Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 10.09.2006, 09:48
MrBoombastic Uporabnik MrBoombastic ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce MrBoombastic
Član od: Apr 2006
Sporočila: 279
Privzeto Naroči Trio in prihrani

Še ena marketinška: "Vsi naročniki paketov Solo, Duo, Duo študent ali Duo podjetnik, ki se bodo v času od 1. 9 . do 15. 10. 2006 odločili za prehod na paket Trio, bodo prve tri mesece naročnino na paket Trio plačevali po "stari" ceni (ceni paketa, ki so ga imeli pred prehodom na Trio)."
Staro 21.09.2006, 09:20
Cavallo Uporabnik Cavallo ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Cavallo
Član od: Jan 2004
Sporočila: 384
Privzeto Re: Naroči Trio in prihrani

Ja lol :D Jest sem naročil 1.9.2006 TRIO paket in do zdaj še duha in sluha ne. Včeraj sem klical in so celo še izgubili moje naročilo. Nevem kaj delajo tam. No kar se tiče tega kar ponujajo. Zgleda da bom čakal do konca leta in z tem popustom nebo nič :D Dobra marketinška potzea ja
Staro 22.09.2006, 15:14
1mb-lol Uporabnik 1mb-lol ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce 1mb-lol
Član od: Dec 2005
Sporočila: 28

Zato sm se pa jst odloču za konkurenco čez 1mesec mi poteče pogodba in bi tudi jaz imel ta TV, ker sem vidu pr sosedih in sem pozitivno presenečen

Gremo tehnologija gremo :D
Staro 22.09.2006, 15:16
Cavallo Uporabnik Cavallo ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Cavallo
Član od: Jan 2004
Sporočila: 384

BOš pa kr neki casa caku da bos dobu :D Jest sem 1.9 narocu TRIO sosedu sem pa pred tednom pa pol narocu trio in on je ze dobu in mu vse dela men pa se nic :D
Staro 22.09.2006, 16:55
Novinec

Kaj se bol splača T2 al Siol? Razlika je v ceni sam mene zanima predvsem kvaliteta... ne da bom jst šou k T2 pa mi zamoril do daske v 1 mescu in se bom že odjavu :D

Videl sem pa dons kako zgleda Siol trio na dveh televizijah pri sosedu in 1mb paket... morm rečt WOOOOOOW navdušen sem bil

impressive wd siol :D sam cena je mal dražje ker morš dodatni tv plačat 33.000 kar je relativno drago, ker pr konkurenci je đžabe :D

Nazadnje uredil 1mb-lol : 22.09.2006 ob 17:12.
Odgovorite s citatom
Staro 22.09.2006, 17:22
SloCop Uporabnik SloCop ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce SloCop
Član od: Mar 2004
Sporočila: 2.684

Citat:
Objavil-a 1mb-lol
Kaj se bol splača T2 al Siol? Razlika je v ceni sam mene zanima predvsem kvaliteta... ne da bom jst šou k T2 pa mi zamoril do daske v 1 mescu in se bom že odjavu :D
Razlike:
Siol;
+ Malo daljši doseg ADSL 2+ kot VDSL, max sprejem do dveh TV kanalov hkrati, meni se kot prednost zdi tudi PPoE dostop, slabost je vsekakor 24 mesečna vezava.

T-2
+ Ni vezave, VDSL ima manjši doseg, vendar višje hitrosti kjer so za to dani pogoji.Tu so nekoliko cenejši pogovori v telekomovo omrežje ampak ima pa Siol ze 120 minut vključenih v ceno, če so tehničnih preprek uporabnik lahko dosega večje hitrosti in spremlja več kot samo 2 različna TV programa. Pri višjih hitrostih se veča tudi razlika v ceni v primerjavi s Siolom, v prid T2.

Tehnična pomoč obeh je bolj kot ne na psu, čakanje in čakanje nato pa študent ki al ima povn kufer vsega in komej čaka da gre domov al pa nekdo ki nima pojma zakaj je tam.

Jaz sem se odločil za Siol, sicer res da ne morem met T2 ampak, bi se tako odločil tudi če bi bil T2 možen. Vsaj dokler ni velikih razlik v ceni. Mi pač precej pomeni PPoE. Težave imate pa oba tako kot tudi uporabnike ki jim vse deluje tip top.

Odloči se sam, morda povohaj še ponudbo volje, je zanimiva še posebno če si blizu njene centrale.
Odgovorite s citatom
Staro 22.09.2006, 17:34
Banned

Citat:
Objavil-a 1mb-lol

Videl sem pa dons kako zgleda Siol trio na dveh televizijah pri sosedu in 1mb paket... morm rečt WOOOOOOW navdušen sem bil

impressive wd siol :D sam cena je mal dražje ker morš dodatni tv plačat 33.000 kar je relativno drago, ker pr konkurenci je đžabe :D
Pri konkurenci moraš takisto kupit dodatni Amino ali pa ga za 500/mesec vzames v najem
Odgovorite s citatom
Staro 22.09.2006, 17:40
kitl Uporabnik kitl ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce kitl
Član od: Sep 2004
Sporočila: 1.155

SloCop-opove izkušnje so take moje so pač drugačne. Odziv tehnikov zelo hiter 3 ure po prijavi napake 2 tehnika pred hišo zadeva je 100% stabilna cena je nižja in kar me je najbol pritegnilo je uplaod dosti večji kot na Siolu. TV lahko rečem, da je iz EPG vmesnikom dosti bolj napredna kot Siolova modernejši meniji slika je čistejša VOIP telefon tu je pa razlika očitna glas je čist brez prekinjenja škrtanja in ne delovanja. Vglavnem T2 in Siol sta si po kvaltiteti enaka v mojem priemru samo, da ima T2 to prednost večji bandwith, kar mu potem tudi omogoča dosti večji manevrski prostor kot si ga lahko privošči Siol iz ADSL-jem.
Staro 22.09.2006, 19:27
Novinec

Hvala za vse odgovore

Odloču se bom najprej verjetno za T2, ker itaq ni 24mesečne vezave in u bistvu nimam kaj izgubiti... če mi po pol leta tv in net ne bo deloval zadovoljivo se bom pač preselil nazaj na Siol.

Razlika je pa itaq v ceni, ker za 2 Tv-ja in internet pride vse skupaj 7.000 tisočakov. Siol pa vemo koliko je cena

Če me T2 razočara Siol here i come...

Lp
Staro 23.09.2006, 08:39
Banned

Citat:
Objavil-a kitl
SloCop-opove izkušnje so take moje so pač drugačne. Odziv tehnikov zelo hiter 3 ure po prijavi napake 2 tehnika pred hišo zadeva je 100% stabilna cena je nižja in kar me je najbol pritegnilo je uplaod dosti večji kot na Siolu. TV lahko rečem, da je iz EPG vmesnikom dosti bolj napredna kot Siolova modernejši meniji slika je čistejša VOIP telefon tu je pa razlika očitna glas je čist brez prekinjenja škrtanja in ne delovanja. Vglavnem T2 in Siol sta si po kvaltiteti enaka v mojem priemru samo, da ima T2 to prednost večji bandwith, kar mu potem tudi omogoča dosti večji manevrski prostor kot si ga lahko privošči Siol iz ADSL-jem.

Najprej pišeš kako je na T2 vse boljše, potem pa da sta storitvi enaki V večini napisanega se sicer strinjam, še vedno pa trdim da so na T2 večji kekci kot na Siolu torej govorimo o helpdesku. Vsaj po mojih izkušnjah.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
naroči, prihrani, trio

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 23:50.