Nazaj   Siol.net forumi > Zabava > Spemerski kotiček

Spemerski kotiček za vse spemerje in smetarje... agresivno brisanje tem...

Orodja za teme
Staro 30.09.2008, 17:26
Lencka Uporabnik Lencka ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Lencka
Član od: Nov 2006
Sporočila: 2.780
Privzeto Re: Cestna problematika....

Citat:
Objavil-a Smaug Prikaži sporočila
Hm...smisel prehitevalnega pasu naj bi bilo prehitevanje, kajne? Torej bi bilo nekako logicno, da spustis nekoga hitrejsega predse (pa cetudi "debil vozi vec kot 130, a ne ve da je to omejitev!?")
In glede na to, da bom jaz iz svoje denarnice placal svojih 70km/h prehitro voznjo, ne vem v cem bi bil problem...razen v nasi mentaliteti, na katero smo tako ponosni, seveda.
Smaug, saj se čisto strinjam s teboj, seveda, dokler ta vožnja ne ogroža ostalih, ampak po drugi strani mi pa ni jasno, zakaj ne bi smeli prehitevati tudi tisti, ki prehitevajo s 130 km/h? ***iga, kakorkoli pogledaš, ne glede na tvoj avto ali tvoje osebno mnenje ali tvoj občutek varnosti, ne le, da imajo oziroma imamo pravico prehitevati s toliko, je to pravzaprav, hec na kvadrat, naša dolžnost, baje Itak naj bi bil prehitevalni pas tisti, po katerem le prehitevaš, in ko prehitiš, se torej umakneš... v vsakem primeru, ali ne?
Ne, ne moti me, če kdorkoli vozi kakorkoli. Če me le ne ogroža pri tem. In če se mi na rit pripopa nekdo, ki misli, da nimam pravice prehitevati tovornjakarja na avtocesti, ker grem le 130 km/h, se počutim ogroženo. In trmasto
Staro 30.09.2008, 17:39
Andreea Uporabnik Andreea ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Aug 2006
Sporočila: 1.103

Ma js prvo ku prvo sploh ne zastopim, zakaj ste vsi tko živčni
ok, en kamion prehiteva drugega s 4%-no razliko v hitrosti. so what??? boste pa tistih 10km lepo za njim malo bolj počasi peljali, saj skupna časovna razlika ne bo več kot 5 minut

tistim, ki po dežju in megli furajo 170 se pa itak lepo umaknem. ne vidim razloga, da bi psihopate namenoma zadrževala v svoji bližini ddd
Staro 30.09.2008, 17:41
Andreea Uporabnik Andreea ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Aug 2006
Sporočila: 1.103

Citat:
Objavil-a Lencka Prikaži sporočila
Smaug, saj se čisto strinjam s teboj, seveda, dokler ta vožnja ne ogroža ostalih, ampak po drugi strani mi pa ni jasno, zakaj ne bi smeli prehitevati tudi tisti, ki prehitevajo s 130 km/h? ***iga, kakorkoli pogledaš, ne glede na tvoj avto ali tvoje osebno mnenje ali tvoj občutek varnosti, ne le, da imajo oziroma imamo pravico prehitevati s toliko, je to pravzaprav, hec na kvadrat, naša dolžnost, baje Itak naj bi bil prehitevalni pas tisti, po katerem le prehitevaš, in ko prehitiš, se torej umakneš... v vsakem primeru, ali ne?
Ne, ne moti me, če kdorkoli vozi kakorkoli. Če me le ne ogroža pri tem. In če se mi na rit pripopa nekdo, ki misli, da nimam pravice prehitevati tovornjakarja na avtocesti, ker grem le 130 km/h, se počutim ogroženo. In trmasto
Staro 03.10.2008, 16:22
Snif Uporabnik Snif ni prijavljen
Nakladač
Prikazne slike uporabnika/ce Snif
Član od: Jan 2003
Naslov: Anglija (UK)
Sporočila: 46.683

Jst lepo spustim mimo vse težake k se jim ful noro mudi in ne kapirajo, da je časovna razlika v prihodu dirkačev in uživačev "easy rider-jev" na cilj minimalna.

I don't need to walk around in circles,
Walk around in circles, walk around in circles,
Walk around in...

Staro 04.10.2008, 14:56
Smaug Uporabnik Smaug ni prijavljen
Pacijent
Prikazne slike uporabnika/ce Smaug
Član od: Dec 2001
Sporočila: 27.719

Citat:
Objavil-a Lencka Prikaži sporočila
Se popolnoma strinjam. In kot sem ze omenil, take osebe brez tezav toleriram. Problem pa nastane, ko nekdo, ki vozi svojih konstantnih 127,6 km/h naleti na nekoga malo pocasnejsega pred seboj in se odloci za prehitevanje brez toleriranja tega, da po prehitevalnem pasu 3s za njim nekdo vozi 200. Ker bremzal pa ze ne bo (to kosta!). Torej v svojem netoleriranju do ostalih udelezencev v prometu. Najlepse pa je vse skupaj, ko to naredi nekdo s 3 litersko masino in 250 kobila pod pokrovom in se potem vlece kot prebijena macka naslednjih 13 kilometrov (ker vozilo, zdaj na njegovi desni, vozi 127,2 km/h).
Ce je pak doticna oseba ze v prehitevanju pocasnejsega vozila, ko se doplazimo do nje, jo je pac potrebno tolerantno prenesti
S kletvicami, jasno

Značke
cestna, problematika

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
SMETIŠČNA problematika v Kranju kekez Slovenija 175 07.01.2008 13:04

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 09:35.