Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 05.09.2014, 08:10
MIKO Uporabnik MIKO ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce MIKO
Član od: Jun 2008
Sporočila: 638
Privzeto Re: Novi paketi optika ?

Citat:
Objavil-a cveto Prikaži sporočila
Tudi uporabniki na bakru smo plačniki storitev. Bi bilo pošteno da bi tudi nam odprli pipico...

lp
Sem prepričan, da bi, če bi omrežje to preneslo.
Staro 05.09.2014, 09:42
mnheia Uporabnik mnheia ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce mnheia
Član od: Nov 2011
Sporočila: 852

Citat:
Objavil-a MIKO Prikaži sporočila
Sem prepričan, da bi, če bi omrežje to preneslo.
Ne govori nekaj na pamet.

Nazadnje uredil mnheia : 05.09.2014 ob 09:47.
Odgovorite s citatom
Staro 05.09.2014, 10:56
l0jzi17 Uporabnik l0jzi17 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2006
Sporočila: 109

Vidim da ste spremenili in vsem na optiki dali tako lepo gesto in ponudili vsem 100mb /20
Zdaj pa bi lahko vsem uporabnikov vdsl2 katerim je omogočeno in izvedljivo od paketov top trio naprej ponudili vsem 20/5 to bi bilo pravično, kajti veliko uporabnikov je omejeno z samo 2 mb uploada upam da se bo to čimprej kaj spremenilo.

Na upanje na tako spremembo Vdsl2 hitrosti ampak pomoje šele čez 2 leti ali več na žalost !!!

Na upanje, ki je nemogoče !!!
Pa kao da veliko uporabnikov preveč oddaljenih od central ponudite jim za isto ceno(paketa trio) lte povezavo ki bi zlahka dosegala 20/5 ostalo bi bilo za televizijo na adsl liniji sam predlog.

Še ena opcija

LP

Nazadnje uredil l0jzi17 : 05.09.2014 ob 12:12.
Odgovorite s citatom
Staro 05.09.2014, 11:22
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

Zs VDSL bi morala biti ciljna vrednost 25MB kolikor znašajo 4 mini HD. Kjer seveda to gre skozi.
Staro 05.09.2014, 11:42
goran1111 Uporabnik goran1111 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2007
Sporočila: 962

Citat:
Objavil-a l0jzi17 Prikaži sporočila
Zdaj pa bi lahko vsem uporabnikov vdsl2 katerim je omogočeno in izvedljivo od paketov top trio naprej ponudili vsem 20/5 to bi bilo pravično, kajti veliko uporabnikov je omejeno z samo 2 mb uploada upam da se bo to čimprej kaj spremenilo.
Na upanje na tako spremembo Vdsl2 hitrosti ampak pomoje šele čez 2 ali več na žalost !!Na upanje, ki je nemogoče !!!

LP
Si pa skromen z 20/5. Fora je v tem, da v večini gospodinjstev gredo zelo velike hitrosti tudi po bakru. Do razdalje 2 km pravijo nekateri da čez 40Mb. Realno pa je večina naselij v tem radiju. Torej bom drzen in za isto ceno zahteval isto. Dajte nam vsem paket DO 100/20. In kolikor komu vleče pač vleče. Mogoče bo kdo to celo dosegel, če že ima modem v centrali. Vsi ostali pa bomo veseli s tem kar bomo dobili, ker pač po kablu več ne gre in to razumemo. Nekdo bo ime 60/30, drugi 20/5, tretji pa 10/1. Recimo. Ne pa da imam z doplačilom 20/5, delalo mi je pa brez problema 40/20. Drugi pa za isti denar dobi 100/20. Meni pa to kao ne gre... Pol pa mi dajte toliko kot gre.

Pa še ena stvar za Telekom. V bodoče, če nekdo po celem naselju prekopa ulice do hiš (v hiše), blokov, in ja tudi 10 nadstropno stolpnico imamo, in vas pokličemo za polaganje optike naj ne bo odgovor, da vam ni v interesu. Ampak se spravite in položite teh nekaj kilometrov kabla. Ker Telemach ga je. In me zanima koliko denarja boste dobili od vseh, ki bodo šli? Ker verjetno nebo minilo dosti let pa si boste lahko te svoje kable odpeljali ker med nami nebo interesa...

Nazadnje uredil goran1111 : 05.09.2014 ob 13:51.
Odgovorite s citatom
Staro 05.09.2014, 11:52
-JM- Uporabnik -JM- ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Dec 2008
Sporočila: 686

Citat:
Objavil-a 080 Tehnična pomoč Prikaži sporočila
To velja samo za uporabnike na optičnem omrežju Telekoma Slovenije. Vaše vpraševanje glede paketov na VDSL pa sem posredoval naprej.

Lp Jernej
Zopet zavajanje. Lepo napišite da to velja za naročnike na optiki, ki imajo tudi top trio. Ker ostali na optiki očitno nimamo te hitrosti.
Odgovorite s citatom
Staro 05.09.2014, 11:58
g33k Uporabnik g33k ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Feb 2012
Sporočila: 1.023

Citat:
Objavil-a rock Prikaži sporočila
Zs VDSL bi morala biti ciljna vrednost 25MB kolikor znašajo 4 mini HD. Kjer seveda to gre skozi.
Odgovorite s citatom
Staro 05.09.2014, 12:13
goran1111 Uporabnik goran1111 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2007
Sporočila: 962

Citat:
Objavil-a rock Prikaži sporočila
In kakšna bi po tej logiki bila ciljna vrednost za optiko? 5/5? Ker tv je ločen od interneta... A na tvju res rabimo 200 programov? Ko sem jaz odraščal sem jih imel tri. In niso bili ločeni na dokumentarce, filmske, otroške, športne, informativne... Imel sem SLO1 in dva avstrijska. Še črnobelo televizijo smo imeli.

Sploh se ne gre za to kar potrebujemo. Gre se za to kar si želimo imeti, kar je možno imeti in da za to plačujemo. In na bakru ne dobilo tega.
Odgovorite s citatom
Staro 05.09.2014, 12:36
AlienRex Uporabnik AlienRex ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce AlienRex
Član od: Feb 2002
Naslov: Texas -> Mala Jerebika
Sporočila: 311

Citat:
Objavil-a -JM- Prikaži sporočila
Zopet zavajanje. Lepo napišite da to velja za naročnike na optiki, ki imajo tudi top trio. Ker ostali na optiki očitno nimamo te hitrosti.
Se pridružujem mnenju in sprašujem zakaj nekateri naročniki na optiki (konkretno naročniki na stari paket Trio) nimamo te hitrosti?

Isaac Asimov
Odgovorite s citatom
Staro 05.09.2014, 12:53
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

Citat:
Objavil-a goran1111 Prikaži sporočila
In kakšna bi po tej logiki bila ciljna vrednost za optiko? 5/5? Ker tv je ločen od interneta... A na tvju res rabimo 200 programov? Ko sem jaz odraščal sem jih imel tri. In niso bili ločeni na dokumentarce, filmske, otroške, športne, informativne... Imel sem SLO1 in dva avstrijska. Še črnobelo televizijo smo imeli.

Sploh se ne gre za to kar potrebujemo. Gre se za to kar si želimo imeti, kar je možno imeti in da za to plačujemo. In na bakru ne dobilo tega.
Jap. Živeti se da brez neta in TV. brez telefona tudi gre.

Na optiki so paketi "DO" in variabilni internet glede na vključene TV nesmiselni. Torej smisel je naročen internet in TV, ki se ne šteje v naročeno kvoto. Ne moremo primerjat XDSL in optike.

Meni je vseeno, če je miljon programov ali pa le tistih 15 v HD, ki jih gledam. Več kot toliko dvomim da jih bom kdajkoli imel v privat listi. Izbral bom tisto kar me zanima. In ja en faktor je tudi da (skoraj) ni reklam.
Tud jaz sem kot mulc vsako popldne gledal Knightridrja in podobno v tistem terminu na ORF. Pa seveda F1 in podobno je priletelo prek Karavank. Danes pač raje pogledam soliden dokumentarec kot novodobne serije ali filme.
4 TV na gospodinstvo pa dandanes niso nek nenavaden pojav. V zakup je treba vzeti tudi to, da je treba STB izklopit če hočeš gledat na drugem. In ja tu je seveda IPTV prek PC, ki gre tudi v kvoto prenosa. TVIN je v browserju milorečeno smotan in je nemogoče nekaj spremljat in zraven kaj počet - na PC seveda (kvačkat po forumuh).
Odgovori

Značke
novi, optika, paketi

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Optika v Šmarju-Sap nescafe O storitvah 0 24.11.2013 12:51
novi paketi internetnih povezav codeguru O storitvah 10 14.04.2011 18:39
Novi (verjetno dražji) TV paketi jaznanetu SiOL TV 16 27.09.2010 13:45
Optika in delovanje Kingsix O storitvah 12 22.04.2010 06:18
Se nam v kratkem obetajo novi paketi? ali_baba O storitvah 22 20.01.2007 14:47

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 14:05.