Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > Tehnična pomoč

Tehnična pomoč za naročnike storitev...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 06.09.2006, 00:50
dkivi Uporabnik dkivi ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce dkivi
Član od: Jan 2006
Sporočila: 2.440
Privzeto Re: prekinitev naročniškega razmerja

Citat:
Objavil-a Aljo1
KAj pa če se sklicuješ da ti ne ponujajo kar so ti obljubili, razen prekinitev še nedoseganje hitrosti, ki niso niti približno blizu max oz teoretičnih 1024/256 = 98kb/s download/ 30uploda iz file.siol.net ostali strežniki pa max 75kb/s?
Naj porihtalo ali pa prekinejo pogodbo pa grem na cenejšo varianto (konkurenca)?
piše v ponudbi hitrost do x in ne da bo toliko tut dejansko
Odgovorite s citatom
Staro 12.10.2006, 13:28
silikon Uporabnik silikon ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2006
Sporočila: 2

Kako pa je z prekinitvijo pogodbe če se še sploh nisem registriral na siolovi strani?

Namreč dolgo sem čakal na aktivacijsko kodo ko sem jo pa dobil pa imam boljšo alternativo za internet in bi se rad odpovedal siolu oz svoji pogodbi! Spomnim pa se da je nekje v drobnem tisku pisalo o 30 dnevnem roku registracije?

Modem in ostalo opremo bi seveda vrnil
Odgovorite s citatom
Staro 12.10.2006, 14:09
SPAM Uporabnik SPAM ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce SPAM
Član od: Dec 2005
Naslov: Badlands ( najdete me lahka tud v Ratmansdorfu )
Sporočila: 239

eh tele kazni so čist bv, mislm da je sam še siol edn od ponudnikov k nima kej dost ugodnih cen za povezave pa k ma še zmer časovno vezavo medtem k majo vsi drugi ISP že nekaj časa ponudbe k so brez časovne vezave pa bl ugodne cene paketov katere hitrosti konstantno višajo, brez da bi blo kej za doplačat al pa kej v tej smeri
jst sm recimo mel pr xy ponudniku prvo osnovn paket k je blo 128kb/s, pol so isti paket povečal hitrost na 256kb/s brez doplačil al pa kar kol, zdej mam pa recimo za isto ceno, k se ni spremenila že več kt 3 leta 1mb/s in sm čist zadovoln, sploh pa k brez blema lahka pač vrnem modem pa prekličem pogodbo, brez stroškov in kazni

Nazadnje uredil SPAM : 12.10.2006 ob 14:13.
Odgovorite s citatom
Staro 13.10.2006, 06:37
Maj Uporabnik Maj ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Maj
Član od: Dec 2005
Sporočila: 100

Citat:
Objavil-a silikon
Kako pa je z prekinitvijo pogodbe če se še sploh nisem registriral na siolovi strani?

Namreč dolgo sem čakal na aktivacijsko kodo ko sem jo pa dobil pa imam boljšo alternativo za internet in bi se rad odpovedal siolu oz svoji pogodbi! Spomnim pa se da je nekje v drobnem tisku pisalo o 30 dnevnem roku registracije?

Modem in ostalo opremo bi seveda vrnil
Če se še nisi niti priklopil imaš po mojem vso pravico odstopiti od pogodbe.
Tudi v trgovino lahko vrneš že kupljen izdelek, če z njim nisi tako zadovoljen kot si pričakoval.

Verjetno si tudi čakal na aktivacijsko kodo več kot en mesec in je že to dober razlog.
Enostavno jih na 080 1000 pokliči in povej, da odstopaš od pogodbe(morda se naredi malo neumnega, da je paket naročil kdo brez tvoje vednosti, ali pa kaj podobnega,...) in kam jim pošlješ paket(seveda priporočeno).

Ampak to naredi čimprej, ker sedaj ne morejo po mojem prav nič komplicirati, če ne naj te pa tožijo in po mojem nimajo prav nobenih možnosti.

Zelo dobro si se odločil(škoda, ker ni še več takih) in upam, da ti bo uspelo.
Sporoči, če bo kaj težav.

Lp
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
naročniškega, prekinitev, razmerja

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 12:41.