Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 19.08.2006, 09:44
SloCop Uporabnik SloCop ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce SloCop
Član od: Mar 2004
Sporočila: 2.684
Privzeto Re: SIOL TV in bele črtice na enkranu

Eno vprašanje in potem morda malo nora ideja.......

A amino ti skos laufa? Tudi ko imaš TV ugasnjen?
Če ne izklopiš amina (ne mislim iz elektrike ampak samo uganeš da ne strima programa), pa še če ga imaš na kakšnem čudnem prostoru je mogoče krivo to da se preveč segreje in ga potem biksa?

Za ene 10 minut ga izklopi iz stroma pa nato probaj če ti v roku recimo 5 minut dela črtice.

Dekodiranje MPEG2 TS toka ni tako nedolžno opravilo.........
Odgovorite s citatom
Staro 19.08.2006, 09:57
janibani Uporabnik janibani ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2006
Sporočila: 41

kabel ni, ker sem probal na compozitni vhod na TV priklopit z drugim kablom pa je blo isto
rezanje slike na orf 1 - a to imava res samo midva z mirotom74 , drugi tega nimate? (mogoče zato ker sva blizu avstrije doma
Odgovorite s citatom
Staro 19.08.2006, 10:03
miro74 Uporabnik miro74 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Oct 2005
Sporočila: 510

Sm probal z dvema aminotoma.

Drugače pa mam modem na servisu ker je freezal (nadomestni ok), SiolTV mi včasih bolj al majn kocka, pa še te črte. Brez komentarja.
Odgovorite s citatom
Staro 19.08.2006, 18:39
uporabnik2 Uporabnik uporabnik2 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jan 2005
Sporočila: 367

Citat:
Objavil-a miro74
Evo zdej jih je na ORF polno. Vsako sekundo. Kolk je videt na screenu je pri črtici slika pomal+knjena v desno. Pa kdaj bote uredili to rezanje slike.
Iz prejšnih postov nisem čisto razumel: a gre za bele (lahko bi rekli črno-bele) črtice na vrhu slike, čist v prvi eni ali dveh vrsticah?
Odgovorite s citatom
Staro 19.08.2006, 21:53
J_O Uporabnik J_O ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Feb 2006
Sporočila: 264

Citat:
Objavil-a janibani
kabel ni, ker sem probal na compozitni vhod na TV priklopit z drugim kablom pa je blo isto
rezanje slike na orf 1 - a to imava res samo midva z mirotom74 , drugi tega nimate? (mogoče zato ker sva blizu avstrije doma
Nimata samo vidva te težave. Jaz sem na te čtice opozarjal že pred mesecem in pol.
Zamenjal tudi Amino, pa ni nič drugače. Kable sem tudi menjal.
Odgovorite s citatom
Staro 19.08.2006, 22:07
BibaLezej Uporabnik BibaLezej ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2006
Sporočila: 1

že nekaj časa spremljam to temo, te črtice so bile vidne tudi na našem televizorju, ko smo še imeli SIOL
TV. Nič ni pomgalo številno klicanje na help desk, preverjanje linije preko telekoma, črtice niso hotele izginiti.Problem je iziginel šele potem, ko smo prešli na T-2. Nič več črtic, nič več kock in štekanja
Odgovorite s citatom
Staro 20.08.2006, 07:30
Novinec

Citat:
Objavil-a BibaLezej
že nekaj časa spremljam to temo, te črtice so bile vidne tudi na našem televizorju, ko smo še imeli SIOL
TV. Nič ni pomgalo številno klicanje na help desk, preverjanje linije preko telekoma, črtice niso hotele izginiti.Problem je iziginel šele potem, ko smo prešli na T-2. Nič več črtic, nič več kock in štekanja
torej rešitev je......
Odgovorite s citatom
Staro 20.08.2006, 17:11
celko100 Uporabnik celko100 ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 15

Črtice so pri meni full bolj opazne kot na posnetku, ki ga je dal uporabnik, prav tako sem zopet negativno presenečen na kakovostjo slike na SLO2, ko sem gledal košarko! Ko začnejo teči vidiš popačeno sliko zaradi prepočasne linije saj je slika polna kvadratkov od mpeg2 kodiranja. Resno razmišljam o prekinitvi pogodbe za penale pa se bodo obrisali pod nosom, ker v tem primeru gre za STVARNO NAPAKO. Zadeva katero sem kupil ne izpolnjuje tistega, kar so obljubljali!
Odgovorite s citatom
Staro 20.08.2006, 21:44
Ribak Uporabnik Ribak ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2006
Sporočila: 2

POPOLNOMA SE STRINJAM S TEBOJ!!! Kakšen pa imaš prenos podatkov na parici (Mb/s)? Če imaš Sagema, lahko to vidiš, če klikneš v Sagemovih nastavitvah na gumb QUICK STATUS in odčitaš v zgornjem desnem kotu Downstream Rate?

LP Jernej
Odgovorite s citatom
Staro 21.08.2006, 11:47
Novinec

pa to ja ni več res, črte kocke, glas šteka, internet ne dela, ne morem dostopat do nastavitev Sagema, šele po tretjem resetu.....
dvignili so mi hitrost na 13MB, prejšn teden zmontirali novo omarico za telefon, obakrat so mi rekli da zdaj pa bo v redu
PA NI !!!!!
evo tut jaz se najbrž ne bom več šel, oz. se bom šel drugje in to po 6. ali 7. letih zvestobe SiOL-u
velika žalost za eno takšno firmo kot je SiOL,sploh pri vsem njegovem oglaševanju trio paketa

največja finta je pa da delam v podjetju kjer tržimo SiOL-ove storitve, torej moram strankam ponujati nekaj kar vem da ne dela in s čimer niti sam nisem zadovoljen
23,24 in 25 avgusta so izobraževanja na Cigaletovi, bom jim kr lepo malo povedal...
ŽALOST !!!!!

Nazadnje uredil janibani : 21.08.2006 ob 11:51.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
bele, črtice, enkranu, siol

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 01:48.