Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Zaprta tema

Orodja za teme
Staro 19.09.2007, 11:29
brabrabranc Uporabnik brabrabranc ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jul 2006
Sporočila: 186
Privzeto Ko so besede bes, jeza in razočaranje mile besede

enoletna agonija s siolom oz. telekomom se ne konča....
Poslal se reklamacijo za razveljavitev paketa TRIA zarad nedelujočega TVja in povrnitev v prejšnje stanje, to je SOLO 2mbit. Pri siolu so dokazali, da reklamacij ne berejo do konca oz. se jim ne zdi brati. Dobil sem odgovor na reklamacijo, da je bila ugodena in da sem dobil 50% popusta na "Pripelji prijatelja". Take reklamacije nisem vložil, kar smo po nekajkratkih vezavah (telefonskih) in desetine minut s slušalko na ušesu tudi ugotovili. Povrh tega mi niti na kraj pameti ne pride, da bi kakšnega prijatelja povabil.

Na svojo dejansko reklamacije sem na koncu jasno pripisal povrnitev v prejšnje stanje, dobil sem pa popoln informacijski mrk, z zradiranim webmailom, na katerega dobivam dokaj pomembne maile, v kateremu hranim ogromno informacij, s katerim navsezadnje tudi poslujem. Ko sem urgiral na reklamacijsko službo, so me vezali od človeka do človeka. Najbolj zanimiva stvar pa je, da se mi noben ni hotel predstaviti z imenom in priimkom. Vprašam se, kaj je narobe v firmi, da se ljudje ne upajo predstavit....svašta....Predstavijo se z imenom, "priimek pa ni pomemben!" (citat)
Torej, dveh klicih in skupno sedmim prevezavam, mi je po drugem vezanju nekdo dvignil slušalko in jo takoj spustil. Zeloooo nesramno, glede na to, da vemo, koliko traja pri siolu, da ti prevzamejo klic. Na telefonski liniji sem bil dvakrat po 35 minut potem so mi pa vrgli slušalko dol.

Včasih sem izražal jezo, bes, srd nad odnosom do njihovih strank, do dela, ki ga opravljajo tako površno, da so vredni krepkih kazenskih ovadb, zdej mi je pa zmanjkalo moči. Ne vem več, na koga se lahko obrnem, da mi ne bo vrgel slušalko dol oz. da bodo moje prošnje uslišane. Na tem forumu sem napisal več strani o ISTEM problemu, izlil ničkoliko žolča in vse, kar sem dosegu je to, da mi je operater, storž imenovan, ene dvakrat spremenil profil oz. vsaj nekaj poskušal.
naj povem, da zadeva, prošnje, uletavanje tehnikov, spreminjanje profilov itd. traja že eno leto. v tem času sem pomoč pri operaterjih oskal cca. 45-krat. Kakšna je skupna minutaža - glede na povprečno čakanje na prostega operaterja 7 min - si lahko mislite.

in kaj mi je storiti? da bom čakal tedne, da me vklopijo na navaden paket?
Kam jih lahko prijavim? koga lahko tožim?

Nazadnje uredil brabrabranc : 19.09.2007 ob 11:45.
Staro 19.09.2007, 12:26
T-a-d-e-j Uporabnik T-a-d-e-j ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2006
Sporočila: 521
Privzeto Re: Ko so besede bes, jeza in razočaranje mile besede

Kako lahko po takih anekdotah sploh še pomisliš na Siol? Prekini naročniško razmerje in pojdi h konkurenci oz. skleni novo naročniško pogodbo s Siolom. Možno, da so povrnili staro stanje - stanje ko nisi bil na Siolu :D.
Staro 19.09.2007, 12:39
Pripravnik

Citat:
Objavil-a T-a-d-e-j Prikaži sporočila
Kako lahko po takih anekdotah sploh še pomisliš na Siol? Prekini naročniško razmerje in pojdi h konkurenci oz. skleni novo naročniško pogodbo s Siolom. Možno, da so povrnili staro stanje - stanje ko nisi bil na Siolu :D.

na siolu sem že leta, sicer pa se mi zdi skoraj neverjetno, da bi ne vodili evidence o tem, kater paket vzame stranka oz. iz katerega paketa se nadgradi.
Za konkurenco sem se odločil že davno, veže me zgolj pogodba, na katero čakam, da se reši. Glede na njihovo nesposobnost in ortodoksno diletanstvo menim, da mi znajo zagreniti prehod h konkurenci.

Kaj je po vašem mnenju plodnejše: inšpekcija ali tožba? ker oboje imam 'v dosegu roke', ne vem samo, s katero bom zgubil več časa, kakor sem ga že do sedaj

Nazadnje uredil brabrabranc : 19.09.2007 ob 12:48.
Staro 19.09.2007, 14:54
Veron Uporabnik Veron ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Veron
Sporočila: 1.130

Najbolj zanimiva stvar pa je, da se mi noben ni hotel predstaviti z imenom in priimkom.

Povsej vsaj en razlog, kaj ti koristi priimek oparaterja?
Staro 19.09.2007, 15:06
Crownless Uporabnik Crownless ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2007
Sporočila: 36

Da ga potem poišče v imeniku in osebno poišče ter obračuna z njim.
Staro 19.09.2007, 15:45
Pripravnik

Citat:
Objavil-a Veron Prikaži sporočila
Najbolj zanimiva stvar pa je, da se mi noben ni hotel predstaviti z imenom in priimkom.

Povsej vsaj en razlog, kaj ti koristi priimek oparaterja?
Glede na to, da mi mečejo telefone dol je koristno vedeti, s kom si se nazadnje pogovarjal, mar ne?
ime Tanja, Jana, Aljaž mi ne pomenijo veliko, glede na to, da osebe, ki se 'ponesreči' javijo na telefon ne stojijo za svojimi dejanji.
kot drugo, ne rabim vedet imena operaterčka, ki je na 080, ker mi to nič ne pomeni...če se mi pa v a) računovodstvu, b) v reklamacijah in c)nadrejeni v reklamacijah ne predstavi, je skrb vzbujajoče...

klasičen primer izogibanja odgovornosti in seveda zgovarjanje en na drugega (ping-pong siol-telekom).
Staro 19.09.2007, 19:41
dal Uporabnik dal ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Apr 2002
Sporočila: 990

Citat:
Objavil-a brabrabranc Prikaži sporočila
naj povem, da zadeva, prošnje, uletavanje tehnikov, spreminjanje profilov itd. traja že eno leto. v tem času sem pomoč pri operaterjih oskal cca. 45-krat. Kakšna je skupna minutaža - glede na povprečno čakanje na prostega operaterja 7 min - si lahko mislite.
Očitno imajo s teboj preveč dela in stroškov, zato se te hočejo znebiti.
Staro 19.09.2007, 19:51
dal Uporabnik dal ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Apr 2002
Sporočila: 990

Citat:
Objavil-a brabrabranc Prikaži sporočila
klasičen primer izogibanja odgovornosti in seveda zgovarjanje en na drugega (ping-pong siol-telekom).
Od 1. aprila 2007 dalje je to eno in isto podjetje, tako da zgovarjanja ne sme biti.

Osebe, ki se predstavljajo tudi s priimkom, pa so napisane na strani uprava družbe.

Predsedniku uprave lahko pišeš na naslov: bojan.dremelj@telekom.si.
Staro 20.09.2007, 09:04
Pripravnik

Citat:
Objavil-a dal Prikaži sporočila
Očitno imajo s teboj preveč dela in stroškov, zato se te hočejo znebiti.

občutki so identično obojestranski, samo da jaz plačujem položnice in ne oni.
Staro 20.09.2007, 09:25
Pripravnik

Citat:
Objavil-a dal Prikaži sporočila
Od 1. aprila 2007 dalje je to eno in isto podjetje, tako da zgovarjanja ne sme biti.

Osebe, ki se predstavljajo tudi s priimkom, pa so napisane na strani uprava družbe.

Predsedniku uprave lahko pišeš na naslov: bojan.dremelj@telekom.si.

zgovarjanje je nespremenjeno, navkljub združitvi. Siol pravi, da ima telekom zanič vode in napeljave, telekom se zgovarja na siolove storitve.
Zaprta tema

Značke
bes, besede, jeza, mile, razočaranje

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 12:18.