani pa delajo, kjer je not naveden tudi ta mail, katerega ste mi izbrisali.
Na srečo sem že vse zamenjal, toda sem mislil, sem da boste še naslov nekaj časa pustili glede na to da tja dobivam račune.

Telekom, pejdite si malo pogledat(in se učit) od T2. Vam lahko marsikaj pokažejo, kar bi kot bivši uporabnik siola si želel.

Bila je prava odločitev o menjavi.
Samo eno cvetko, da omenim. Kot novi uporabnik, so mi vklopli vse storitve brezplačno neke za 3 mesece, neke za mesec dni. Sem klical na podporo(kjer takoj dobim vezo), pa mi reče, da naj ne skrbim, ker po poteku ponudbe mi izklopijo zadevo, če pa želim nazaj, si jo lahko vklopim preko servisnih strani(ki so zelo dobro narejene) in šele takrat začnem plačevat.
Čist drugače kot na Telekomu, kjer ti veselo, tebi nič, meni nič začnejo računat, če pozabiš izklopit. Pri modrem pa moraš sam vkljapljat, hehe. Skregano z logiko.
Odgovori

Značke
dopis, javni, slovenije, telekomu

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Optika (FTTH) in FTTN za leto 2014 pri Telekomu Slovenije uporabnastran O storitvah 0 14.04.2014 09:50
Optično omrežje Telekoma Slovenije Mislim O storitvah 45 09.05.2013 13:11
tema za društva - obveščanje, razstave, sterilizacija, peticije ... Snif Živalski svet 208 24.02.2012 21:50
Hare Krišna postala uradna religija Republike Slovenije jagy Religija in filozofija 3 02.04.2008 02:11
Banka Slovenije in SDS biz Slovenija 9 19.03.2007 08:43

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 12:23.