Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Gospodarstvo

Gospodarstvo podjetništvo, gospodarstvo, borza, finance, denar...

Orodja za teme
Staro 17.10.2013, 13:11
apancur Uporabnik apancur ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2006
Sporočila: 81
Privzeto DARS - slab odnos do uporabnikov

Avgusta sem dala star avto v razgradnjo. Dober teden pred tem so mi ga na AMZS MS popravili in mi zakasirali 160 €, čeprav sem jim rekla, naj presodijo, če se popravilo sploh splača. Ob razgradnji pa mi nihče ni povedal, da bom potrebovala staro vinjeto, čeprav so vedeli, da bom dala vlogo za nadomestno vinjeto ...
Sprašujem se, zakaj je tisti, ki da avto v razgradnjo, v slabšem položaju od tistega, ki avto odpelje domov, kar je navadno onesnaževanje okolja, država pa ga še vzpodbuja!

V tem primeru bi vinjeto vsaj lahko postrgala dol, čeprav se sprašujem, kaj ima DARS od tega, saj naše vinjete za razliko od npr. avstrijske sploh ni mogoče dobiti v enem kosu, kaj šele, da bi lahko iz nje razbrala serijsko številko.
Očitno gre za navadno oviranje postopka DARS, da bi izdali čim manj nadomestnih vinjet. Birokratsko vedenje, moralo bi biti dovolj že samo potrdili, da si dal avto v razgradnjo ter ovitek vinjete.

Vse to plačujemo davkoplačevalci s svojim denarjem ... Draga zabava, da se zaposleni na DARS kljub kitenju s certifikati, da so "Družini prijazno podjetje" ter podobnimi neumnostmi, norčujejo iz nas. Takšna podjetja ne delajo škode samo v javnosti, še certifikate razvrednotijo.
Zato sem se odločila, da nove letne vinjete ploh ne bom kupila, ker mi na srečo ni treba biti veliko na cesti. Tedenska vinjeta in stare ceste, pa bo šlo. Čim manj denarja tem pokvarjencem ...
Staro 21.10.2013, 10:52
Morphy55 Uporabnik Morphy55 ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2012
Sporočila: 6
Privzeto Re: DARS - slab odnos do uporabnikov

Kaj točno ti ni jasno ? Dala si avto popravljat in rekla naj presodijo, če se splača, in so presodili... njim se je splačalo za 160 €

Za vinjeto pa pač ima Dars taka pravila za povračilo, in če hočeš povračilo se držiš pravil, lahko tudi izrežeš steklo, ni treba dol praskat vinjete Pametno se je prej malo informirati, pa je življenje lažje
Staro 31.10.2013, 17:34
jablana88 Uporabnik jablana88 ni prijavljen
Banned
Član od: Oct 2013
Sporočila: 2
Privzeto Re: DARS - slab odnos do uporabnikov

Citat:
Objavil-a Morphy55 Prikaži sporočila
Kaj točno ti ni jasno ? Dala si avto popravljat in rekla naj presodijo, če se splača, in so presodili... njim se je splačalo za 160 €

Za vinjeto pa pač ima Dars taka pravila za povračilo, in če hočeš povračilo se držiš pravil, lahko tudi izrežeš steklo, ni treba dol praskat vinjete Pametno se je prej malo informirati, pa je življenje lažje
Se kar strinjam s tabo ... Seveda se je AMZS-ju splačalo popravit avto pa pokasirat 160€.

Kar se tiče pa Darsa je pač tako, da je potrebno se pozanimat kakšna so pač pravila in tako pač je...

Značke
dars, odnos, slab, uporabnikov

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Siolov odnos do uporabnikov MK84 SiOL TV 14 19.04.2009 13:34
Odnos Siola do strank - čakanje na popravilo apancur O storitvah 33 14.08.2008 21:47
Ali število uporabnikov vpliva na kakovost? lukadane SiOL TV 11 19.09.2007 14:20

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 09:12.