Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Potovanja

Potovanja potovanja, izleti, nasveti, potopisi ...

Orodja za teme
Staro 23.05.2005, 10:54
ed
Guest
Sporočila: n/a
Privzeto

Citat:
quote:Originalna objava mrjerry

Citat:
quote:Originalna objava ed

...za Djerba Jasmina sem za 4. člansko družino pri Intelekti vplačal za 14 dni 310.000 sit !!! (...kompletno vse s taxami...). Za Penelope Beach bi nas prišlo cca. 480.000 torej. Torej, če je hotel urejen, čist z dobro hrano zakaj le bi dajal toliko več. Ne velja seveda za vas, ki ne sprašujete o ceni, toda... Povem, ko pridemo nazaj. Pred leti sem bil v Hammametu, hotel Dar Khayam, takrat cenovno predzadnji, pa vseeno super, če bo tu isto...LP
Ja, to je druga zgodba potem. Ker sem placal samo zase, me je prisla razlika okrog 15, 20 K SIT (za 1 teden), zato sem pac dal tistih 20 zraven. Ko bom moral placevati dopust se drugim, bom tud sam imel drugacne kriterije, o tem sem preprican. Ce pa naslednjic das se zraven podatke o tem, koliko ljudem bos placal dopust, se bom potrudil in odgovoril tako, da ne bom provociral zolcnih izpadov o tem, kako eni ne gledamo na ceno. Vprasal si pac, kaksen je hotel in dobil si odgovor. Ce je pa tvoj edini kriterij cistoca in hrana, sem preprican, da lahko na Djerbi dobis se cenejsega od Jasmina. Konec koncev imajo 110 hotelov.
...ne bit nervozen, saj ni bilo mišljeno nič slabega, kdor ima dost denarja naj bo srečen in pač uživa v tem. Poanta tega razgovora je le v tem, da se bodočim turistom pomaga pri njihovi odločitvi kam in kako. Na hrvaškem, v Grčiji... se npr. večkrat naserješ, če izbereš cenejši hotel, za Tunizijo upam da to ne velja (!?), torej vaši predlogi in mnenja...LP
Staro 25.05.2005, 14:42
izi-dule
Guest
Privzeto

z dekletom se odpravljava na Djerbo povsej vrjetnosti v Vincci Djerba resort 4*pa me zanima kakšne izkušne imate (če jh mate?) s tem hotelom oz kerga najbl priporočate!?('')

IZI hvala
Staro 25.05.2005, 23:54
d_streets Uporabnik d_streets ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce d_streets
Član od: Nov 2004
Sporočila: 1.805
Privzeto

Citat:
quote:Originalna objava Matilda

V Tunisu je hrana v glavnem zelo dobra, ne glede na ceno aranžmaja.
Cena se pa prav gotovo pozna v opremljenosti hotela. Njihove tri zvezdice vsekakor niso naše tri zvezdice. Je pa lahko hotel poceni in čist ali pa obratno.

Citat:

...nekdo je izrekel frazo o kolkor dnarja tolko muske, pa me zanima kaj je s tem mislil...udobje ???...zabava???...???
Ali je kdo že bil v Djerba Jasmina...vtisi...Hvala !
Matilda... pa Yasmina ni v Tunisu...
Poleg tega pa glede vodičk... jaz osebno poznam punce ki tam vodijo in če niso novinke opravljajo svoje delo več kot korektno. Slišal sem same slavospeve na njihov račun, še celo takrat ko so gostje npr. hotel posrali.
Saj se kdaj zgodi kaj, kar ni tako kot bi moralo biti ampak vsi ljudje delamo napake, zato ne prosim vse enačit in posploševat.
Po mojih (bogatih) izkušnjah da Intelekta velik povdarek na servis na destinaciji, zato je posledično vedno več vodnikov na vsaki destinaciji (2-3).
Pa povej kera druga agencija ima to tako pošlihtano...

Rock 'n' roll!!!
Staro 26.05.2005, 00:14
idrijcan
Guest
Privzeto

kdo opazil kšno ugodno varianto za Djerbo?
Staro 26.05.2005, 12:46
izi-dule
Guest
Privzeto

Idrijčan! Teh ponudb za Djerbo je miljon,pa vrjamem da boš saj kj najdu,sploh tiste last minute-lih zj mej punca klica la k je rekla da do 09.06.2005 djerba plača eden,gresta Dva (menda tut all inclusive)Uglavnem glej tiste ponudbe z odhodoh čez prbližn 10,15 dni kso ful pocen

DULE
Staro 27.05.2005, 09:37
mrjerry Uporabnik mrjerry ni prijavljen
Pacijent
Prikazne slike uporabnika/ce mrjerry
Član od: Aug 2003
Sporočila: 28.321
Privzeto

Citat:
quote:Originalna objava izi-dule

z dekletom se odpravljava na Djerbo povsej vrjetnosti v Vincci Djerba resort 4*pa me zanima kakšne izkušne imate (če jh mate?) s tem hotelom oz kerga najbl priporočate!?('')

IZI hvala
As I said: imam izkusnje z enim drugim 4* hotelom in nimam niti ene negativne kritike. Ne mors sicer pricakovat 4* tako, kot v Evropi (kjer imamo seveda tudi cene visje). Odstopanja od 4* standarda so pa predvsem v velikosti sobe. Vse ostalo (hrana, bazeni, bari, postrezba, dodatne aktivnosti (tenis, basket, fuzbal, vaterpolo, mini golf, ping pong... v sklopu hotela)) pa vrhunsko.

Kar sem videl na ven in splosen vtis: hoteli z vec * so predvsem vecji, zato je pac vec moznosti za ugodje. Imajo vec sob, zato je v jedilnici lahko vec razlicne hrane, vecji bazen, vec sportnih aktivnosti, itd. Na kratko: bolj fancy zgledajo.
Staro 01.06.2005, 13:38
Uporabnik
Privzeto

Vincci je zlo v redu. Če ga vzameš ne boš nič narobe naredil.
Večina hotelov 4* na Djerbi je dobrih do zelo dobrih.

Rock 'n' roll!!!
Staro 02.06.2005, 14:02
Matilda Uporabnik Matilda ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Matilda
Član od: May 2002
Sporočila: 577
Privzeto

A da Jasmina ni v Tunisu. Ne štekam štosa. Majkemi.

Če ti deklice poznaš osebno in si imel z njimi dobre izkušnje si pač dobro naletel. Jaz sem bila z Intelekto trikrat in so bili vodiči pač podenj. Zakaj sem šla trikrat - ker so poceni. Se kaj pritožujem - ne, ker se pač znajdem po svoje in če pač vodiča popravljam pri nekaterih zgodvinskih dejstvih....je malce smešno - pa se nasmejem. Posplošujem - morda, tako kot ti.
Bacio.

Citat:
quote:Originalna objava d_streets

Citat:
quote:Originalna objava Matilda

V Tunisu je hrana v glavnem zelo dobra, ne glede na ceno aranžmaja.
Cena se pa prav gotovo pozna v opremljenosti hotela. Njihove tri zvezdice vsekakor niso naše tri zvezdice. Je pa lahko hotel poceni in čist ali pa obratno.

Citat:

...nekdo je izrekel frazo o kolkor dnarja tolko muske, pa me zanima kaj je s tem mislil...udobje ???...zabava???...???
Ali je kdo že bil v Djerba Jasmina...vtisi...Hvala !
Matilda... pa Yasmina ni v Tunisu...
Poleg tega pa glede vodičk... jaz osebno poznam punce ki tam vodijo in če niso novinke opravljajo svoje delo več kot korektno. Slišal sem same slavospeve na njihov račun, še celo takrat ko so gostje npr. hotel posrali.
Saj se kdaj zgodi kaj, kar ni tako kot bi moralo biti ampak vsi ljudje delamo napake, zato ne prosim vse enačit in posploševat.
Po mojih (bogatih) izkušnjah da Intelekta velik povdarek na servis na destinaciji, zato je posledično vedno več vodnikov na vsaki destinaciji (2-3).
Pa povej kera druga agencija ima to tako pošlihtano...

Rock 'n' roll!!!
Staro 03.06.2005, 08:34
Uporabnik
Privzeto

Nevermind...

Jasmina pa vseeno ni v Tunisu, ampak na Djerbi.

Rock 'n' roll!!!
Staro 07.06.2005, 13:00
ed
Guest
Privzeto

...naj raje še kdo kaj pove o svojih izkušnjah, pa tudi npr. kdaj napitnina, koliko...kateri izleti so naj...

Značke
djerba

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 09:07.