Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 11.06.2007, 22:03
miro74 Uporabnik miro74 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Oct 2005
Sporočila: 510
Privzeto Re: Polno razvezan dostop in ISDN

No preverite še to, da niste pri računu za mesec maj za PSTN/ISDN dobili še zaračunane naročnine za junij (naročnina se pri telekomu zaračunava mesec vnaprej) kot jaz, pa ISDN-ja nimam več od sredine maja. Dobit morate račun samo za stroške klicev.

Aja pa reklamiral sem račun za mesec april, da mi vrnejo polovico naročnine za maj.

Nazadnje uredil miro74 : 11.06.2007 ob 22:06.
Odgovorite s citatom
Staro 11.06.2007, 22:31
ingvarl Uporabnik ingvarl ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2006
Sporočila: 32

V kakšnem roku je potrebno reklamirati račun?
Odgovorite s citatom
Staro 12.06.2007, 01:23
jagy Uporabnik jagy ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2006
Sporočila: 45

V 15 dneh, piše na vsakem računu.
Odgovorite s citatom
Staro 12.06.2007, 16:13
stan Uporabnik stan ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2005
Sporočila: 21

http://storitve.siol.net/internet/Si.../vzpostavitev/
brezplačno je samo za tiste, ki obdržijo ISDN.....
Odgovorite s citatom
Staro 12.06.2007, 17:18
Chao_S Uporabnik Chao_S ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2007
Sporočila: 22

Citat:
Objavil-a stan Prikaži sporočila
http://storitve.siol.net/internet/Si.../vzpostavitev/
brezplačno je samo za tiste, ki obdržijo ISDN.....
Ma kaj BLODIŠ!! ... govora je o VDSL2 !! (Cene za vpostavitev SiOL interneta na tehnologiji VDSL2 in optičnih povezavah.) , tu si poglej !

kr reklamiraj, je BREZPLAČNOI !!

lp
Odgovorite s citatom
Staro 16.06.2007, 19:23
RudiB Uporabnik RudiB ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2005
Sporočila: 90

Pred časom sem v tej temi zapisal svojo izkušnjo. Danes vam lahko povem zgodbo, ki se lahko dogaja samo Kremenčkovi družini ali pa pri nas Tlekomu oziroma Siolu. Ne mislim biti žaljiv in upam, da mi ne bodo brisali tega sporočila, ampak resnica o Telekomu in Siolu je čisto nekaj drugega kot pa njihov blišč v javnosti z oglaševanjem.

10. aprila sem naročil polno razvezan dostop (ADSL + ISDN) z zahtevkom za prenos ISDN številk v Siol telefonijo. Sami so mi poslali vse papirje in po prejemu sem vseeno (glede na izkušnje s Siolom in Telekomom) prek telefona preveril, če je to vse. Nato pa v naslednjih tednih klicaril, v kateri fazi je zadeva. Vedno so govorili, da je v postopku in da bo drug teden. Proti koncu so se vsi operaterji na 080 izgovarjali (očitno z naročeno naučeno floskulo), da so zapisali na zadevo "URGENTNO" in da bo prihodnji teden. Ja, hudiča. Tik pred 1. majem prejmem vso dokumentacijo nazaj, ker da manjka potrdilo o Ajpesa, da podjetje res obstaja (ISDN je bil namreč na podjetje). V dobi Kremenčkovih mi je logično, da Telekomovci nimajo internetnega dostopa do Ajpesovih internetnih strani, kjer bi z nekaj kliki lahko preverili podatke. Obenem pa noro: ko sem podpisoval pogodbo za ISDN, nihče ni zahteval papirjev niti preverjal identitete, ker je šlo pač za njihov denar, zdaj pri odpovedi, pa dokumenti! Za zjokat!

se nadaljuje ...
Odgovorite s citatom
Staro 16.06.2007, 19:26
RudiB Uporabnik RudiB ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2005
Sporočila: 90

Seveda, vse papirje so dobili nazaj in potem spet klicarim in klicarim ... Neštetokrat, vedno, ja je pri monterjih v čakalni vrsti, bomo dodali URGENTNO! In potem 5. junija spet pokličem, kjer mi povedo, da so prav v teh urah odklopili ISDN in številke prenesli k Siolu. Še isti dan od drugega operaterja izvem, da niso mogli izvesti prenosa številk, ker centrala tega ne omogoča. Uspelo pa jim je, da od tistega trenutka nimam ključne številke ISDN priključka! Verjetno so jo odklopili in jaz sem zdaj brez te linije. Vse lepo in prav, če mi ne bi zaračunavali anročnine.

Pa se je začelo klicarjenje od 080 1000 do 080 8000 in celo 116. In veste kaj izvem. Ne morejo sprejeti prijave napake, na 116, ker imam telefonijo kao pri Siolu! Hudiča. Kako pri Siolu, če je nimam? Tudi pri Telekomu je nimam! In Siol = Telekom! Ne eni ne drugi ali kdor koli že pa ne more sprejeti moje reklamacije, da pač zdaj sploh nimam telefona!

Sem v zadnjem času nekajkrat slišal o Telekomovcih. Se monterji pogovarjajo med seboj, pa pravi prvi:

"Kaj storite, če nekdo javi, da mu ne dela telefon?"

Drugi:

"Gremo na teren in štango zamenjamo!"

Čista resnica!
Odgovorite s citatom
Staro 18.06.2007, 17:48
janezpesec1 Uporabnik janezpesec1 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Apr 2006
Sporočila: 1.015

080APEK, poklici in se pozanimaj glede pritozbe.
Odgovorite s citatom
Staro 18.06.2007, 19:35
XORO Uporabnik XORO ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce XORO
Član od: Jun 2007
Sporočila: 111

Citat:
Objavil-a RudiB Prikaži sporočila
Seveda, vse papirje so dobili nazaj in potem spet klicarim in klicarim ... Neštetokrat, vedno, ja je pri monterjih v čakalni vrsti, bomo dodali URGENTNO! In potem 5. junija spet pokličem, kjer mi povedo, da so prav v teh urah odklopili ISDN in številke prenesli k Siolu. Še isti dan od drugega operaterja izvem, da niso mogli izvesti prenosa številk, ker centrala tega ne omogoča. Uspelo pa jim je, da od tistega trenutka nimam ključne številke ISDN priključka! Verjetno so jo odklopili in jaz sem zdaj brez te linije. Vse lepo in prav, če mi ne bi zaračunavali anročnine.

Pa se je začelo klicarjenje od 080 1000 do 080 8000 in celo 116. In veste kaj izvem. Ne morejo sprejeti prijave napake, na 116, ker imam telefonijo kao pri Siolu! Hudiča. Kako pri Siolu, če je nimam? Tudi pri Telekomu je nimam! In Siol = Telekom! Ne eni ne drugi ali kdor koli že pa ne more sprejeti moje reklamacije, da pač zdaj sploh nimam telefona!

Sem v zadnjem času nekajkrat slišal o Telekomovcih. Se monterji pogovarjajo med seboj, pa pravi prvi:

Drugi:

Čista resnica!
Če si mogoce dobil PRD stevilko...na kakih papirjih al pa pogodbi...jo povej 116

al pa poklici 080 1000 pa 3 za tehnicno pomoc...

ce bo pomagalo
Odgovorite s citatom
Staro 24.06.2007, 09:36
MODRI_ZOB Uporabnik MODRI_ZOB ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce MODRI_ZOB
Član od: Oct 2006
Sporočila: 134

Citat:
Objavil-a janezpesec1 Prikaži sporočila
080APEK, poklici in se pozanimaj glede pritozbe.
Pomoje je bila pogodba PRD naročena na klicnem centru, ker. če bi jo sklepal V TT bi od tebe zahtevali izpisek iz Ajpes-a. Mogoče ti je kak prodajnik pozabil povedat glede izpisa iz Ajpesa. Ko prejmeš pogodbo na dom je tvoja OBVEZNOST, da prebereš vse člene pogodbe in splošne pogoje, na enem listu pa ti tudi piše kaj potrebujejo pravne osebe za sklenitev pogodbe. To bi si lahko prebral. Sem tudi slišal primer, ko folk naroča na Siolu PRD in mu lepo piše, da mora en izvod vrniti na SIOL: Sam ne... folk to nosi v TT :D.

"Sem v zadnjem času nekajkrat slišal o Telekomovcih. Se monterji pogovarjajo med seboj, pa pravi prvi:

Drugi:

Čista resnica!"
No comment.... sem mislil, da "lovski" vici niso več v modi... sam očitno so še....
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
dostop, isdn, polno, razvezan

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Centrala na seznamu, razvezan dostop pa ni možen joze O storitvah 42 06.11.2008 17:45
ADSL razvezan dostop in ISDN telefonija bing1 O storitvah 43 21.02.2008 09:41
Popolno razvezan dostop Kanal ob Soči sabotin O storitvah 10 21.03.2007 17:52
Prehod iz TRIO ISDN na TRIO razvezan in nastavitve telefonov Dravlje O storitvah 4 18.11.2006 16:55
Trio - naknadni prehod na razvezan dostop in prenos stevilke janezpesec1 O storitvah 5 06.10.2006 08:41

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 18:55.