Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 06.10.2006, 01:31
Maj Uporabnik Maj ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Maj
Član od: Dec 2005
Sporočila: 100
Privzeto Re: Čas email

Pa naj imajo arhivirano saj itak sporočil ne znajo prebrati, če jih bodo pa brali bodo pa vsaj morali najeti nekaj Slovencev, da bodo to počeli in nam zmanjšali brezposelnost.

Siol ne samo, da bere sporočila ampak celo pošiljajo naokrog kdo je lastnik ip številke, preko katere se je napisal nek email,....

Hvala lepa za tak email še navadna pošta je boljša.

Lp
Odgovorite s citatom
Staro 06.10.2006, 07:39
synopsis Uporabnik synopsis ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2006
Sporočila: 24

@Maj

katastrofa! Kaksne vn meces...ne znajo prebrat..lool..pa kaj mislis, da govoris izumrli jezik?!? Se predobro znajo prebrat in to v tako kratkem casu in brez najetja slovencev...Kar pa se tice gmaila...je sicer ok, samo cez domac naslov ga pa ni...
Odgovorite s citatom
Staro 06.10.2006, 12:56
tomazz Uporabnik tomazz ni prijavljen
Super Moderator
Prikazne slike uporabnika/ce tomazz
Član od: Feb 2003
Sporočila: 93

Maj: podatki se posiljajo samo na uradno zahtevo sodisca, misls da ce bo google dobil zahtevo da razkrijejo IP posiljatelja, da ga pa ne bodo?

Bi pa te prosil, da posljes na Siol vse podatke o teh zadevah, za katere trdis da se dogajajo, se bo sigurno ustrezno ukrepalo, ce so tvoje trditve resnicne.
Odgovorite s citatom
Staro 06.10.2006, 15:33
dal Uporabnik dal ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Apr 2002
Sporočila: 990

In kako SiOL-ovim zaposlenim uspe prebrati vsa sporočila? Še jaz komaj preberem vso svojo pošto, SiOL pa ima več kot 100.000 uporabnikov.

Za iskanje, s katerega IP-ja je bil poslan nek e-mail, pa ponavadi vsebine sporočila ni potrebno prebrati. Tudi to, kdo je lastnik neke IP številke, se lahko izve na različne načine.

Da te še malo prestrašim - Google investira veliko denarja v programsko opremo za prevajanje in analiziranje besedil. In Gmail vsa tvoja sporočila prebere, da ti lahko na desni pokaže ustrezne oglase.
Odgovorite s citatom
Staro 07.10.2006, 09:48
Pripravnik

Tomazz niti slučajno ni bilo zahteve sodišča, nekomu je bilo pač malce dolgčas in je dobil moje podatke, maile,... in to samo zaradi nekega mojega pisanja.

Zadeva je že šla na sodišče in če ne bo prej zastaralo bom o tem lahko kaj več napisal čez ene par let ko bo morda dokončno rešeno.

Vsekakor tudi zaradi takih stvari Siolu niti malo ne zaupam in mi na kraj pameti ne pade, da bi še za email uporabljal Siol.

Američani pa mislim, da več delajo na prevajanju iz arabščine kot pa iz neke slovenščine, kjer še Slovenci sami ne zanmo narediti nekege dobrega prevajalnika ga bodo pa Američani pa tudi če ga bodo jim moje dopisovanje ne bo prav nič zanimivo, ker nisem terorist ampak samo človek, ki rad kaj napiše pa čeprav gre to komu tudi zelo v nos.

Gmailovih reklam pa niti ne opazim.
Na živce mi gredo le te Siolove flash reklame čez cel monitor.

Ne vem ampak kdor da tako reklamo pa ni pri pravi pameti.
Pri meni doseže ravno nasprotni učinek in prav nazadnje bom kupil tisti izdelek, ki rabi tako reklamo.
Kot drugič pa se močno izogibam stranem, ki predvajajo take reklame in pač izgubijo ugled in obiskanost.

Lp
Odgovorite s citatom
Staro 09.10.2006, 16:57
clutch Uporabnik clutch ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2006
Sporočila: 95

Kako so ti pa vdrli v postni predal?
Odgovorite s citatom
Staro 09.10.2006, 23:18
Pripravnik

Saj niso vdrli v pravem pomenu ampak je pač nekdo ki ima na Siolu dostop do teh podatkov le te brez kakršnekoli pravne podlage pridobil in vse skupaj posredoval naprej vključno tudi z ip številkami ter imenom, ki se skriva za vsemi temi številkami,...

Skratka Slovenija je zelo majhna in skoraj vsak pozna koga na Telekomu ali Siolu in potem ni več daleč do zlorabe.

Zato je vsaj emaile dobro imeti dodatno zavarovane s tem, da uporabljaš kakega tujega ponudnika, kjer nima ravno vsakdo vez, pa tudi sistem ščitenja osebnih podatkov se mi zdi, da je krepko boljši.

Lp
Odgovorite s citatom
Staro 10.10.2006, 07:55
M.T. Uporabnik M.T. ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jul 2006
Sporočila: 253

Mah sm si reku, da Maju ne bom več odgovarju (zakaj ne obstaja gumb IGNORE!?!)

Sam tole je pa res višek napletanja zgodbic...sam da dokažeš svoje pa nema veze kok se lagat pa kok se zmišljevat pa še malo obtoževat da ne bo dolgčas...

Ker če pa ma dejasnko kdo interes tebi brskat po pošti....pol pa očitno res vsem brskajo...

...kdo že? Jst trdim da študenti na nočni...!!!

Nič siol...se vidmo na sodišču!!!

:D
Odgovorite s citatom
Staro 10.10.2006, 09:59
Ipod Uporabnik Ipod ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Ipod
Član od: Mar 2006
Naslov: Down Under
Sporočila: 321

Maj: mislm, da se nimajo časa s tabo ukvarjat pa tvoje e-maile brat...
Je pa paranoja zelo pogosta zadeva v sofobnem svetu.
Staro 10.10.2006, 12:21
SloCop Uporabnik SloCop ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce SloCop
Član od: Mar 2004
Sporočila: 2.684

Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
Čas, email

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 13:44.