Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 03.01.2011, 18:40
bosoturk Uporabnik bosoturk ni prijavljen
Pripravnik
Član od: May 2006
Naslov: Ribnica
Sporočila: 213
Privzeto Težava z zvokom

Ne vem če sem edini s tem problemom. Že cel dan se dogaja, da med gledanjem programov vsake toliko časa zvoka kar ni, za cca. 5 do 10 sekund. Imate to kakšne probleme pri vas ali je možno da je napaka pri meni?
Odgovorite s citatom
Staro 03.01.2011, 19:09
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.754
Privzeto Re: Težava z zvokom

Zaupajte mi vaše uporabniško ime preko ZS, kontaktne podatke skupaj s kratkim opisom, da preverimo v čem je težava.

Lep pozdrav,
Matjaž
Staro 10.01.2011, 13:10
Pripravnik

zanima me če je še kdo iz Postojne z okolico, ki ima iste težave? naredil sem vse kot so mi naročili v sporočilih, ampak težave z zvokom se še kar pojavljajo.
Odgovorite s citatom
Staro 20.01.2011, 16:42
Pripravnik

torej, sedaj pa imam tega problema dovolj. Pišem različnim 080 agentom, vendar nobenega odgovora. težava z zvokom je postala zelo moteča in se pojavlja na vseh programih (sem poskusil med preklapljanjem). prosim če zadevo čimprej uredite (zaradi mene tudi če pošljete serviserje k meni na dom). v splošnih pogojih v 24. členu piše, da je Telekom Slovenije (Siol) obvezan čimprej odpraviti tehnične motnje, kar to predvidevam in se upam trditi to so. plačujem za kvalitetno storitev in tudi pričakujem da bom le-to dobil. ker se jaz držim pogojev katere sem podpisal v pogodbi, se prosim tega držite tudi vi. ker drugače bom tudi jaz plačal samo vsako drugo položnico.

lep pozdrav,

Boštjan
Odgovorite s citatom
Staro 20.01.2011, 17:20
dlazar5 Uporabnik dlazar5 ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2009
Sporočila: 62

Ja samo da te odklopijo na daljavo.Potem pa naše veliko sodišče z ZALARJEM na čelu,pozadi pa KRESALOVAin GOLOBIĆ
Odgovorite s citatom
Staro 20.01.2011, 17:25
Pripravnik

bi blo po moje treba kontaktirat ****irja. ker tole je res poden od podna. baš jih boli briga za naročnike, češ sej bodo že preživel. za teh 50 € na mesec pa res pričakujem malo boljši odnos do stranke. najbolj me jezi, ker je siol edini ponudnik in nimam drugih opcij :-/
Odgovorite s citatom
Staro 25.01.2011, 21:07
Pripravnik

Včeraj bil v Mobitelovem centru kamor sem odnesel svoj komunikator na testiranje, kot mi je bilo rečeno iz strani tehnične službe. Seveda niso naredili nobenega testa, ker je namesto njihovega priklopila tam zaposlena moj komunikator. In ker seveda nisem imel časa, da bi čakal da se omenjena težava pojavi mi je prijazno ponudila nadomestnega, moj pa je šel na servis.
Ampak težava se pojavi malo prej, beri ob 21:55. Z nadomestnim komunikatorjem še vedno prihaja do izginjanja zvoka. V zadnjih 15 minutah se je zgodilo 3x. Tako da po temu sodeč sklepam, da ni problem v mojem komunikatorju, temveč na liniji. Tako da me zanima ka storiti sedaj?
Odgovorite s citatom
Staro 27.01.2011, 11:18
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Sporočila: 6.754

Citat:
Objavil-a bosoturk Prikaži sporočila
Včeraj bil v Mobitelovem centru kamor sem odnesel svoj komunikator na testiranje, kot mi je bilo rečeno iz strani tehnične službe. Seveda niso naredili nobenega testa, ker je namesto njihovega priklopila tam zaposlena moj komunikator. In ker seveda nisem imel časa, da bi čakal da se omenjena težava pojavi mi je prijazno ponudila nadomestnega, moj pa je šel na servis.
Ampak težava se pojavi malo prej, beri ob 21:55. Z nadomestnim komunikatorjem še vedno prihaja do izginjanja zvoka. V zadnjih 15 minutah se je zgodilo 3x. Tako da po temu sodeč sklepam, da ni problem v mojem komunikatorju, temveč na liniji. Tako da me zanima ka storiti sedaj?
Prosim če mi posredujete vaše kontaktne in narošniške podatke na ZS.

LP Jernej
Staro 09.02.2011, 18:53
Pripravnik

no po dobrem tednu brezhibnega delovanja se zadeva zopet ponavlja. po vsem sedaj ''videnem'' očitno nekaj ne štima z vašo povezavo oz. optiko. zadeva se je začela pojavljati ob 19:20 in se ponovila spet ob 19:50 in 19:53.
Odgovorite s citatom
Staro 20.02.2011, 19:47
marx Uporabnik marx ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 23

Tudi pri meni se to dogaja.Mislil sem .da je že kaj narobe z televizijo.No fino poleg kock sedaj še glas izginja.Poden od podna.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
težava, zvokom

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Sagem težava z zvokom pepo SiOL TV 3 28.10.2010 09:58
Težava Optika sojus Tehnična pomoč 3 18.02.2010 18:42
HDMI težava oil89 SiOL TV 27 22.08.2009 16:13
Težava s pingom Gregat Tehnična pomoč 16 05.11.2008 15:19
Težava s hitrostjo Rene Kotnik Tehnična pomoč 5 01.07.2007 09:58

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 22:25.